Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.07.2022 o 21:32, miklaj napisał:

 

 

@Matiz na Szombierkach? pierwsza myśl, że to ja gdzieś porzuciłem auto przy ogródkach i nie pamiętam :lol:


@miklaj @czekker
Hej Pany pozdrowienia! Kumpel tam ma ogródek, a mieszka też niedaleko. Długoletni poloneziarz, ale ostatnio rozstał sie ze swoim, bo zapuścili mu go w trakcie postoju na montaż airide. Jak odebrał i zobaczył w jakim jest stanie to sie odechciało wszystkiego :( stał przez ostatnie 3-4 lata ,ale trafił w dobre ręce.

poldy.thumb.jpg.d9a468bb7ddeac5ddf8af0fa14f4e136.jpg

Aktualnie miejcie oko na B5 z felgami w kształcie... pokrywy od studzienki :P
pas.thumb.jpg.28db8a81d4ccd1ff315a8dead97459b5.jpg

https://www.facebook.com/B5.5Ardenbluewagen/
 

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, czekker napisał:

Jak coś to stoi w Harrachovie niedaleko stacji kolejowej

Na szczęście w piwnicy mam taką blendę, że jak zdecyduję się zrezygnować z wymiany OBK II na OBK II i pójść w coś nowszego, to ludzie na forum będą się o nią zabijać:> A co najlepsze to kupiona wraz z klapą za 450 zł, bo handlarz najwyraźniej nie wiedział co sprzedaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

Blob ssak kombi BIA wjeżdżająy ok. 16 do Białegostoku. Duży czerwony chlapać i takie tam. 

A przede wszystkim dla Jacka "Grafixa",  dzięki za mega przyjęcie i spotkanie , człek wpadł na chwilę, a gadali i gadali. 

Ale jak się ma 700km od domu, a przejazdem jest 15km, no to wiadomo :thumbup:

I to zdziwienie, że karetku 4,5t (DMC 5,5) i całe 109KM:blink:

Senkiu za spotkanie

IMG_20220824_160107.jpg

IMG_20220824_155820.jpg

IMG_20220824_155930.jpg

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie pozdrawiam subaraków z dolnośląskiego :OO:
Wszystkie Levorgi, Forki, Imprezy jakie mijałem, nawet te ze świnkami na lusterkach - byłem dla nich niewidoczny.
Jedynie kierowniczka Legasia kombi machnęła, i to nawet o milisekundę szybciej niż ja!
Także Subaraki na DJE/DJ/DWR itp - do poprawki.
P.S. Pod Szrenicą - jeden Forek SH i jeden Ford F150. Pod Łabskim Szczytem - ten sam zestaw. Czy to oznacza, że Subaru jest stworzone w góry czy byle pickup zajedzie tak samo? :evil2:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Elvisiak napisał:

A ja nie pozdrawiam subaraków z dolnośląskiego :OO:
Wszystkie Levorgi, Forki, Imprezy jakie mijałem, nawet te ze świnkami na lusterkach - byłem dla nich niewidoczny.
Jedynie kierowniczka Legasia kombi machnęła, i to nawet o milisekundę szybciej niż ja!
Także Subaraki na DJE/DJ/DWR itp - do poprawki.
P.S. Pod Szrenicą - jeden Forek SH i jeden Ford F150. Pod Łabskim Szczytem - ten sam zestaw. Czy to oznacza, że Subaru jest stworzone w góry czy byle pickup zajedzie tak samo? :evil2:

DJ, czy DJE. Dużo ludzi kupuje, bo auto sprawne na śniegi, sprawdzone,  i w ogóle.Idealne na te rejony. 

Sam jestem z Bolesławca (60km do Jelonki, po 80km do Karrpacza/Szklarskiej),  nieraz jestem w Karpaczu, czy Szklarskiej i zero odmachania. 

Ostatnio raz odmachał... Czech w GC STI. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pozdrowić sam siebie :biglol:

Oczywiście korek po naszej stronie był tylko i wyłącznie dlatego, że niektórzy musieli sobie popatrzeć co się stało :facepalm:

 

Screenshot_20220828-193931.thumb.png.c0bdde59e58db2f2802604531e5b47ee.png

 

 

 

 

 

(filmik znaleziony na fejsie )

 

 

 

 

Edytowane przez czekker
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...