Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika OBK spotkanego dzis u Zosi ^_^

A odpozdrawiam :)

Ładnie zabulgotało na podjeździe :)

Sorki że nie zatrzymałem sie pogadać, a strasznie korciło - musiałem lepszą połówkę z gfabryki odebrać a już byłem na sporym niedoczasie ...

 

Nastepnym razem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czerownej turbowanny GT, którą to już któryś raz widziałem w okolicach ulic Płockiej, Żytniej, Syreny. Świnka na lusterku jest.

 

Przy okazji pozdrawiam kierownika MX5 ze świnką na klapie, którego spotkałem w poniedziałek wieczorem w tunelu pod Zachodnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja z dzisiaj pozdrawiam bordo combi Obk że świnka w Piasecznie w stronę Warszawy :-) Kolega widzial chyba jak machałem co :-)

 

O której godzinie? Latałem po tamtych okolicach między 9.00 a 12.30. Obmachalismy się tylko z czarnym GT lecącym w kierunku Piaseczna. Innych oświnionych Subaraków nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowicza ,który bulgotał sobie czarną imprezą hawk z dużym skrzydłem na klapie i równie dużą złota świnią na obwodnicy Krakowa prawym pasem a ja jechałem niebieską skodą felicją na tylnym krześle. Z mojej strony kiwka była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyp pozdrowien z godz. 9-9.30 W-wa

 

- czarna wanna z wiatrakiem na Al. Jerozolimskich przy Smyku - kierowca rozmawaiajacy przez telefon nie zainteresowany pozdrowieniami :)

- biala Impreza na Al. Ujazdowskich lecaca w kierunku pl. Trzech Krzyzy - nie bylo szans na pozdrowienia :)

- srebrne Legacy kombi na Szucha

 

godz. 10.15 przed oknem firmy (ul. Krasickiego) przemknal zielony klasyk z trzoda na lusterku :) pozdrawiam kierowce :ok:

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...