Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowców:

 

1. czarnego Forysia spotkanego dziś rano na Anielewicza róg Esperanto

2. niebieskiej Imprezy WRX spotkanej wieczorem w Arkadii

Możliwe, ze gdzies kiedyś Cię złapałem - na Anielewicza/JP II jetsem codziennie kilka razy - forysie się przetaczają. :D

 

A dziś pozdro dla Forysia Sturbo SI***** na ul. świętokrzyskiej widzianego. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chytry plan by coś z tym zrobić już uknuty, więc może w przyszłym roku......

 

Czy to ten plan o którym myślę? Oh Yes :-DDDD

 

No nie wiem o którym myślisz, ale jeżeli masz na myśli ten o kompletnym wysokim spoilerze, to właśnie ten! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... to znaczy, że mam mało czasu, coby uskładać na czerwonego WRX-a...

 

Jedyna nadzieja, że za ten obrzydlliwy spoiler Jarmaj cos opuści! :twisted:

 

Pewnie że mogę coś opuścić. Czy mogę na początek na przykład jakiś program o nowym parlamencie i rządzie? Bardzo by mi na tym zresztą zależało....

Mogę też opuścić jakieś nudne spotkanie w pracy, ale będziesz musiał potem mojemu szefowi mnie wytłumaczyć i przekonać go, by mnie nie udusił!

Chętnie też bym na przykład opuścił licytację, kiedy partner prze na szlema w bez atu i zrozumiał mój renons jako asa.

Tak więc chwil, kiedy bym chętnie coś opuścił jest sporo, na pewno się dogadamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arno, to Ty smigales okolo 9-tej przy "Kole" dzisiaj? Jezeli tak, to kiwka od niskopodlogowca - odwozilem sprzeta na zimowanie :(

 

Arno jest za granica wiec chyba to nie on :mrgreen:

wiec w zastepstwie pozdrawiam cie serdecznie :lol:

Vertu zaposiada recht. Nie ma mnie w stolicy, jest natomiast drugi taki pojazd jak moj co mnie wnerwia.

uprasza sie nie kupowac nowych kombi wrx czarnych. Ma byc jeden. a sip niech sprowadzi jak bede kupowal 1 i kropka, bo se kupie czerwone bmw.

Te biale dobrze wygloadaja tak a propos.

Tutaj w budapeszcie nie ma subaru prawie nic a nic.

Jakies niedobitki.

Mi9chal, dziekuji za pozdrowienia. A vertovi za uprzejme podziekowanie w zastepstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtam i ozdrowienia dla czarnej Imprezy z z którą lekko przyświrowaliśmy na niepodległości 31 ok 17.00 ale musiałem odpuścic bo miałem na pokładzie kobiete i nerwy jej nie wytrzymały szcuneczek :D
zaraz zaraz, czy to nie ze mna? tylko ja mam kombi. Ale cos mi chodzi po pamieci, chociaz juz mnie starosc dosciga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...