Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Aż w świętokrzyskie musiałem pojechać aby zaliczyć dwa pozdrowienia w ciągu jednego dnia...

Pozdrowienia dla:

- biala impreza lanos LU stojąca w małym korku w kierunku Krakowa na A7 koło Chęcin (obwodnica Kielc) z przesympatyczną kierowniczką. Obtrąbione i obmachane obustronnie. Godzina 13:30 mniej więcej.

- czarny blob WD na obwodnicy Kielc koło 16:30 lecący do stolicy, obmachane na szybko obustronnie.

Oba auta oświniaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mormegil, musiales zla trasa jechac ze nie spodkales zadnego auta z forum.

A Twoje to bialy bug? Co z tablicami zrobiles? :mrgreen:

Wydech Blitz robi robote.

 

Ta, mój ten białasek ;] z tablicami to długa historia :P ale trasę Wrocław - Nowy Targ tak przejechałem :P a jak się rozstaliśmy to zaraz po tym zostały przymocowane ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla kierownika niebieskiego Forestera TKN ....... z trzodą na lusterku, który wczoraj zawitał do mojego grajdołka, a którego widziałem na "Nowym Świecie ok. godz. 19.00. Machnąłem światełkami ale jechałem firmowym autem niesłusznej marki i chyba kierownik nie jorgnął.

ps. ładne autko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla Hogiego.

Widziany wczoraj o 18 na Domaniewskiej

Czerwone felgi i dźwięk mm baja.

 

Hmmmm. Na Kanarach jestem....

 

a samochód? :mrgreen:

 

Przypomniało mi się jak kiedyś odstawiłem auto do serwisu, po południu a całkiem przypadkiem zobaczyłem swoją furę na mieście: szyby w dole, muza ful i dwóch panów z zimnymi łokciami.

Dzwonię do warsztatu a oni mówią, że czekają na części. Po lekkiej konfrontacji okazało się, że to już jazda testowa :shock:

Zapewne darmowe Taxi sobie zrobili panowie z serwisu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegle pozdrowienia dla niebieskiego Hawka ktory przejezdzal przez miejscowosc Grodek Nad Dunajcem we wtorek kolo mojego domku gdzie stala obok moj Bug a kierownik z pasazerem zwolnili i przygladali sie.

Pozdrowienia również od Legasia który wielokrotnie jechał z Roznowa do Gródka i widział samochodzik ale właściciela już nie :D

 

Pozdrawiam równiez wszystkie mijane subaraki w okolicach Nowego Sącza, oraz mijane dzis na trasie Rożnów - Sławków kiwałem ale nikt nie odkiwał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z wczoraj na trasie katowice - wisła -niebieski blob ze świniakiem na lusterku lecący w stronę tychów - kierownik brunet tylko tyle widziałem

potem

pozdro dla czarnego chyba hawka w wiśle na numerach SCI XXXX,

pozdro dla buga kombi z nalepką siemanko na klapie (kolor nie pamiętam ale chyba zielony?? )

chyba wszyscy ale reki sobie nie dam uciąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Elmo którego widziłem przy Torwarze jak zjeżdzał z Trasy Łazienkowskiej ok 9:00 ps. Zrobiłeś coś z wydechem? :shock:

Odpozdrawiam serdecznie :D Gdzie się schowałeś ? Wydech bez zmian, wciąż Invidia. Ucichł :?: :roll:

Stałem pod mostem na przestanku czekając na autobus do KRS'u

a co do wydechu to raczej jakiś taki głośniejszy był :mrgreen:

 

-- N sie 26, 2012 9:56 pm --

 

Oczywiście że ofkors pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna :mrgreen:

Odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro z wczoraj na trasie katowice - wisła -niebieski blob ze świniakiem na lusterku lecący w stronę tychów - kierownik brunet tylko tyle widziałem

 

To chyba byłem ja, widziałem jak mrugałeś awaryjnymi ale nie zdążyłem odpowiedzieć :)

Również Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem pod mostem na przestanku czekając na autobus do KRS'u

Trzeba było dzwonić, jechałem w tamtą stronę to bym Cie podrzucił :)

a co do wydechu to raczej jakiś taki głośniejszy był

Uff...już myślałem, że mi świnia ucichła :P

 

zento, pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobotnie pozdrowienia dla niebieskiego bloba-wrx na limanowskich blachach, który to mnie pozdrowił na mojej posesji, jadąc w kondukcie weselnym z Dobrej do Jurkowa. :wink:

 

Pozdrowienia również dla wszystkich Subaryn widzianych także w Sobotę w Szczawnicy i oklicach. Było tego mnóstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...