Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam Bębna mijanego po godz 16 na Przestrzennej w Łodzi. Jechałem czarnym Forkiem. W osatniej chwili zauważyłem, że to Ty - najpierw zaczałem lokalizować rejestrację z przodu, błądziłem wzrokiem po zderzaku :lol:

 

Na Pabianickiej też był widziany.Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Wrocka dla :

 

Czarnego Forka spotkanego o 6 30 rano (sic!) w poniedzialek na Wysokiej- mignąłeś mi światłami, niestety mój mózg o tej porze nie pracował na tyle szybko żebym zdążył zrozumieć co się stało i też pozdrowić :)

 

I dzisiaj dla seledynowej (?) imprezy której kierownik kulturalnie przepuścił mnie na krzyżówce na Zwycięskiej- kiwka była chociaż świnek nie widziałem !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam wiśniowego Forka XT, widziany przed 5 minutami na ul. Miętowej w Gdyni :)

Trochę późno zareagowałem na pozdrowienie...Trzeba się poprawić na następny raz :)

 

Dawno ostatnio jeździłem Subaru, więc nie przyzwyczajony byłem do kiwki :D

Niesamowita sprawa w wypadku tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowcy Forda Mondeo Kombi (MKIII?) mijanego dziś na bałtyckiej w Olsztynie. Świnka na lusterku była. Kiwka z mojej strony opóźniona mocno, bo nie spodziewałem się świnki na "Mondziaku" :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego STI stojącego na światłach obok E.Leclerc Ursynów w środę późnym popołudniem - machałem przechodząc przez przejście dla pieszych ;)

 

... oraz niebieskieogo, oświniaczonego Forka XT, z którym dzisiaj skręciłem z Wilanowskiej w Dolinkę Służewiecką i ul. Rosoła :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...