Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, subleo napisał:

 

 

Jak dla mnie to śmieszniejszy jest fakt, że takie rzeczy wypisuje gość, który będąc rzecznikiem Rządu i zadawane miał pytanie to odpowiadał tak, że wszyscy się zastanawiali, czy dobrze zrozumieli pytanie.

No i gdyby za jego "rezydentury" był Titanic i puszczaliby to w TVP...to okazałoby się, że załoga i pasażerowie są odkrywcami Ameryki.

:OO:

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Neutrino33 napisał:

 

Jak dla mnie to śmieszniejszy jest fakt, że takie rzeczy wypisuje gość, który będąc rzecznikiem Rządu i zadawane miał pytanie to odpowiadał tak, że wszyscy się zastanawiali, czy dobrze zrozumieli pytanie.

No i gdyby za jego "rezydentury" był Titanic i puszczaliby to w TVP...to okazałoby się, że załoga i pasażerowie są odkrywcami Ameryki.

:OO:

Ma doświadczenie, to prawda. Co nie zmienia faktu że jego komentarze są trafne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, jasiem napisał:

Ma doświadczenie, to prawda. Co nie zmienia faktu że jego komentarze są trafne.

Nikt nie ujmuje mu inteligencji i błyskotliwości umysłu ....technologia atomowa może być użyta by dostarczać energii lub by niszczyć. W czasach już poniekąd historycznych Pan ten raczej na korzyść polskiej racji stanu nie działał a przy takich możliwościach intelektualnych dałoby się wiele dobrego zrobić ;)

Tak jak wspomniałem, dla mnie sam fakt, kim jest obecnie i co robi w aspekcie przeszłości już jest żartem w żarcie :upside-down-face_1f643-small:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...