Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam dwa STI widziane dzisiaj na krajowej siodemce pomiedzy Kielcami a Skarzyskiem-Kamienna.

 

Numero Uno (nie mylic z fiatem) - srebrne STI z pomaranczowymi pasami, jechalo w strone Kielc przed 16.

 

Numero Due - białe STI z białogłową za kierownicą (blond dziewczyna), około 17 jechało w kierunku Wawy.

 

Na rejestracje nie patrzyłem w obu przypadkach, bo ciąg aut i nie zdążyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Verta, Matiego, Niunka, Moniki, Owoca, Norberta, Carfita, Michała i Zofiji, Kwiatka i Azraela (chyba nikogo nie pominalem)

:twisted: cóż za krótkowzroczność nie zauważyłeś osoby po drugiej stronie stołu :mrgreen:

Pozdr.

 

O kurde, ale wtopa. Ogromnie Cię przepraszam, oczywiście pamiętam :) :)

 

Przy następnej okazji masz u mnie drinka!

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

P.S. Owoc, luzik :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niumen, przedstawiałem Ci, moze nie usłyszałeś.

 

Jestem przekonany, że nie powiedziałeś, słuchałem Cię uważnie :smile:

 

Widzieliście może białego STi 03-05 na krakowskich blachach nieopodal oesu 9? Czy to mógłbyć babroch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego dostawczego ;) nowego wolnossacego i uswinionego (ale duzo epitetow) Forestera napotkanego dzis, jak wycofywal 100m po chodniku wzdluz ul. Widok =)

 

p.s. wszystkie boczne okna masz przyciemnione?

 

A odpozdrawiam!

Widziałem Was ale atakowała mnie elewacja z prawej strony stąd mało wylewna reakcja.

Szyby mam przyciemniane równierz z przodu.

Pzdr

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolei:

 

pozdrawiam wlascicieli tych sprzętów napotkanych na Krasickiego w Gdyni:

dsc00248bb3.th.jpg

 

pozdro dla tomirrosa robiacego zakupy w tesco :mrgreen: :

dsc00384sg6.th.jpg

 

oraz pozdro dla kierownika tej imprezki stajacej dzis we wladku:

dsc00398kd1.th.jpg

 

oraz dwoch napotkanych po drodze: niebieskiego bug eye sti, oraz czarnej imprezy na blachach WI.

 

No dalej przyznawac sie kto urlopuje na polwyspie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZolem!

Ja chcialem pozdrowic wszystkich uczestnikow szkolenia SJS I stopnia,ktore sie odbylo w piatek trzynastego w Miedzianej.Super bylo!!

ponad to, podczas powrotu strzaleczka dla Tomka Kuchara na Girerówce w pikenym estijaju :) Oj, dawno powinienes nie miec juz prawa jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam 0 subaraków, które nie minąłem jadąc w niedzielę pomiędzy 8 a 11 Bielsko - Katowice - Gliwice - Katowice - Bielsko. W niedzielę o tej porze dopiero myjecie fury czy jak? :(

 

Na śląsku to niestety są takie dni, że żywej Subarki nie spotkasz. 10 lipca byłem w Bielsku Forkiem - mijałem kilka subarek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika srebrnego GT-ka WI XXXXX, z ktorym obmachalismy sie na Domaniewskiej kolo 17.30.

to chyba był dobramagilla, którego widziałem i również pozdrawiam :)

przemeq również niech się czuje pozdrowiony, a także kolega w niebieskim WRX widziany wczoraj na krzyżówce z kleszczową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrówka dla zóltego wrx widzianego dzisiaj przy mc w wilanowie ( kiwunia była oczywiscie:) ) ktorego nie zdarzyłem dogonic bo zmusila mnie do tego kontrolka zbiornik enpty:):) a takze dla niebieskiego Sti widzianego na swiatełkach w wilanowie takze pod mc ktory brał sie z Evo ( ciekawe kto był wygrał )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażerki niebieskiego GT, spotkanego na TRasie AK, dziś około 19:15 (mignąłem awaryjnymi).

 

Oraz dla kierownika srebrnego GT, spotkanego w Krakowie w okolicach Radissona w sobotę wieczorem (jakoś około 22:00) - jechaliśmy Nissanem 350Z i Oplem GT. Ja się uważnie przyglądałem kierownikowi, próbując rozpoznać jakąś znajomą twarz :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz dla kierownika srebrnego GT, spotkanego w Krakowie w okolicach Radissona w sobotę wieczorem (jakoś około 22:00) - jechaliśmy Nissanem 350Z i Oplem GT. Ja się uważnie przyglądałem kierownikowi, próbując rozpoznać jakąś znajomą twarz .

A kto by chciał się przyznać do znajomości z Tobą w takich furach :twisted::mrgreen::mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...