Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z 03-09-2012 (poniedziałek) dla srebrnej imprezy (chyba blob) skręcającej z Sobieskiego w Nałęczowską koło godziny 9:50. Kiwka była :)

 

I pozdrowienia z 04-09-2012 (wtorek) dla Niebieskiego bug'a sti zaparkowanego na Kruczej (przy skrzyżowaniu z Wilczą) Blachy WF... Między godziną 14 a 15 moje "kochanie" stało zaparkowane dwa samochody dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampinosport, poniedziałek 3/09 godz. 18-19. Pozdrawiam właściciela klasyka GT :)

 

Dzisiaj 5/09 rano, pozdrawiam właściciela (niestety nie zapamiętałem imienia) ślicznej cupety type-r, z którym ucięliśmy sobie pogawędkę nt szkoły, do której chodzą nasze dzieci.

 

pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Se pochodziłem dziś po Krakowskim Parku Zabierzowskim po 12:00. Pozdrowienia dla:

 

- Czarny Forek za KBP 800. :mrgreen: Wielka świnia na luszcze.

- Niebieski STI lanos - dwie porządne świnie... i elegancki bagaznik dachowy. :wink: Tak.. to ja z kumplami tak się gapiliśmy. :mrgreen:

- Srebrny Legaś z naklejką z plejad (bodajże VII) pod 'dolarem'.

 

No zagęszczenie Subaraków zacne i 100% oznaczonych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z 03-09-2012 (poniedziałek) dla srebrnej imprezy (chyba blob) skręcającej z Sobieskiego w Nałęczowską koło godziny 9:50. Kiwka była :)

 

I pozdrowienia z 04-09-2012 (wtorek) dla Niebieskiego bug'a sti zaparkowanego na Kruczej (przy skrzyżowaniu z Wilczą) Blachy WF... Między godziną 14 a 15 moje "kochanie" stało zaparkowane dwa samochody dalej :P

kenross, a przypadkiem Ciebie nie widziałem na Wilanowskiej rano z naprzeciwka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z 03-09-2012 (poniedziałek) dla srebrnej imprezy (chyba blob) skręcającej z Sobieskiego w Nałęczowską koło godziny 9:50. Kiwka była :)

 

I pozdrowienia z 04-09-2012 (wtorek) dla Niebieskiego bug'a sti zaparkowanego na Kruczej (przy skrzyżowaniu z Wilczą) Blachy WF... Między godziną 14 a 15 moje "kochanie" stało zaparkowane dwa samochody dalej :P

kenross, a przypadkiem Ciebie nie widziałem na Wilanowskiej rano z naprzeciwka?

 

Zależy jeszcze kiedy rano ? Ogólnie mieszkam w okolicy i często się kręcę po Wilanowskiej :) Więc możliwe że ja :) Zresztą już raz się mijaliśmy i obmachaliśmy na Wilanowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika złotego forka WGR. Jechałem przed Tobą na Powązkowkiej ok. 11.30 białą kijanką na poznańskich blachach. Mrugałem awaryjnymi ale kto zwróci uwagę na ceeda :)

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

 

 

Łooo to ja, tak się zastanawiałem czy do mnie machnąłes :mrgreen:

 

PZDR serdecznie

 

PS mam taką Kijane tylko nie kumbi :P TZN żona ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla PJAY'a spotkanego we wtorek ok 16 na przejazdach kolejowych w Krakowie (Rybitwy - Bieżanów). Pozdrowienia z czarnego Forestera 07 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla PJAY'a spotkanego we wtorek ok 16 na przejazdach kolejowych w Krakowie (Rybitwy - Bieżanów). Pozdrowienia z czarnego Forestera 07 :wink:

 

od pozdrawiam serdecznie :) - w końcu udało się odmachać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...