Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

O ile me oczy metanolem przeżarte dobrze widziały to pozdrawiam mamusię co się lansowała leśnikiem w okolicach placu na stawach :) Machałem, ale ciemno było to nie wiem czy mnie widziano :)

 

Sorki synuś za brak reakcji.... czasem czeba mamusie klaksonem potraktować. Dzięki za pozdrowienia. Buziaki dla żony i dzieci.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- czerwono-szare Legacy '94-'99 mknące dzisiaj przed 14:00 na E7 w stronę Gdańska,

- zielonego Outbacka H6 '00 jadącego w tą samą stronę parę minut później,

- niebieskiego WRX-a '03 na niemieckich numerach na tej samej trasie niedługo za OBK :)

 

No i oczywiście klasycznie pozdrowienia dla multum Subaraczków spotkanych w Olsztynie, m.in. Kanap4 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Verta dzisiaj w godzinach rannych na Grojeckiej. Pozdrowienia dla balej GT kombi obok ktorej wczoraj parkowalem na Zawiszy.

 

witaj ale to niestety nie bylem ja :cry: jechalem do roboty przez konstancin powsin wilanow.

ale.. na grojecka zaraz jade :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Verta dzisiaj w godzinach rannych na Grojeckiej. Pozdrowienia dla balej GT kombi obok ktorej wczoraj parkowalem na Zawiszy.

 

witaj ale to niestety nie bylem ja :cry: jechalem do roboty przez konstancin powsin wilanow.

ale.. na grojecka zaraz jade :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

no to sorki, autko identyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

- czerwono-szare Legacy '94-'99 mknące dzisiaj przed 14:00 na E7 w stronę Gdańska,

- zielonego Outbacka H6 '00 jadącego w tą samą stronę parę minut później,

- niebieskiego WRX-a '03 na niemieckich numerach na tej samej trasie niedługo za OBK :)

 

No i oczywiście klasycznie pozdrowienia dla multum Subaraczków spotkanych w Olsztynie, m.in. Kanap4 :)

 

Dzieki, dla Ciebie tez pozdrowki.Pozdrawiam rowniez czarnego legacy kombi tablice LUBxxxxx, widzianego dzisiaj na ul.Warszawskiej, nie pomachalem, nie poswiecilem, nie zatrabilem, bo sie strasznie spieszylem.W kazdym razie pozdrawiam.

 

P.S. Pozdrawiam tez przyszlego wlasciciela niebieskiego STI MY05 USDM, ktore stoi u znajomego lakiernika i czeka na naprawe :) .Powiem tylko tyle, ze autko jest sciagniete przez znana nam wszystkim postac medialna z Olsztyna i podobno chce je zakupic inna medialna postac, tez z Olsztyna :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonego outbacka z rejestracją "KRYHA"?

Kiedyś (nie wiem, czy nadal) jeździł tym niejaki Daniel Olbrychski. Tak mi się przynajmniej cuś mgliście kojarzy.

 

Przy okazji pozdrawiam Forestera S w kolorze srebrnym, z wąsatym kierownikiem, który towarzyszył mi dziś od Radomia do Kielc i z którym pożegnaliśmy się awaryjnymi (miło się nam "towarzyszyło"...) oraz niebieskiego (prawie) nowego WRX-a (Piotor...???) spotkanego przelotnie kole 13.00 pod KC PZPR (młodzież wie, gdzie to???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielonego outbacka z rejestracją "KRYHA"?

Kiedyś (nie wiem, czy nadal) jeździł tym niejaki Daniel Olbrychski. Tak mi się przynajmniej cuś mgliście kojarzy.

 

Kierowała jakaś starsza babka, a koło niej siedział jakiś rudy koleś, ale się mu nie przyjrzałem. Tak więc zupełnie możliwe, że otarłem się o wielki świat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...