Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dziś z Warszawy:

-około 16 srebrny forek sh na złotych felgach rejestracja albo WI albo WJ na ul.Zajączka,nie miałeś szany mnie dojrzeć ale ja Ciebie uchwyciłem kątem oka ;) Świnka na klapie była

-około 14 -15 granatowy Forek SG polift z rej WI i poskłądkami jakiejś firmy od hydrografiki,jechałem za Tobą aż do ronda przy pętli Stare Bemowo.Świnka była :)

 

Specjalne pozdrowienia na Pana który tu ich raczej nie przeczyta ale za reakcje należą mu się :) Podjeżdżam do świateł na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Wrocławskiej .Stoi na nich na pasie obok forek wypisz wymaluj jak mój,podjeżdzam powoli i macham do kierowcy.Poważny jegomość zerka na mnie ze zdziwieniem następnie na auto ,znowu na mnie i odmachuje ale z wyrazu twarzy wynika,że nadal nie wie czemu mu macham :mrgreen::);)

Reakcje ludzi w Subaru bez świnek (Ci nieuświadomieni) do których ktoś nagle macha na ulicy są rewelacyjne, od radości poprzez zdziwienie a zdażyło mi się także,że kierowca popukał się w głowę :huh:

 

Nie widziałem - ale dzięki za pozdrowienia i odpozdrawiam oczywiście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika wyjątkowo bordowego Forestera S-turbo jadacego w towarzystwie pięknej blondynki widzianego na obwodnicy Serocka okolo godziny 15:30 :)

 

 

Odpozdrawiamy B)

 

Strasznie idzie ta Wasza perełka :idea: Dobrze, że się odbwodnica skończyła, bo bym chyba musiał w końcu na benzyne przełączyć :twisted::mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solec czerniakowska na przciwko portu czerniakowskiego sti niebieski z niebieska swinia zaparkowany przy zielonym skwerku nie pierwszy raz widze ale pierwszy raz pozdrawiam , Pania z outbacka co to wpatrzona w horyzont byla i patrzyla na mnie chyba kątem oka myslac co to za i..d...ta do niej macha, i szara wrx kombi co to wpusicilem jak skercal z 29 listopada w czerniakowska ale zpomonial wlaczyc awaryjne choc na moment i to wszytko w ciagu 10 min . pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozdrowienia dla wszystkich subaraków spotkanych dziś na trasie Olsztyn-Ostróda-Gdańsk-Ostróda-Olsztyn w godzinach od 7.00 - 14.00 a było wiele jak nigdy, a przede wszystkim dla kierownika/kierowniczki srebnego forka parkującego obok mego pod Ikeą, żaden nie był oświniaczony i brak kiwek z ich strony :( .

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam oświnione niesubaru: puga 206 w barwach konstalnetu...

 

Odpozdrawiam serdecznie w imieniu użytkownika danego samochodu konsalnetu. Na pewno to ten poniżej ze zdjęcia. Przekażę kierowcy pozdrowienia z czego na pewno bardzo się ucieszy :)

post-5127-0-18746300-1360624818_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...