Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, skwaro napisał(a):

Mówisz że da się to zrobić omijając podstawówkę? :)

...da się zdecydowanie więcej.

Podłączyli dobrze?

Jak widać zdecydowanie lepiej jest mieć fach w ręku bez dogłębnej znajomości języka, niz posiąść, na poziomie co najmniej dobrym, całą tą wiedzę ze szkół, bez jakiejś konkretnej specjalności.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Neutrino33 napisał(a):

...da się zdecydowanie więcej.

Podłączyli dobrze?

Jak widać zdecydowanie lepiej jest mieć fach w ręku bez dogłębnej znajomości języka, niz posiąść, na poziomie co najmniej dobrym, całą tą wiedzę ze szkół, bez jakiejś konkretnej specjalności.

Jak poprawna pisownia słów "zawór" czy "główny" jest dogłębną znajomością języka to ja nie mam pytań :) Ale fakt, robota zrobiona jak trzeba :)

 

P. S. Jak się nie chce uchodzić za nieuka, to warto mieć oba :)

Edytowane przez skwaro
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, skwaro napisał(a):

Jak poprawna pisownia słów "zawór" czy "główny" jest dogłębną znajomością języka to ja nie mam pytań :) Ale fakt, robota zrobiona jak trzeba :)

 

P. S. Jak się nie chce uchodzić za nieuka, to warto mieć oba :)

 

Ale jak cudownie są oni wolni w tej błogiej nieświadomości...a skoro robota zrobiona dobrze, to znaczy, że w każdym miejscu na świecie, w każdej kulturze znajdzie się zapotrzebowanie na ich zdolności.

Wiekszość z nas chyba nie dałaby sobie rady po przejściu na powiedzmy arabski, czy nawet tak popularny chiński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skwaro napisał(a):

Jak poprawna pisownia słów "zawór" czy "główny" jest dogłębną znajomością języka to ja nie mam pytań :) Ale fakt, robota zrobiona jak trzeba :)

a może szły za tym głębsze przemyślenia, w tych miejscach gdzie zawory mają być otwarte jest "u" gdzie zamknięte "ó" i tym sposobem nikt się nie pomyli:mrgreen::P

  • Haha 2
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...