Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

A na Bemowo znowu zajechało coś niebieskiego na złotym.

Ciekawe czy nowy właściciel się już zaforumował.

post-12979-135184476623_thumb.jpg

PS: Jak zwykle zdjęcie z telefonu, więc proszę bez komentowania techniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebachon, Czyżbyś dzisiaj bulgotał w białym przy salonie opla?

 

Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał się tam znaleźć, ale niestety jestem w Wawie. Poza tym nie mogę zabulgotać, lecz jedynie pobzykać moim seryjnym meleksem. :wink: :mrgreen:

 

Ale gorąco pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia na jakimś białostockim spocie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika bodaj srebrnego forka z dwoma świniakami na lusterkach, widzianego na Chopina w Mysłowicach, zaparkowanego niedaleko nowego osiedla Park Chopina.

Dzięki i odpozdrawiam. :)

Muszę tam częściej parkować, bo to już drugie pozdrowienia w tym miejscu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i odpozdrawiam. :)

Muszę tam częściej parkować, bo to już drugie pozdrowienia w tym miejscu. :mrgreen:

 

Dość często bywam w Parku Chopina, bo montujemy tam fasady na klatkach. Jeśli zauważysz srebrną, głośną Vectrę B z trzodą, lub pomarańczowego VW T4 z Siemanko na klapie - trąb i machaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla kierowcy grafitowej (? ciemno bylo) Imprezy zaparkowanej wczoraj ok. godz. 21 pod Zdrofitem przy Ostrobramskiej. Chyba dzwigamy razem zelastwo

 

Coprawda to nie ja, ale chadzam tam również więc pozdrawiam subarowiczów wszelakich wylewających poty :mrgreen::mrgreen:

 

To do zobaczenia ktoregos dnia :) A tymczasem lece na trening :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Kierownika pięknie oklejonego rajdowo Buga STI Blue Mica na blachach RZE xxxxx, do którego zagadałem wczoraj w Żabieńcu (a właściwie w lesie koło Żabieńca) po Frog Race :-) Byłem inkoguto, pieszo, po biegu, ale potem przejeżdżałeś koło mnie i mojego Buga WRX kombi... :-) Świnek nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj:

- godz. 18:15 niebieski bug WRX/STI? WO.... na trasie S8 na wysokości Bemowa z różową świnką na lusterku oraz czarną świnką i Czoperem z tyłu na klapie :wink:

- godz. 18:30 niebieski Lanos STI na A2 na wysokości zjazdu WWa Zachód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godz. 18:15 niebieski bug WRX/STI? WO.... na trasie S8 na wysokości Bemowa z różową świnką na lusterku oraz czarną świnką i Czoperem z tyłu na klapie

To byłem ja. Nie widziałem Ciebie, odpozdrawiam.

 

Wyprzedziłeś mnie. Jechałem niestety firmową nową Białą Fiestą :P

Dlatego nie trąbiłem.

P.S. Fajne wiadro :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj:

- godz. 18:15 niebieski bug WRX/STI? WO.... na trasie S8 na wysokości Bemowa z różową świnką na lusterku oraz czarną świnką i Czoperem z tyłu na klapie :wink:

- godz. 18:30 niebieski Lanos STI na A2 na wysokości zjazdu WWa Zachód :wink:

 

Tuż przed 18tą też tamtędy jechałem wracając z Łodzi, ale niestety nikt mnie nie widział... :cry: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika czarnego Gacka IV Wagon pełznącego w korku około godz. 16.30 w piątek na Wiadukcie Górczyńskim w kierunku centrum. Było machane 8)

Oraz pozdrowienia dla drugiego Kierownika Gacka IV Wagon pędzącego dziś do Komornik około 10tej rano. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczną białą Imprezę WRX kombi widzianą dzisiaj na wlocie do Radomia od strony Kozienic po godz. 12tej. Kiwki nie było bo Impreza manewrowała na parkingu przy jakiejś firmie. Śliczne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...