Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrówki dla Kolegi z The Forum, którego poznałem wczoraj na Kielcach - gadaliśmy między jazdami z Kajto :twisted::twisted::twisted: Z emocji nie zapamiętałem nicka, sorki... :oops::oops::oops:

Oraz wszystkie Subaraki, z którymi machałem sobie i mrugałem w trasie Warszawa-Kielce-Warszawa, a było ich kilka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent, Pozdrowienia, bo usłyszałem Cię z 3 piętra szkoły chyba tuż po skręcie w Starościńską :mrgreen:

Stoję sobie spokojnie na zajęciach, słyszę siakiś charakterystyczny dźwięk i lecę jak ten głupi do okna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek_Docent, Pozdrowienia, bo usłyszałem Cię z 3 piętra szkoły chyba tuż po skręcie w Starościńską :mrgreen:

Stoję sobie spokojnie na zajęciach, słyszę siakiś charakterystyczny dźwięk i lecę jak ten głupi do okna :mrgreen:

Hihi! Jeśli o 9:02, to było faktycznie moje "Kąbi" :-)

Odpozdrawiam! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogiego pozdrawiam, Wampir stał dzisiaj po południu na Sarmackiej tuż obok sklepu Sieje :)

 

To musiał być jakiś brat bliźniak. Mój stał cały czas na Ptasiej. 8)

 

to znaczy, że są 2 Wampiry :?: :shock:

 

Czerwone felgi są na zimę. :P

 

 

 

Pozdro dla Hogiego :twisted: Najpierw zobaczyłem pupcie Wampira ;) Potem Ciebie w sensie mordziuchnę Twoją zawsze uśmiechnięta :D

 

A ty za szybko nie jeździsz tym swoim nyssanem? ;-) Odpozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katowice, pozdrowienia dla kierowców:

16.45 BlueMica Impreza kombi na złotych ruszająca z nie działających świateł na Giszowcu w kier. Katowic. Skręcałem w kier. Giszowca i mignąłeś mi we wstecznym lusterku.

16.50 Biała Impreza kombi ST..... zaparkowana na ul. Adama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei pozdrawiam Subaraki spotkane wczoraj w okolicach godz. 15:00 na Bajecznej, oraz Kierowniczkę w czarnym Forku, którą minąłem również w okolicach godz. 15;00 - 15:30 na Radzymińskiej.

Nie wypatrzyłem trzody, za to w ostatnim momencie przyuważyłem małą naklejkę z Plejad na tylnej szybie z tym, że... nie zdążyłem wyhamować co by kiwnąć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego STI ze świnką na klapie, który mignął mi dziś kierunkami, gdy oczekiwałem na mandat :oops: na al. Pokoju w Krakowie.

 

 

Od pozdrawiam :wink: i znam ten ból - mnie i kilkunastu znajomych już tam capnęli :evil: Zrobili sobie dochodowa maszynkę $$$ dla łatania budżetu w tym miejscu :!: :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego STI ze świnką na klapie, który mignął mi dziś kierunkami, gdy oczekiwałem na mandat :oops: na al. Pokoju w Krakowie.

 

 

Od pozdrawiam :wink: i znam ten ból - mnie i kilkunastu znajomych już tam capnęli :evil: Zrobili sobie dochodowa maszynkę $$$ dla łatania budżetu w tym miejscu :!: :x

 

koło salonu Toyoty jadąc od Dąbia w stronę NH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DerickB, czy to nie Twój przypadkiem Foryś stał dzisiaj na Pięknej po 11-tej? WX, świnka na klapie i piękne czarne fele... - Pozdrowienia

 

Pozdrowienia też dla czarnego Forysia WJ z groźną świnką na klapie, zaparkowanego przed Akashia Sushi na Jana Pawła ok 12.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika białego STI ze świnką na klapie, który mignął mi dziś kierunkami, gdy oczekiwałem na mandat :oops: na al. Pokoju w Krakowie.

 

 

Od pozdrawiam :wink: i znam ten ból - mnie i kilkunastu znajomych już tam capnęli :evil: Zrobili sobie dochodowa maszynkę $$$ dla łatania budżetu w tym miejscu :!: :x

 

koło salonu Toyoty jadąc od Dąbia w stronę NH?

 

Dokładnie tam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam załogę srebrnego buga, który jechał za mną wioskami przez Pogroszew.

 

 

Jechałem dziś tamtędy i pozdrawiam mijane chyba ze 4 subaraki lecące w kierunku Wawy. Na pewno był niebieski WRX kombi, jakiś Legac, Forek i coś jeszcze, ale wszystko bez świnek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DerickB, czy to nie Twój przypadkiem Foryś stał dzisiaj na Pięknej po 11-tej? WX, świnka na klapie i piękne czarne fele... - Pozdrowienia

 

Pozdrowienia też dla czarnego Forysia WJ z groźną świnką na klapie, zaparkowanego przed Akashia Sushi na Jana Pawła ok 12.30.

 

Tak, odpozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogiego pozdrawiam, Wampir stał dzisiaj po południu na Sarmackiej tuż obok sklepu Sieje :)

 

To musiał być jakiś brat bliźniak. Mój stał cały czas na Ptasiej. 8)

 

to znaczy, że są 2 Wampiry :?: :shock:

 

Czerwone felgi są na zimę. :P

zaraz znajde i wkleje foto to bedziecie mieli podstawe do sledztwa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...