Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

:P

 

 


 

 

 

 

Wojny komodorowców z atarowcami w podstawówce, przepisywanie listingów z Bajtka (z błedem w 427 linii asemblera), dodatek KGB do secret service. Łezka się w oku kręci..  :)

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Paaanyy, moja działeczka. Mam chyba z piętnaście Amig i Commodorków, Top Secrety, Secret Service, Magazyny Amiga i wiele, wiele innych. Nawet Pirates mam oryginalną na Amigę. :D

 

Piękne czasy młodości -  biegania do kiosku codzień, z pytaniem, czy już jest ukochana gazetka. Raz zapytałem o Top Secret, a dostałem Sex&Rety. Do dzisiaj nie wiem, co to było, ale miny babć w kolejce konkretne... :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atarowca wal z gumowca! :D

Commodore rządzi!

 

Flimbo's Quest miałem na kartridźu.

Ale był odlot. Nawet w fonie mam dzwonek z tej gierki.

A na pecku mam też wersję emulowana i sobie czasem lubię włączyć i ponaparzać.

Szkoda tylko że dźojstika nie mam do pecka wpiętego.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flimbo's Quest miałem na kartridźu.

 

OOO też miałem commodore i jedynym cartridżem był właśnie climbo (+ cała masa kaset)- co najlepsze wtedy mi się wydawało, że grafika jest na miarę dzisiejszych 4k generowanych przez 4 way SLI z titanów ;) poprostu urywała mosznę :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atarowca wal z gumowca! :D

Commodore rządzi!

 

Flimbo's Quest miałem na kartridźu.

Ale był odlot. Nawet w fonie mam dzwonek z tej gierki.

A na pecku mam też wersję emulowana i sobie czasem lubię włączyć i ponaparzać.

Szkoda tylko że dźojstika nie mam do pecka wpiętego.

 

Pożyczaliśmy kartridż od kolegi - grane było do nocy, a melodyjka jest dla mnie rewelacyjna i w poprzednim telefonie miałem dzwonek z Flimbo's Quest Theme :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo Paaanyy, moja działeczka. Mam chyba z piętnaście Amig i Commodorków, Top Secrety, Secret Service, Magazyny Amiga i wiele, wiele innych. Nawet Pirates mam oryginalną na Amigę. :D

 

 

Kurcze chlopaki... zniszczyliscie mi wieczor. Sciagnalem FS-UAE i pykam w North&South. Ale pozniej musze znalezc sposob jak odpalic na Macu najzabawniejsza przygodowke wszechczasow czyli Day of Tentacle. 

Przypomnialo mi sie ze przeciez mam Retro zainstalowane na Raspberry PI i zawsze mozna pograc w Jumping Jack'a w 'oryginale', mimo ze jest juz tak wiele klonow.

 

Dla majacych zbyt wiele czasu:

http://torinak.com/qaop#!jumpingjack

 

Nie da sie zapomniec tego intra:

Edytowane przez Fiji
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lp myszki sie strzela! :) Shiftem sie skradasz ;)))

Eh to młode pokolenie, nigdy 8-bitowców ani nawett jakiegoś 386 nie miało w domu. ;)

Jesteś raptem pół roku starszy ode mnie..

Ja swoją przygodę z grami zaczynalem od Commodore 64 na kasety także wiem co to oldschool :)

Najmilej wspominam Montezumas Ravenge i River Raid. Czasy kapsli i Kukuruku.

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka Panowie ale kotlety odgrzaliście :D  pamiętam jak na początku lad 90-tych mieliśmy ZX Spectrum (ach to wgrywanie kasetami rozpoczęte przed śniadaniem a po śniadaniu przychodzimy z bratem a tam "load error" :biglol: ), potem Coma 64 chyba jako pierwsi w bloku mieliśmy (magnetowid GoldStar też), Amigę 500+ itd. To były czasy  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak na początku lad 90-tych mieliśmy ZX Spectrum

Eee... ja startowałem z ZX SPECTRUM +  :D

 

Faktycznie inne czasy ;) Chciałem jakiś mniejszy telewizor do tego kupić (tzn namawiałem Tatę na zakup), a w sklepie RTV były tylko monitory monochromatyczne :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pamiętam jak na początku lad 90-tych mieliśmy ZX Spectrum

Eee... ja startowałem z ZX SPECTRUM +  :D

 

Faktycznie inne czasy ;) Chciałem jakiś mniejszy telewizor do tego kupić (tzn namawiałem Tatę na zakup), a w sklepie RTV były tylko monitory monochromatyczne :mrgreen:  

 

Na komunie w '94 dostałem od wujka (Chrzestnego) Amigę 1200 to był szok na osiedlu. Większość miała C64, Amigi 500/600 lub Pegasusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...