Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

bo pogoda ewidentnie dla czteronapędowców :-)

 

Roland... nie denerwuj mnie.. :roll:

 

Roland ...nie denerój Go, bo mamusia Ci zleci wypicie jego normy ( cheba bys umar )

 

Mamusia

 

he he - ostatnio to zrobilem (znaczy sie moze nie byla to norma Szymona :-) ale jak dla mnie i tak zostala przekroczona znacznie) i faktycznie nie zamierzam powtarzac tego "wyczynu" bo skonczylo sie to baaardzo zle :-)

 

ale Szymon - spoko - jak cos to moge Cie powozic kombiwarkiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A można się dowiedzieć w jakim programie, to może i ja bym sobie obejrzał :)

 

Michał prezentował swojego STI SE w programie AUTOMANIAK

 

a czasem nie "Świat Tuningu" :?: :roll:

 

A czasem nie "Czas Tuningu" 8)

 

BRAWO!! wygrał Pan deske do prasowania i paczke gofrów...Magda..pocałuj Pana :wink:

 

p.s.Michał..gratuluje występu w tv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pogoda ewidentnie dla czteronapędowców :-)

 

Roland... nie denerwuj mnie.. :roll:

 

Roland ...nie denerój Go, bo mamusia Ci zleci wypicie jego normy ( cheba bys umar )

 

Mamusia

 

he he - ostatnio to zrobilem (znaczy sie moze nie byla to norma Szymona :-) ale jak dla mnie i tak zostala przekroczona znacznie) i faktycznie nie zamierzam powtarzac tego "wyczynu" bo skonczylo sie to baaardzo zle :-)

 

ale Szymon - spoko - jak cos to moge Cie powozic kombiwarkiem :-)

 

Mamusia :shock: nie zabijajmy Rolanda :lol:

 

 

Roland... a potrafisz Ty szybkim Subaru jezdzic?? :shock: :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Człowiek co chwila wychodzi na idiotę. Albo jest idiotą a wydaje mu sie, że może jednak nie jest.

Rozchodzi sie jakby o to pozdrawianie się z auta do auta. To ja jestem nastawiony pozytywnie i zasadniczo chetnie każdego pozdrowię.

Ale: inni, zwłaszcza Legasiaki nowe, zwłaszcza kilka nowych SI i STI no i nie wspomnę o paniach w starych legasiakach, ale to inna kategoria, i nowe Forestery, więc ci inni, nie pozdrawiają. Człowiek jak idiota ślepi im w te gały uśmiecha sie, miga, raczka macha, a one, te ludzie, gapią sie jak na jakiegoś skretyniałego debila o zdemenciałym mózgu.

Wszystko to doprowadzi o bardzo szybkiego zaniku zwyczaju pozdrawiania, albowiem wstydem i sromem okryci kierowcy nie będą chcieli sromem znowu sie okrywać.

Kilka dowodów: dzis rano justy stare w środku pani. Zero. Nie dziwie sie ona nie wie co ma.

Srebrne wrx bez spojlera, konstancin, prawie sąsiad. Zero kontaktu wzrokowego, natomiast śladowa chęć dogonienia. Ale nowy, więc uważał.

Niebieskie STI oklejone na żółto - zuje gumę, ma obok na światłach kierowće głeboko w tym no, poważaniu. Czuje sie wyższość a właściwie własną niższość.

Niebieskie WRX inną razą pan około 50 ze żoną, obok na światłach, kontkat wzrokowy zero reakcji.

I TAK DALEJ I TAK DALEJ I TAK DALEJ.

Myślę, ze kłasznikofff i krótka serja załatwiłyby sprawę. Jeden dobry przkład i by sie wszystkie kłaniały.

Ponawiam pytanie, czy salony sprzedając informują o jedności dusz posiadaczy?

Albowiem odrzucając element socjalny, to ta wspólnota, jest również organizacja samopomocową. No jak byśta zobaczyli dowolne subaru na poboczu i facet grzebie w silniku ( NO NIEMOŻŁIWE, TYLKO TAK MI SIĘ NAQPISALO!) to co, zatrzymacie się? Tak.

A te z Renówki sie zatrzymają? Nie. Dlaczego? A bo on na tym baku przejedzie o kilka kilosów dalej i nie będzie się zatrzymywał przecież, nauczyli go w reklamie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko. Człowiek co chwila wychodzi na idiotę. Albo jest idiotą a wydaje mu sie, że może jednak nie jest.

 

Więcej luzu arno. To, że wszyscy wkoło są nieuprzejmi nie znaczy, że mamy być tacy sami. Ja pozdrawiam i zupełnie się nie przejmuję tym, jeśli spotka mnie brak reakcji. Jeśli spotkam ponurego japiszona, to mam to w głębokim poważaniu czy uzna mnie za idiotę czy za debila. Akurat na opinii takich kolesi zależy mi najmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj drogi Fido,

W dziwny sposób odczytujesz mojego posta. Nie byl pisany ze spieta srodkowo tylna czescia organizmu, a raczej z lekkim przymrozeniem oka.

 

To ze sugeruje rozstrzelanie dla przykładu? No coz, taki juz jestem. Żądny krwi.

Rozumiem ze jako posiadacza NOWEGO LEGACY troche Cie to zaniepokoilo, albowiem nalezysz, biorac pod uwage kryterium posiadanego pojazdu kołowego, do grupy ( generalizemy tutaj lekuchno) niepozdrawiajacej. Wypiszemy Ci list żelazny i Ciebie i Twój samochód oszczedzimy podczas masowych rozwałek. Może.

Tylko teraz musisz sie gwałtownie rozglądać, czy kogos przypadkiem niechcący nie niepozdrowiłeś. Bo wiesz... TATATATATATATATATA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam... chciałem Cię tylko pocieszyć, bo odczytałem niemal płaczliwy ton. Ty się starasz, pozdrawiasz, a te stare prukwy nawet nie spojrzą spod warstwy makijażu. Będzie dobrze, a list - pewnie, poproszę na formacie A3 - to sobie nakleję na tylną szybę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję w jakiejś instrukcji albo umowie kupna auta zamieścić informacje o obowiązku pozdrawiania innych użytkowników Subaru. ;-)

 

Przy okazji pozdrawiam kierowcę srebrnego WRX-a TST 3*** czy jakoś tak, z którym to się dziś na drodze w Radzyminie spotkałem. Wspólna podróż była całkiem długa (w sensie kilometrów) i krótka czasowo. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam... chciałem Cię tylko pocieszyć, bo odczytałem niemal płaczliwy ton. Ty się starasz, pozdrawiasz, a te stare prukwy nawet nie spojrzą spod warstwy makijażu. Będzie dobrze, a list - pewnie, poproszę na formacie A3 - to sobie nakleję na tylną szybę :D

 

DOBRA, DAMY CI GLEJT!

Uwaga, nie strzelac do FIDO (a)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo Imprezowicze sie pozdrawiają (bo są młodzi i generalnie fajni {nie licząc tych nadętych :x })

Moja Małżonaka od niedawna porusza się outbackiem i zostało odpowiednio poinstruowana (chociaż ma nie pozdrawiać, jeżeli mogłaby spowodować zagrożenie w ruchu drogowym :twisted: )

Posiadacze nowych "dużuch" subaraków nie zawsze czują bluesa (stateczne panie lub inni "prezesi") to w dużej części jest grupa nie zniżająca się do poziomu plebsu (za co należy ich karcić)

Ja mam inny problem jako posiadacz EVO pozostało mi w zwyczaju pozdrawiać subarowców, ponieważ mam do marki sentyment a po drugie jestem w koncu posiadaczem subaru, niestety pozdrawiani subarowcy odbierają pozdrowienia chyba inaczej, ponieważ zamiast sie uśmiechnąć i pozdrowić od razy się spinają 8) .

A w końcu misiek to w japoński ziomek (nie jakieś tam TT dla japiszonów)

pozdrawiam

WJR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest arno - trudno doczekac sie milej reakcji - to prawda i czuje to co Ty...z tym kalasznikowem;)

 

wczoraj np mugnalem skrecajacemu z chelmskiej w sobieskiego w strone Wilanowa ciemnemu STI z napisem "2 fast 4 u" - pewnie nie zauwazyl...ale zaraz polecialem za nim - "tu fast for mi?" pomyslalem :wink:

Jechal tak ok 100 srodkowym pasem - ja za nim lekko po skosie na lewym - i ciach - blysk po oczach i zdjecie zrobione - skubance ustawily sie z boku - ale ja schowany za nim po skosie raczej uniknalem zdjecia - takze "2 fast 4 U" - DZIEKI :!: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem jako posiadacz EVO pozostało mi w zwyczaju pozdrawiać subarowców, ponieważ mam do marki sentyment a po drugie jestem w koncu posiadaczem subaru, niestety pozdrawiani subarowcy odbierają pozdrowienia chyba inaczej, ponieważ zamiast sie uśmiechnąć i pozdrowić od razy się spinają 8) .

 

eeeno - ja jak mnie jakis Misiek EVO pozdrawia to sie odwdzieczam tym samym :-) ale faktycznie jest to spore zaskoczenie :D

 

tyle, ze zaskoczenie dziala w dwie strony - jak spotkam EVO na drodze to macham pierwszy i widze fajna mine :shock: - ale jeszcze mi sie nie zdazylo, zeby Lancernik nie odmachal :-)

 

pozdrawiam,

Roland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JotEn, Na sobieskie pstryka straz za 2 rzeczy. Za predkosc, widzialem ich jak sie za drzewkiem ustawiali koledzy. A drugie za jazde prawym pasem dla autobusow. Wiem to od strazy.

Radze uwazac. Sobieskiego twoj wrog.

 

kurcze - pierwszy raz ich tam widzialem, dzieki za ostrzezenie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......czarny WRX kombi (arno?) ok. 17.30 na Sobieskiego - dzieki za "odmryganie".

Natomiast NIE POZDRAWIAM paniusi w czarnym Outbacku '04, ktora chwile potem wjechalaby mi w tylek i nawet tym sie nie przejela (moze mnie nie zauwazyla, w koncu bylem 7 cm od niej, a wszyscy ucza zeby patrzec daleko przed siebie i przewidywac sytuacje.........)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......czarny WRX kombi (arno?) ok. 17.30 na Sobieskiego - dzieki za "odmryganie".

Natomiast NIE POZDRAWIAM paniusi w czarnym Outbacku '04, ktora chwile potem wjechalaby mi w tylek i nawet tym sie nie przejela (moze mnie nie zauwazyla, w koncu bylem 7 cm od niej, a wszyscy ucza zeby patrzec daleko przed siebie i przewidywac sytuacje.........)

 

MKALI, tak to ja. Paniusia w czarnym outbacku rowniez nie odmachala mojej CORCE, ktora jako swiadoma 13latka wypatruje subaru, jednoczesnie uczac sie do olimpiady z filozofii - oto dowod na to, ze nie trzeba byc kretynem, zeby czuc bluesa. Natomiast paniusia widocznie ma tylek wyzej niz nos, bo dziecku NIE ODMACHAC? DZIECKU? To gorzej niż cukierka zabrać. Kretynka normalna, siedziala na małpę, przy stłuczce zabije ja poduszka. Zresztą MKALI dziwisz się? Blond.

 

Co wiecej, za nami jechalo jeszcze srebrne nowe legacy. A przedwczoraj na skrecie z bagateli w belwederska stal przede mna taki sam samochod jak twoj, ale bez nalepek. ROBI SIE TEGO DUZO DUZO DUZO. Mowie wam, trzeba cos z tym SIPEM zrobic, zakazac importu, czy co, bo auto nam spsieje.

 

Ukłony zasadniczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretynka normalna, siedziala na małpę, przy stłuczce zabije ja poduszka. Zresztą MKALI dziwisz się? Blond.

 

Ja taką pozycję nazywam na sępa ;) Natomiast co do blond pozwolę sobie zaprotestować. Moja żona ma włosy takowego koloru a Legacem wymiata nie gorzej niż cienkim (a mamy go w sumie niecały tydzień), pozycja jak najbardziej prawidłowa, ręce lekko ugięte w łokciach (tak by dotknąć na wyprostowanej ręce spodem dłoni przy nadgarstku szczytu kierownicy), łapki na kierownicy na godzinie 14:45 :) jednym słowem ideał :)

 

Pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej, za nami jechalo jeszcze srebrne nowe legacy.

 

Nie moje, nie moje... u mnie z tyłu na szybie duży glejt - wydruk z forum. No i poznać mnie można po tym, że się nerwowo rozglądam na wszystkie strony szukając wszystkiego co tylko można pozdrowić. Czasem się mylę i pozdrawiam suzuki baleno myśląc, że to stare legacy. Strasznie stresująca jest ta jazda po warszawie w obawie przed kałaszem arno (znanego killera nowych legacy - zwłaszcza z kratką) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Fido, kratka, to jest kurnia gwuść do trumny.

Trzeba uruchomic mobilne plutony egzekucyjne.

Ja jeden jak widze juz nie wystarcze - vide przykład MKALI wczoraj.

Miałby kałacha, paniusia by wiedziała od raz o co sie jakby rozchdzi, tak?

A tak.... ech...

No dobra, mogłaby sie wyłgac jakby transporter jaboli postawiła.

A propos jaboli: uwaga na stacjach.

Pojchałem Ci ja na stację SZELA kupic ruskiego szampana. zaś to sie nawet czasem da wypić. jakość podniesli.

Kupiłem sowietskoje igristoje razem z paliwem. nie zauwazylem, ze cena 5.90.

Wracam do domu, lodwoka, kieliszki, prawie romanticzna atmosfera, bo jednak z małżonko, biere flaszkie do reki i co ja widze: napis widze. Wyprodukował : TORWIN, "TORWIN" Sp. z o.o.

ul. Polna 1, 87-100 Toruń, Poland

http://www.aliant.pl/produkty/index.html

 

Wiec ostrzegam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...