Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

I dzisiejsze dla kierownika oświniaczonego niebieskiego hawka STI widzianego ok 12:00 na Ursynowie - na samochodzie oznaczenia Vergette :?:

Jednakowoż kierowcą i jedyną osobą w samochodzie był na 100% "ON" :roll:

Niestety też nie odpowiedzaił na "łapkę" i miganie długimi :(

 

 

To nie STI tylko wolnyssak RS, poszedł już w obce ręcę, ale naklejki moje jeszcze zostały :cry::cry::cry:

Jedyne pocieszenie, że właściciel mieszka na Ursynowie i to mój brat, więc wybaczcie mu brak subarukiety :P

 

Ten Subarak zawsze tak wygląda :-) M.in. kolorek i ten nick naklejony "rajdowo" tak działa :-) I w ogóle to ładna sztuka :-) ;-)

 

Ech, jak odjeżdżała to płakałam jak dzieciak :cry::cry::cry:

 

jednak Robert dostał STI do polatania ;)

 

 

Nie dostał, jeszcze na dotarciu :P

 

ano dostał i spalanie poszło o 5l w zwyż

To tylko trasa Wawa-GD :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na piaskownicy!!

Miło Was poznać, zobaczyć i porozmawiać!

Dzioba dzięki za róziowe i zabranie na prawy, Asia, dzięki za - Ty wiesz za co :mrgreen:

Pozdrawiam wasz wszystkich bardzo bardzo serdecznie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na piaskownicy!!

Miło Was poznać, zobaczyć i porozmawiać!

Dzioba dzięki za róziowe i zabranie na prawy, Asia, dzięki za - Ty wiesz za co :mrgreen:

Pozdrawiam wasz wszystkich bardzo bardzo serdecznie!!

 

Również serdecznie pozdrawiam. Ekipa jeszcze siedzi na piaskowni, a ja z rodzinką wracam tam jutro na dalszą część obchodów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla załogi Legacy GT spotkanego dziś w okolicy Rzeszowa. Na CB odpowiedział miły damski głos.

No i po okolicy latała Impreza WL, też pozdrawiam.

Na Słowacji i na Węgrzech subaryn brak, za to serpentyny miodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na piaskownicy!!

Miło Was poznać, zobaczyć i porozmawiać!

Dzioba dzięki za róziowe i zabranie na prawy, Asia, dzięki za - Ty wiesz za co :mrgreen:

Pozdrawiam wasz wszystkich bardzo bardzo serdecznie!!

 

Również serdecznie pozdrawiam. Ekipa jeszcze siedzi na piaskowni, a ja z rodzinką wracam tam jutro na dalszą część obchodów :mrgreen:

Żebys ich tam nie musiał budzic rano :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam spotkanych dzisiaj na drodze między Mogielnica a Nowym Miastem nad Pilicą .

Legacy kombi II

Impreza niebieska kombi WND....

po południu biały GT

 

Jechałem rowerem z plecakiem i w kasku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla dwóch Imprez - niebieskiej GT 2d (piękna!) i grafitowego Hawka, które wywołały banana na mojej twarzy, robiąc jedna za drugą bokiem rondo na połączeniu Wału Miedzeszyńskiego z Traktem Lubelskim około 15.00. Tak się powinno robić ronda w Subaru - pełne kółeczko bokiem i dopiero zjazd w wybraną ulicę :-D

Komentarz mojej żony: "A Ty się później dziwisz, że Policja jest uczulona na Subaru" :-D :-D :-D

Byliśmy na rowerach - świnki na niebieskim kasku obecne ;-)

 

-- 13 sie 2011, o 21:26 --

 

Pozdrawiam kierownika niebieskiej Imprezy kombi (chyba bug) za którą chwilę jechaliśmy po wawie koło 21-22 ?(nie pamietam ulicy) Przemek/docent to nie Ty ?
Hmmm... Kręciłem się tylko koło Gocławia/Grochowa między 19.00 i 20.00 orientacyjnie... Pewnie jednak nie ja :-( I tak odpozdrawiam :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla kierownika i pasażerki oświniaczonego czarnego legacy my10 przed którymi jechałem od dzielnicy Krowodrza aż po samo rondo grunwaldzkie 8) Oraz dla klasycznej niebieskiej wanny na złotych felgach która wyglądała jak milion dolarów :mrgreen: czas i miejsce ul. Wybickiego przed 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela srebrnego gt przedliftowego z kublem OMP i świnia na blotniku stojącego na ul Smialej na Żoliborzu.

 

Chyba wszyscy wyjechali albo spali swiatecznie bo 3 godz latalem wczoraj po wawie i nikogo nie spotkałem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego GTka z czarnymi świnkami (Saracen???) którego najpierw minąłem biegnąc KENem na północ, a potem widziałem zaparkowanego pod Światem Książki, kiedy nawracałem Rosoła.

Mam nadzieje, że się pomyliłeś :| bo subarak powinien stać na Pradze :? sprawdzę dzisiaj

tak czy siak, pozdrawiam :) i pozdro dla "mniejszego" braciaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...