Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sprzedajesz forestera swojego przypadkiem ?:)
moge sprzedać - ale za baaaardzo dużo kasy :D

 

Zdefiniuj: bardzo dużo ;-)

 

Dostałem ofertę na FSTI z JP, więc muszę rozważyć wszystkie możliwości... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedajesz forestera swojego przypadkiem ?:)
moge sprzedać - ale za baaaardzo dużo kasy :D

 

Zdefiniuj: bardzo dużo ;-)

 

Dostałem ofertę na FSTI z JP, więc muszę rozważyć wszystkie możliwości... 8)

 

miałem na myśli - bardzo dużo, jak na ten rocznik... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wciskając się w OT o pizzach i handlu używanymi forkami chciałbym pozdrowić srebrengo GT "viper edition" (z dwoma niebieskimi paskami przez auto) widzianego dziś przed 8 na Czerniakowskiej, oraz dla białej wanny WF z trzodą na klapie zauważonej dziś na Parkingowej (między Nowogrodzką a Żurawią).

No i przy okazji forki z Żurawiej i Wspólnej, które widuję codziennie (prawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla STI szarego na złotych felgach widzianego ok 9.35 na towarowej w kierunku pl.Zawiszy. Czarna trzoda na lusterku była.

Odpozdrawiam, codzienna męczarnia na Towarowej w drodze do roboty, beSTIa nie lubi korków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego lanosa RS-a oraz jego drivera mijanego dziś ok. 17.00 na Jankego w KACE oraz dla niebieskiego STI-aja na kępińskich tabulach stojącego 500m. dalej na Shelu(przegazówa poszła to i kierowiec zwrócił uwagę). Kiwki naturalnie z mojej strony poszły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaległe pozdrowienia:

- z piątku - dla kierownika oświniaczonego Forka PO ##### widzianego około 16.00 na ul. Krańcowej w Poznaniu.

- niedzielne - dla bębna - mijanego na trasie - w okolicach Socho - ok. 17.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiszpanskaInkwizycja a nie jechales przypadkiem wczoraj kolo 1930 w rejonach stadionu ŁKS? (jesli tak to pozdrawiam) Z Twojego opisu wynika ze jest to prawdobodobne - niebieskie SI na Retkinskiej tez wczoraj wieczorem widzialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiekowe pozdro z wczoraj wieczor dla Cysztofa, a wlasciwie jego klasyka ktory stal zaparkowany na przystanku vis'a'vis mbanku na placu teatralnym, po 22. Zobaczylem najpierw auto, potem utwierdzilem sie, ze to TO auto, ale wlasciciela nie bylo, to tez burknalem dwa razy dziadem i pojechalem dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwiekowe pozdro z wczoraj wieczor dla Cysztofa, a wlasciwie jego klasyka ktory stal zaparkowany na przystanku vis'a'vis mbanku na placu teatralnym, po 22. Zobaczylem najpierw auto, potem utwierdzilem sie, ze to TO auto, ale wlasciciela nie bylo, to tez burknalem dwa razy dziadem i pojechalem dalej :mrgreen:

 

odpozdrawiam, wiedzialem ze to Ty - ja stalem przy bankomacie wtedy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HiszpanskaInkwizycja a nie jechales przypadkiem wczoraj kolo 1930 w rejonach stadionu ŁKS? (jesli tak to pozdrawiam) Z Twojego opisu wynika ze jest to prawdobodobne - niebieskie SI na Retkinskiej tez wczoraj wieczorem widzialem.

 

Odpozdrawiam! Jechałem tam i wtedy całą rodzinką a młoda puszczała bańki mydlane przez okno :-D. Ale to już bliżej Retkińskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika zielonego GT na białym felunku widzianego dzisiaj przed 9 przy dojeździe do Ronda Jazdy Polskiej od strony Puławskiej, pozdrowiłem awaryjnymi dostałem w zamian kiwkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam, najlepsza pizza na Ursynowie tylko w Rimini. :mrgreen:
A w Inferno na Cynamonowej byłeś? :twisted: Myniam!

Pozdrówki dla Kierownika błękitnego Bloba STI na Beethovena - łączniku przy Sobieskiego, ok. 9:05. Machanko było w obie strony :-)

oraz dla Kierownika jeszcze jednego błękitnego STI mijanego w korku na Sobieskiego tuż przed Dolną, ok 10:10.

Poranek w stylu Blue Mica :-) :-) :-)

Złotka założone z powrotem :-) Jak miło znów słyszeć śpiew Subaru od wewnątrz! Szkoda tylko, że jutro jeszcze wraca na chwilę do szpitala :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...