Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowionka dla załogi srebrnego WRXa z czerwonymi chlapczami i świnią na lustrze lewym (2005?) co to przmknął Wiertniczą około 13.00 w stronę centrum...

 

Kilka minut wcześniej w tym samym miejscu tyle, że w kierunku na Siekierki, czarne STI z biało-niebieską naklejką reklamową B&B zdaje się... Także pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego TurboDziadka, który wjeżdżał za mną na parking podziemny w Gemini Park - bardzo szykownie się prezentował - było mruganko :wink: :mrgreen: Oraz zaparkowanego pod ziemią, również czarnego forester S-Turbo na blachach Bielskich ze świniaczem po prawej stronie klapy ... kiedyś już był przeze mnie pozdrawiany, ale nikt nie odpisał ... albo forum nie czyta, albo kupił ktoś ze świnią i tak już została :wink: :lol: I szykowną blondynkę w takim jak mój OBKu, ino, że na gnojówkę, mijaną dzisiaj w BB - nie pamiętam już gdzie, tyle tych subaraków po Bielsku jeździ, chyba był bagażnik na dachu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnego TurboDziadka, który wjeżdżał za mną na parking podziemny w Gemini Park

Może igor_bb ?? Z tego co wiem, nie ma świnek na aucie. ;)

 

czarnego forester S-Turbo na blachach Bielskich ze świniaczem po prawej stronie klapy

Andrzej_K ?? Albo jego auto sprzedane komuś innemu. Swego czasu jakaś pani go prowadziła ale nie skumała, że to co widzi to też Forester. ;)

 

Ja pozdrawiam srebrną Impreze GC N/A widzianą koło 17 w Bielsku w okolicach zamku. Miała świniacze, kierownik ziewał i mnie nie dostrzegł :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Filipa CZ z prawego fotela OBK na Marynarskiej . Spózniłem kiwkę bo gadałem przez telefon , a kierownik akurat wpuszczał na swój pas jakąś blondynę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje pozdrowienia :smile:

 

Dla: Lukciosti, który wybrał się na MDMP na żużlu przy Al. Zygmuntowskich w dniu wczorajszym :wink: ,

dla niebieskiego bug-eye'a - także wczoraj, godz. 19.30, ul. Willowa, Lublin, oraz dla czarnego Forestera (zabijcie mnie, ale nie znam się na Forkach i nie wiem jaki model/rocznik) ze świnką na lusterku, parę dni temu na lubelskich Choinach.

 

Kiwek nie było, bo właściciele poza swoimi autami, a zresztą kto by odmachał w kierunku Audi :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego Evo ze świnką na prawym i znaczkiem Mitsu na lewym lusterku wczoraj po 16 na Jaśkowej Dolinie (chyba ktoś siedział w środku i w ostatniej chwili machnąłem).

 

Następnie, po północy, dla białego Evo który ostro ciął przez Główny. Czekałem na haftobus :D

 

Wszystko w Gdańsku oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody, nie jechałeś dziś czasem ulicą Zwycięstwa w Gdyni ?

Bliżej Wielkopolskiej, jakbyś jechał od Sopotu w stronę Gdyni.

Widziałem dziś jakiegoś niebieskiego wueriksera w kombi, skręcającego w którąś z bocznych uliczek, auto skojarzyło mi się z Tobą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, to nie ja :)

 

Wiem, że na pewno w Gdańsku mam co najmniej jednego bliźniaka, jeno europejczyka :) Latem mam inne felgi, ale zimą się różnimy tylko brakiem kierunków i światła przeciwmgielnego (to ja taki wybrakowany ;)). Czasem staje przy wydz. Farmacji, to fajnie wygląda jak dwa takie obok siebie rezydują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze moje pozdrowienia :smile:

 

Dla: Lukciosti, który wybrał się na MDMP na żużlu przy Al. Zygmuntowskich w dniu wczorajszym :wink: ,

dla niebieskiego bug-eye'a - także wczoraj, godz. 19.30, ul. Willowa, Lublin, oraz dla czarnego Forestera (zabijcie mnie, ale nie znam się na Forkach i nie wiem jaki model/rocznik) ze świnką na lusterku, parę dni temu na lubelskich Choinach.

 

Kiwek nie było, bo właściciele poza swoimi autami, a zresztą kto by odmachał w kierunku Audi :grin:

 

Odpozdrawiam z czarnego Forysia - jako ze tam mieszkam to w aucie nie siedze 24/7 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zresztą kto by odmachał w kierunku Audi :grin:

etam, machaj a będzie ci odmachane :wink:

E tam, poczekam z tym machaniem do czasu przesiadki do Subaru... :smile:

No może gdybym na obecnym aucie miał na lusterku świnkę to może bym się i zebrał do pozdrawiania. Ale kleić trzodę na Audi to byłoby chyba bluźnierstwo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieskie GT na zlotej feldze wlasnie przelecialo wiaduktem w strone lotniska, w poscigu z tylu byla biala astra kombi :lol:

mialo na tylnej szybie jakas kartke

obstawiam ze to numer startowy z cyny :cool: czyli to pewnie Michael, korekt ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika niebieskiego GT z dużym skrzydłem i naklejką tegorocznego zlotu Plejad na tylnej szybie. Auto widziane wczoraj około południa na poziomie -2 hotelu Hilton :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...