Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

PIEC imprez !!!! i w tym az cztery Blue Mica i to w ciagu jednej godziny widziane w ten pogodny czwartek pozdrawiam.

a więc

- impreza sti [numery WE? z szóstkami] ok godz 14 55 na skrecie ze Spacerowej na Belwederską,

- za chwile impreza [chyba nie turbo] ok 14 58 na przelocie Belwederska w kierunku Mokotowa [przez to samo skrzyzowanie ze Spacerowa],

- następnie ok 16-tej czarna impreza 2008 na Pulawskiej przy Poleczki

- za chwile zaturbiona impreza ze rózowym ryjkiem [zamiast znaczka plejad] przeciskajaca sie korkiem ulicy Poleczki [oj sie tam porobilo teraz - a ja znam objazd tego gigantycznego korka]

- na ostatek impreza kombi na Bokserskiej na wylocie Bartlomieja.

Sie porobilo ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników uświnionych Subaraków:

- czarnego WRX (Bug Eye)

- Forestera XT

- srebrnego GT ('00), na felgach od WRX'a (chyba)

Widzianych dziś w Raszynie ok g. 18:15. Obmachałem intensywnie z przeciwnego pasa :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe pozdrowienia dla czarnego sti?wrx? ( szybkosc byla ) ktory wczoraj ok 20,45 przelecial Nowym Swiatem z rykiem wszystkich koni.Jesli ma troche oleju we lbie a nie mechanicznych urzadzeniach swojego pojazdu powinien dobrze przemyslec swoje postepowanie. Dzieki takim wlascicielom Subaru marka postrzegana jest negatywnie, nie wspomne o zagrozeniu ktore spowodowal .Przypomne- Nowy Swiat , godzina 21,45, szanse na hamowanie przed pasami =0( zero) Ciekawe czy zainteresowany ma cos do powiedzenia, jesli jest z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molar... zebys widzial jak wczoraj pojechal pan z szacownej marki Volvo... bylem pewny, ze po jednym z manewrow wyleci na przeciwny pas Pulawskiej i bedzie masakra... Cudem mu sie udalo, a jak do niego dojechalem na swiatlach to byl przeszczesliwy i naprawde rozbawiony tym co zrobil... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam subaraki spotkane w środę w Olsztynie i w drodze z Olsztyna do Gdańska (w sumie 3 sztuki - w tym Pani w Tribece). Wczoraj widziałam niebieskiego "lanosa" w Gdyni - pozdrawiam kierownika. Pozdrawiam również Pana z Legacy diesel z Gdyni, za którym jechałam chwilę dzisiaj we Wrzeszczu. Zajrzałam do niego podczas wyprzedzania, ale Pan nie raczył luknąć w moją stronę. Nie macham już do obcych facetów, bo jeszcze sobie coś dziwnego :roll: pomyślą :wink: .

Po ostatniej przejażdżce do Wawy stwierdzam, że tutaj jest naprawdę bardzo mało subaru :sad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam natrafionych dzisiaj dwóch kierowników (niezbyt szczęśliwych) dwóch Impez STI stojących jedna za drugą w korku na Emilii Plater ok. 14.00

Pierwsza to niebieskie STI MY06-07 na blachach WW01..G;

a tuż za nim nieskiego bugeye STI na blachach W4 RACE. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GT kombi MY 00.

- po obejrzeniu wątku sprzedam/kupię wnioskuję że to Lemon Prince.

 

Godzina przed 17.00 między Wilanowem a Powsinem.

 

Ja akurat przemieszczałem się familicarem TDI, więc kiwki nie inicjowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...