Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Serdeczne pozdrowienia dla Damiana Byczka - korzystałem rodziną z kajaków na Pilicy w Spale i się zgadaliśmy. :mrgreen:

(z czwartku)

Powodzenia w ten weekend ! 8)

 

Dzisiaj omigał mnie kierownik Outback'a (chyba bez świnek) na Dereniowej około 11 - odmachałem.

Może warto doposażyć auto w świnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich Subaraków widzianych w Bielsku-Białej w piątek do dziś, a także szczególne pozdrowienia dla Justy spotkanego na przełęczach (Salmopol? Kubalonka?), w aucie były dwie urocze panie, które niestety nie odmachały ;c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja za oknem widzę takie o coś ;)

295219_3881526034465_835926170_n.jpg

... się mi po osiedlu wozi.

 

Klasyczna formułka - wybaczcie jakość, ale z buraka robione.

 

 

aktualizacja: pojechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ostatnio widzianych:

1. WRX Blue Mica kombi ze świniaczami widziany i obmachany wczoraj wieczorem koło Lidla w Starej Miłosnej. Kierownik chyba mnie nie widział :(

2. Czarny WRX/STi z czerwonymi świnkami dzisiaj koło Łomży (Hogi?)

3. Pana z Łotwy kierującego czarnym WRX'em, z którym jechaliśmy razem przez ~90km, a na koniec zamieniliśmy kilka słów :)

 

Widziałem też dwa razy czarną Impalę Bakupno? Pierwszy raz wczoraj rano na wylocie z Warszwy na Augustów, drugi raz dzisiaj w okolicach Łomży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak wczoraj jechałem po 8:30 z Warszawy do Grajewa (przez Zambrów, Łomże, Jedwabne) i ok 13:30 z Grajewa do Augustowa i powrót do Grajwa ok 16:00 a dziś przelatywałem przez Łomże w stronę Warszawy ok 16:20

 

Impala była na blachach WPI ???? :D

 

A jakie średnie spalanie i prędkość :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bak wczoraj jechałem po 8:30 z Warszawy do Grajewa (przez Zambrów, Łomże, Jedwabne) i ok 13:30 z Grajewa do Augustowa i powrót do Grajwa ok 16:00 a dziś przelatywałem przez Łomże w stronę Warszawy ok 16:20

 

Impala była na blachach WPI ???? :D

 

A jakie średnie spalanie i prędkość :twisted:

 

Wczoraj jechałem w spokojnie tak 120km/h, warszawa - grajewo wyszło 250km na 25L :D wypad tam już nie liczyłem a powrót był wiadomo korki, wyprzedzanie, na odwodnicach było już ostro do 210km/h to było widać jak wacha ucieka ;) ogólnie zrobiłem ok 560km na ok 100L co daje 17,85L na 100km czyli nie tak źle.

 

A dziś pozdrawiam wszystkie subaraki które widziałem w Grajewie, i na trasie powrotnej, i specjalne pozdrowienia Outback któremu tak długo siedziałem na zderzaku aż zjechał na prawy na obwodnicy Ostrowi lub Wyszkowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...