Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalne pozdrowienia dla bardzo miłej Pani wyjeżdżającej dziś przede mną spod siedziby TVN24 - wiśniowy nowy Forek na WPI i podkładkach Four Tee, ze świnkami na lusterku i klapie :)

 

Srebrne legacy na Wiertniczej...? 8) Małżonka mnie upoważniła :-) - odpozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne legacy na Wiertniczej...? Małżonka mnie upoważniła - odpozdrawiam.

 

:)

 

Bardziej niebieskie, niż srebrne, o takie:

 

subaru_legacy_sports_tourer_2004_01_s.jpg

 

ale byłem z tyłu, więc kolor w lusterku mógł się wydawać jaśniejszy :) Legaś jest żony, ja zazwyczaj jeżdżę wiśniowym Forkiem, tylko tym z poprzedniej (najlepszej, hehe) generacji.

 

Wyjeżdzaliśmy równocześnie z dwóch parkingów ITI/TVN, w lewo w Augustówkę, a potem kawałek Wiertniczą w stronę Wilanowa.

 

Pozdrowienia dla Żony i Ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam własciciela ciemnoniebieskiej Imperzy STI/WRX (nie rozrózniam) obok ktorego przelatuję codziennie objezdżając Dębe Wielkie ( i wogole całą DK2 na odcinku Wawa - MM). Chyba tam kolega mieszka bo już ktoryś raz widze auto na podwórku.

Jakiś czas temu (jeszcze nie bujałem sie Subaru), również w tej okolicy , między stacją PKP Cisie a PKP Halinów na pięknej dłuuuuuugiej i równej prostej z naprzeciwka zrobiła mi WRRRUUUUUUUUM żółta Impreza , jedyne co zdazyłem zauwazyć to chyba świnie na lusterku - równiez zaległe pozdro

To zolte to ja, czesto mnie widac w okolicach halinowa albo zolta impreza albo niebieskim outbackiem.

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla yagoolar'a który to był pozdrowił mnie przez zostawienie "liściku" za wycieraczką mojego negro pozostawionego na parkingu przy ul. Filtrowej we Stolycy :P

Miłe zaskoczenie było :mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrne legacy na Wiertniczej...? Małżonka mnie upoważniła - odpozdrawiam.

 

:)

 

Bardziej niebieskie, niż srebrne, o takie:

 

subaru_legacy_sports_tourer_2004_01_s.jpg

 

ale byłem z tyłu, więc kolor w lusterku mógł się wydawać jaśniejszy :) Legaś jest żony, ja zazwyczaj jeżdżę wiśniowym Forkiem, tylko tym z poprzedniej (najlepszej, hehe) generacji.

 

Wyjeżdzaliśmy równocześnie z dwóch parkingów ITI/TVN, w lewo w Augustówkę, a potem kawałek Wiertniczą w stronę Wilanowa.

 

Pozdrowienia dla Żony i Ciebie!

 

Właśnie dostałem opiernicz od żony, bo 'przecież mówiłam, że niebieski'. Rzeczywiście, mówiła. Czy Twój wiśniowy to ta sama - NAJLEPSZA - generacja, co mój niebieski? 8)

 

forek1.jpg

:idea:

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem opiernicz od żony, bo 'przecież mówiłam, że niebieski'. Rzeczywiście, mówiła.

 

:) Tak naprawdę, to niebieski jest Twój Forek - ten Legacy jest szaroniebieski (wg mojej żony ;) ).

 

Czy Twój wiśniowy to ta sama - NAJLEPSZA - generacja, co mój niebieski?

 

Tak, tylko że mój jest przedliftowy (MY05). Anakinsky mnie namawia na ściąganie F-STi z UK, a wtedy to już będzie najpóźniejszy rocznik z Najlepszej Generacji jaki znajdę. Zastanawiam się tylko, czy powinien być mica blue, czy czarny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anakinsky mnie namawia na ściąganie F-STi z UK, a wtedy to już będzie najpóźniejszy rocznik z Najlepszej Generacji jaki znajdę. Zastanawiam się tylko, czy powinien być mica blue, czy czarny

 

Mnie też Przemek namawia na blue force sti. Nawet widziałem kilka egzemplarzy w JP, ale (nie)stety zobaczyłem to

 

zdjciepa.jpg

 

 

 

i zmieniłem zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegle z wczoraj dla Tomasz555 parkującego u mnie pod fabryką :-)

Odpozdrawiam :) Rozumiem, że karteczka była od Ciebie ? Dopiero dzisiaj w południe ją dostrzegłem. :mrgreen: Niestety jedyną literą której nie zmył deszcz jest "k". :mrgreen: Jutro ponownie parkuję u Ciebie :) Ciekawe czy o 6.00 rano będzie miejsce ;)

 

Kogut, odpozdrawiam. Jestem stałym bywalcem w Tychach :) Fakt, ostatnio przybyło aut na blachach ST :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika i pasażera czarnej Imprezy EBE* skręcającej dziś ok 08:30 w Łodzi z Piłsudskiego w Sienkiewicza. Kiwki były, świni na SI z tyłu nie widziałem, może była na lustrze. Zresztą chyba nie pierwszy raz się w tym miejscu widzimy :-D

Aj, teraz znalazłem przypadkiem. Oczywiście odpozdrawiam serdecznie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla joanna7f jadacej dzisiaj w stronę Kielc :wink:

Odpozdrawiam :D akurat zerknęłam w prawo i nie zauważyłam od razu żeby pomachać... tylko Cię usłyszałam jak mnie minąłeś :mrgreen: i jak zobaczyłam ten niebieski zadek we wstecznym to tak pomyślałam, że to pewnie Ty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(nie)stety zobaczyłem to

 

Robi wrażenie...

 

Dla mnie ideałem byłby tak zrobiony Outback. Niestety klasyczny Legaś jest zdecydowanie za niski - jak się do niego przesiadam z Forka, to cały czas mam wrażenie, że siedzę na ziemi, a do tego boję się, że będę obcierał o wszystko podwoziem. Outback za to stoi jeszcze wyżej niż Forester, a zapewnia cały komfort i wyciszenie Legacy. Taka wersja OBK STi albo coś na kształt Spec-B to moje marzenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogut, odpozdrawiam. Jestem stałym bywalcem w Tychach :) Fakt, ostatnio przybyło aut na blachach ST :)

 

 

Ja zaraziłem moją Ciotkę i ona teraz cały czas poluje na buga na jej osiedlu żeby mu zdj zrobić ;p ale co wyciągnie aparat albo tel to słyszy tylko jak się oddala ;p

 

-- Wt lip 26, 2011 10:24 pm --

 

a nie widziałeś w Tychach ostatnio czarnego szmelcwagena passata w kombi na WCI :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalegle z wczoraj dla Tomasz555 parkującego u mnie pod fabryką :-)

Odpozdrawiam :) Rozumiem, że karteczka była od Ciebie ? Dopiero dzisiaj w południe ją dostrzegłem. :mrgreen: Niestety jedyną literą której nie zmył deszcz jest "k". :mrgreen: Jutro ponownie parkuję u Ciebie :) Ciekawe czy o 6.00 rano będzie miejsce ;)

 

Kogut, odpozdrawiam. Jestem stałym bywalcem w Tychach :) Fakt, ostatnio przybyło aut na blachach ST :)

 

 

O 6 rano miejsce będzie na pewno :-)

No na karteczce były pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemnozielonego legasia kombi WM***** parkującego codziennie na parkingu przy Łączyny (teren CP WER). Trzeba by się zastanowić nad jakimś mini spotem

 

Kurde to chyba mój! odpozdrawiam

a kolega to pewnie albo jasno-zielony forester albo błękitno-stalowy legacy w nastepnej budzie po moim, bo oba juz kilka razy przylukałem, jeśli tak no to rzeczywiście mini spot musi byc grany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dlatego pytam?

 

-- N lip 24, 2011 8:24 pm --

 

 

ale, że o co chodzi?

 

o co kaman ? bo nie czaję ? :shock:

no dobra , Pozdrawiam!

 

hmm ? nie bardzo wiem o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...