Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno KC a nie KW? To by oznaczało, że zawitałeś WiS-ie do Stolicy

 

Ano, zawitałem. Niestety, przelotnie, w pośpiechu i w interesach - więc spotu żadnego nawet nie próbowałem z tej okazji organizować, wybaczcie, Warszawiacy!

 

A w bywszym KW - u siebie - to ja akurat pracuję, tak przy okazji. I na wszelki wypadek, jak wchodzę do tego budynku, to zawsze mam przy sobie czosnek, srebrną kulę i osikowy kołeczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal - z którym wylansowaliśmy się w sobotę w centrum W-wy. On beemką Z, ja cooperem, odwiedziliśmy wspólnie najbardziej lanserskie miejsce miasta (Cinnamon), także lans był aż do bólu :mrgreen:

 

Wiesz co, my chyba nie powinnismy jezdzic STi ;D Lansowanie w modnych miejscach wychodzi nam duzo lepiej ;D

Przemeq, specjalnie dla Ciebie kilka fotek poniezej:

 

z4_1.JPG

z4_2.JPG

z4_3.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, my chyba nie powinnismy jezdzic STi ;D Lansowanie w modnych miejscach wychodzi nam duzo lepiej ;D

 

Coś w tym cholera jest... :wink: :twisted:

 

Przemeq, specjalnie dla Ciebie kilka fotek poniezej:

 

Nieźle :shock:. Ale pod Cinnamonem wyglądała równie dobrze - była w swoim naturalnym środowisku życia :wink:

 

To ostatnie to z tylnymi kołami w górze - przyznaj się ;P

 

Zazdrośnik... :P :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Subaru Baja widziane dzisiaj na ul.Wojska Polskiego (jakis ciemny kolor, ale nie pamietam nawet jaki, bo jak zwykle sie spieszylem :wink: ).Pierwszy raz widzialem to autko na zywo i prawde mowiac mam mieszane uczucia.Niby nie jest jakies tam brzydkie, ale jakos tak nie pasuje mi znaczek subaru na pick-upie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

-czarnego Forestera WB*****, Okopowa/Solidarności - 17.00

-niebieskie STi na srebrnych BBS, WY64***, 17coś, parking przy Żytniej. 8) Nie mogłem się napatrzeć.

 

Gregor, jakieś zagłębie robi się w naszej okolicy. :D:D:D:lol:

 

 

To moja niebieska strzala - tez pozdrawiam :D:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-niebieskie STi na srebrnych BBS, WY64***, 17coś, parking przy Żytniej. 8) Nie mogłem się napatrzeć.

 

 

To moja niebieska strzala - tez pozdrawiam :D:twisted:

Oooooooo prooooszę! Jak miło poznać kolejną osobę. Chyba nie pierwszy raz tam stoisz. :) Jak będziesz w okolicy to daj znać - chętnie sobię np. popatrzę. :D Bardzo goraco pozdrawiam!

 

PS Mieszkasz gdzieś w tamtej okolicy? WY - Wola duża, a może jednak? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-niebieskie STi na srebrnych BBS, WY64***, 17coś, parking przy Żytniej. 8) Nie mogłem się napatrzeć.

 

 

To moja niebieska strzala - tez pozdrawiam :D:twisted:

Oooooooo prooooszę! Jak miło poznać kolejną osobę. Chyba nie pierwszy raz tam stoisz. :) Jak będziesz w okolicy to daj znać - chętnie sobię np. popatrzę. :D Bardzo goraco pozdrawiam!

 

PS Mieszkasz gdzieś w tamtej okolicy? WY - Wola duża, a może jednak? :wink:

 

Mieszkam na ochocie ... a tam parkuje moja zona - wiec musisz wypatrywac raczej blondynki niz mnie :-) - ale jak sie dowiem ze ktos ja podrywa na zytniej :shock: to bede wiedzial gdzie szukac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...