Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pozdrowienia dla zielonego Forestera S-turbo i dla Kierowcy, widzianego dziś koło 17:00 na Al. Jerozolimskich na wysokości ursusa

 

To ja, odpozdrawiam :-)

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce ze zlotego OBK, ktoremu dzis rano machalem w Falenicy nieopodal spacji PKP.


Pozdrawiam kierowce czarnego XT, ktory zaparkowal Forka pod Lidlem w Falenicy przy Patriotow. Swinka na lusterku, a na klapie "Gass or ass" ;)

I pozdrowienia dla Grizusa, ktorego przepiekny spec-c stoi za szyba przy Trakcie Lubelskim ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla kogoś w srebrnym GTku WU... sprzed kilku chwil na Powsińskiej od TVN do Bernardyńskiej - machane było :) Sprawdzałem właśnie jak niewystarczające mam zimowki w turbowannie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla Imprezy SCZ...., która jechała w kierunku na Gorzów Wlkp. Świnka na klapie była, fartuchy Prodrive i jakiś niestandardowy kolor felg był - po ciemku trudno stwierdzić, czy zielone, czy niebieskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla kogoś w srebrnym GTku WU... sprzed kilku chwil na Powsińskiej od TVN do Bernardyńskiej - machane było :) Sprawdzałem właśnie jak niewystarczające mam zimowki w turbowannie ;)

Jechałeś granatową wanną. Bo to ja chyba byłem. Opozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzdr dla Imprezy SCZ...., która jechała w kierunku na Gorzów Wlkp. Świnka na klapie była, fartuchy Prodrive i jakiś niestandardowy kolor felg był - po ciemku trudno stwierdzić, czy zielone, czy niebieskie

Również pozdrawiam :) Szkoda, że ten dostawczak zablokował lewy pas i z zabawy nici ;) Felgi są niebieskie (to ex-auto KALI'ego) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pzdr dla Imprezy SCZ...., która jechała w kierunku na Gorzów Wlkp. Świnka na klapie była, fartuchy Prodrive i jakiś niestandardowy kolor felg był - po ciemku trudno stwierdzić, czy zielone, czy niebieskie

Również pozdrawiam :) Szkoda, że ten dostawczak zablokował lewy pas i z zabawy nici ;) Felgi są niebieskie (to ex-auto KALI'ego) :)

 

Jechałem za Tobą jakiś czas, potem wyprzedziłem :P (wczoraj akurat "leciałem" moją stareńką Meganką 2001 FL). Odejście spod tego skrzyżowania koło Shella to miałeś mega fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wszystkich świnek które sie wczoraj ślizgały po białym ;)

 

I w sumie dla tych pod kocami tez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem za Tobą jakiś czas, potem wyprzedziłem :P (wczoraj akurat "leciałem" moją stareńką Meganką 2001 FL). Odejście spod tego skrzyżowania koło Shella to miałeś mega fajne :D

O... widzisz, myślałem, że jechałeś niebieskim bugiem, którego też przy tej okazji pozdrawiam :lol: Co do startu ze świateł... lubię dynamiczne ruszanie, więcej aut wtedy przejeżdża :rolleyes:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@PR7EMEK, Każdy argument jest dobry by w subarku przycisnąć ;)

Pozdrowienia dla Forka SG z 15.01 spotkanego przy wiadukcie na Grota Roweckiego byłą świnka na lusterku ;)

Pozdrowienia dla Forka SG z 16.01 spotkanego na Grota Roweckiego bodajże w połowie drogi :D również świnia na lusterku :) Akurat brat bliźniak mojego ;)
Pozdrowienia dla Outbacka bądź legacy spotkanego na trasie Wrocław - Strzelin w dniu 14.01 było mrugane ;)

Pozdrowienia dla Zubru spotkanego na trasie Wrocław - Strzelin w dniu 14.01 :D Tak Ty mnie wszędzie znajdziesz jeszcze się śmiałem przed wyjazdem z Wro, że pewnie Cię gdzieś spotkam :D

Pozdrowienia dla Kierownika bloba wrx zaparkowanego przy CH "Arena" w dniu 14.01 ;)


Pozdrowienia dla subaraka bodajże gtka co bulgota głośno na ul. Grunwaldzkiej często w godzinach 22-24 ;)

Pozdrowienia dla imprezy gc8 jdm spotkanej ostatnio na ul. Hubskiej ok. 21 skręcałeś w ul. Paczkowską ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro sprzed chwili dla srebrnego Forka S-Turbo wyjeżdżającego z Fieldorfa na Ostrobramską 

Ładnie zaburczałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi Forestera I gen. na numerach DW..., dzięki uprzejmości której byłem w stanie wczoraj (16.01.2015) opuścić skrzyżowanie na Zaborni. Pozdrawiam również przemiła parę z pięknie gadajacego Forka S-Turbo na numerach rejestracyjnych sąsiedniego powiatu, a która to parke napotkalismy na stacji benzynowej w Chabowce (dzisiaj ok. 18.30).

 

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...