Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam ragowe subaru spotkane wczoraj na shellu w Jasienicy wraz ze swapowym kierownikiem (zapomniałem nick`a z forum :roll:) :smile:

PS może mi też furę pożyczysz na parę dni ? :mrgreen:

 

Loslukasos dostał fure na zachętę ;) Bratu nie odmówię! Ale może byśmy się w końcu w tym BB spotkali!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wiele razy widzianego czarnego WRX'a bug-eye pod centrum handlowym na Świerczewie, widze go tam stojącego na parkingu za każdym razem gdy jadę busem z szkoły :wink:

Raz nawet w tym samym miejscu widziałem też czarnego WRX'a tylko że nowszy model, byłe auto forumowicza K1_Czarny także podrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam GT-ka WR Blue, który jechał dziś KEN-em w okolicach 18.20. Świnia była. Nicka nie widziałem.

Ale za to słuch mnie nie zawiódł :mrgreen:

 

Pozdrawiam również mojego wolnossącego klona - Forka WR Blue Mica - który stał na przeciwko ITI. Kierowco - umyj go!

 

Nie pozdrawiam - kierowcy srebrnej Imprezy WRX, który jechał dziś KEN-em ok. 19.00. Strasznieś rozgarnięty chłopie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tylko pytałem anakinsky, Widziałem, Cię kiedyś na Jagielskiej.... Ale to już chwilę temu. Zaległe pozdrawiam ;]

I widzisz, myślałem, myślałem o co chodzi z tą Jagielską? Ja tam nigdy nie byłem... Ale... pewnie widziałeś mojego wolnossącego klona (Forka Wr Blue Mica) z rejestracją WPI...

:!:

Chyba, że dojrzałeś świnię na szybie - wtedy to ja. Musiałem być na tej Jagielskiej...

:wink:

 

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 11:23 pm ]

Nie pozdrawiam - kierowcy srebrnej Imprezy WRX, który jechał dziś KEN-em ok. 19.00. Strasznieś rozgarnięty chłopie...

Baba? :roll:

No właśnie nie. Ale rozgarnięty jak kupa śmieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widzisz, myślałem, myślałem o co chodzi z tą Jagielską? Ja tam nigdy nie byłem... Ale... pewnie widziałeś mojego wolnossącego klona (Forka Wr Blue Mica) z rejestracją WPI...
Hmmm... Nie pamiętam czy był turbo czy nie :roll: Ale to dosyć prawdopodobne, że WPI. A wiesz, gdzie chociaż ta Jagielska jest ?? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam osobnika z czarnego STI (teardrop) z Wroclawia. Stal dzis przy Reprotechnice ze swinia na lusterku :) Ja bylem tam po odbior plansz na konkurs architektoniczny we Wroclawiu :) Milo tak spotkac oklejone Subi na miescie....

 

BTW Piekne STi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Ragowego WRX'a widzianego na skrzyżowaniu w Czechowicach-Dziedzicach. Jechałem w przeciwną stronę, zauważyłem w ostatniej chwili.

Niebieskie STi 06-07 spotkane pod ATH o 17.00.

Pozdro również dla Marka L.A. i jego Legacy-Kameleon, który za każdym razem jak go widzę ma inny kolor, widzianego o 17.55 na Partyzantów w Bielsku, kierownik w żółtej koszulce, tak samo jak ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff, serdecznosci dla wzorcowo zaatakowanego srebrnego STI 08' na Chalubinskiego. bylo miganie od tylu, wyprzedzenie, obtrabienie, a na Rondzie ONZ na swiatlach zdalo mi sie, ze pasazerce jeszcze malo, to profilaktycznie z wydechu jeszcze oberwali.

no wtedy to sie pasazerka obsunela z fotela, by uniknac glupich spojrzen innych kierowcow :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich ze świnkami których widziałem od soboty w wawie :) We Wrocławiu to raczej rzadki widok, a tu nagle człowiek gdzie nie popatrzy to Subaru ze świnką. Szczególnie pozdrawiam kierownika srebrnego Forestera z małą świnka przy tylnej rejestracji, spotkanego na Al. Solidarności wczoraj ok. 15 .. pięknie warczał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu to raczej rzadki widok,
ano, hehe, ja mam i to nie na Subaru ;)

A to pozdrowię Szczura widzianego na Drukarskiej oraz kogoś ze śląska, kto postawił srebrnego Forestera z naklejką Plejad 2008 na moim parkingu :)

 

Odpozdrawiam. Ja nie widziałem.. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...