Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, NonPhixion napisał(a):

Przydatny lifehack: Jeżeli 1 cal to 2,54 cm to do zmywarki 60 cm spokojnie wejdą felgi w rozmiarze 21 cali :-D

do 20. 60 cm to wymiar zewnętrzny. Chyba że ma się węższe felgi, to jeszcze jest szansa lekko po skosie, to 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, skwaro napisał(a):

FB_IMG_1701120431141.jpg

 

 

Nie znałem wcześniej, więc wygooglałem tą panią. Podobno jest obrońcą wartości chrześcijańskich, a przyniosła dziecko z "zewnątrz" w brzuchu do domu, które mąż zaakceptował. Takie standardy ordo juris ;)

W nowym parlamencie zasłynęła tym, że najgłośniej, razem z łajzą buczała na Hołownię ;) 

A dodatkowo mądra to osoba:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adi napisał(a):

 

 

Nie znałem wcześniej, więc wygooglałem tą panią. Podobno jest obrońcą wartości chrześcijańskich, a przyniosła dziecko z "zewnątrz" w brzuchu do domu, które mąż zaakceptował. Takie standardy ordo juris ;)

W nowym parlamencie zasłynęła tym, że najgłośniej, razem z łajzą buczała na Hołownię ;) 

A dodatkowo mądra to osoba:

 

 

No ale zagrała w M jak miłość i w Smoleńsku, więc na ministra kultury jak znalazł, jaka partia, taka kultura :)

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adi napisał(a):

Podobno jest obrońcą wartości chrześcijańskich, a przyniosła dziecko z "zewnątrz" w brzuchu do domu, które mąż zaakceptował.

Taka konserwatywno-chrześcijańska adopcja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach





 
 
Nie znałem wcześniej, więc wygooglałem tą panią. Podobno jest obrońcą wartości chrześcijańskich, a przyniosła dziecko z "zewnątrz" w brzuchu do domu, które mąż zaakceptował. Takie standardy ordo juris


Faktycznie prawdziwie katolicka rodzinaScreenshot_2023-11-28-07-57-09-255-edit_org.mozilla.firefox.thumb.jpg.1164259bc084849c0cb8a1b55a626288.jpg

Teraz znając jej wyczyny, jej słowa o odkrywaniu mniejszych i większych cudów, nabierają całkiem innego kontekstu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...