Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie za takie coś by był do odstrzału, niby niewinna zabawa ale jak by przegryzł tętnice ! 

 

Szkoda, że nie odgryzł nogi. Jakbyś zobaczył mojego futrzaka w akcji to bez specjalnych ochraniaczy używanych do tresury najgroźniejszych psów nie podchodź (nauczyłem go polowania na kostki - ku uciesze odwiedzających ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorna lekko zakrapiana gadka z kolegami z pracy ( i w pracy ,ale po godzinach można ;)),temat motoryzacji i jeden z kumpli pyta :"jak sprawuje się u mnie ten silnik tego Wankiela?"

Y...  :huh:  :huh:  :huh:  :question:

Się okazało,że kolega myslał,ze to iż te cylindry sa jakoś na boki ,to własnie jest ten cały silnik tego wankiela  :facepalm:

 

To go troszke oświeciłem,ze zwykły silnik tlokowy z cylindrami leżącymi na boki to je boxer,a silnik wankla z wirującym tłokiem to ździebko inna sprawa i boxer to nie je silnik "wankiela" ;)

Całe życie człek się czegos uczy od znajomych z pracy  :mrgreen:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Do gardła się rzucił :o

i co na to Aga? :P

 

A co na to [you] :huh:

 

a  co  ma  być ? ;] 

 

na  koktail  z  kota  potrzebujemy:    działke  na  ktorej  mamy  kwadrat  miekkiej  ziemi  1mx1m, szpadel 

i  kota 

koktajl  przygotowujjemy  w  sposob  nastepujacy  

w  ziemi wykopujemy  dołek o głebokosci  długości  kota (ważne ! bez  ogona ) +5 cm 

 

kota  wkładamy  za  ogon ( głową w dół ) do  dołka  i  szybko zasypujemy  - ogon oczywiscie  musi  wystawać

 po  około  2 tygodniach  od  zakopania  kota   gdy  juz  da  sie  sam  ogon  bez  problemu  wyjąć  zamieniamy   ogon  na  raczej  grubszą słomkę 

koktajl  bardziej  wytrawny  przygotowujemy  dłużej  - smacznego  

 

 

 

Jest to stary  Melmacki przepis  kolegi Alf-a  Gordona   :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...