Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla pana w kurtce Subaru, którego śledziłem Mikołajską, oraz dla GT które też na Mikołajskiej stało kilka dni temu. Stałe pozdrowienia (bo prawie codziennie mijam):

- srebrny Legac kombi 2.0 pod hotelem Alexander na Garbarskiej.

- czarny Legac kombi 2.5 (3.0?) na Karmelickiej.

- Forester a'la S-Turbo na Karmelickiej.

- Forester My'06, stojącego w okolicach wylotu Floriańskiej na Rynek.

- Forestera stojącego na Małym Rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na ochocie ... a tam parkuje moja zona - wiec musisz wypatrywac raczej blondynki niz mnie :-) - ale jak sie dowiem ze ktos ja podrywa na zytniej :shock: to bede wiedzial gdzie szukac :twisted:

Masz szcęście, że moje okna nie wychodzą na ten parking, bo bym obserwował czy przypadkiem nie stoi tam...auto... :mrgreen: 8) :P No cóż, może jeszcze spotkam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Wck widzianego dzisiaj w Alfie przy kasach do kina, niestety nie bylo okazji dluzej pogadac, bo jak zwykle sie spieszylem :( .

 

Hehe, też pozdrawiam, a okazji do pogadania jeszcze będzie ;)

 

Pozdrawiam też Leoula widzianego przed 15:00 na rondzie Dworcowa - Piłsudskiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez przypadek trafilem do Wroclawia na sobote i pozdrawiam srebrnego WRXa RA....(lub GA) stojacego przy Runku oraz zielone Legacy parkujace przy blokowiskach na Psim Polu :)

P.S. tak fatalnych dróg jak we Wroclawiu to ja w zyciu nie widzialem (fatalne kostki, dziury, bardzooo ciekawe skrzyzowania :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, szkoda, że nie zawitałeś na spocie, bo akurat był w sobotę...

 

Wck, tomek12, z mojego doświadczenia wynika, że łatwiej spotkać Subaru kiedy jedszie się autem innej marki niż z pod znaku plejad.

 

 

Pozdrawiam dla wszystkich ( a co mi tam ;) ) użytkowników Subaru, których ostatnio widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...