Skocz do zawartości

Trwałość / awaryjność (niepotrzebne skreślić) 2.5T


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej, mozemy sie tak w nieskonczonosc przekonywac. silnikJabara, doswiadczenia carfita, moja rzekomo pancerna, a jednak rozsypana w drobny mak skrzynia, opinie zaczerpniete w Mapteku, nie-ASO, VTG swoje, a ASO zawsze bedzie swoje i nikogo to nie dziwi :wink: nie rozstrzygniemy tego :razz: :mrgreen:

 

No właśnie , nie daje Ci do myślenia , czym te firmy się zajmują i dlaczego " potem " opowiadają o kiepskim wyrobie.... :mrgreen: To jak kiedyś lakiernik mówił . że to blacharz żle wyklepał i dlatego lakier ma refleksy..... :wink:

Pozdr. AK

ps. ale skrzynie STI zajeżdzic :?: ...masz talent :mrgreen:..Carfit nie dał rady :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Andrzej Koper, to nie sa zaslyszane opinie, ja po prostu widze zlecenia tych firm. przeciez silnik Jabara nie rozlecial sie li tylko powodowany opiniami wspomnianych firm ani moimi obawami :mrgreen:

akurat wykrzaczenie sie mojej skrzyni to nie jest powod do smiechu, bo jestem ostatnia osoba odpowiedzialna za to wydarzenie :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos patrze i tak, i siak, ale w czolowce nie widze zadnych Subarakow... nawet troche nizej tez ich jakos ni ma... a Mersy, to owszem, som... jakies tam Volvo nawet zablakaly

 

Zwróć uwagę, że akurat w tym przypadku, Subaru nie było objęte badaniem :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jednak , że Subaru w latach 91...00/01 , brzydkie bo brzydkie , ale chyba z lepszych materiałów były robione . Tarcze hamulcowe koło 100 tyś przebiegi , olej zaczynały zużywać dopiero po 150 - 170 tyś km , zawieszenia w tym amortyzatory po 200 tyś i więcej przejeżdzały.Żarówki po 4 lata :idea: itd . itd. Jedynie głowice leg turbo miały mały feler.. :wink: no i skrzynie SVX trochę się w warunkach europejskich przegrzewały...Widocznie coś się zmienia...generalnie.. :roll:

AK

ps.na pocieszenie nowe STI jest super no i diesel.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jednak , że Subaru w latach 91...00/01 , brzydkie bo brzydkie , ale chyba z lepszych materiałów były robione (...)

AK

i to jest ta odp., na ktora czekalem w tym watku... :mrgreen:

 

jakos patrze i tak, i siak, ale w czolowce nie widze zadnych Subarakow... nawet troche nizej tez ich jakos ni ma... a Mersy, to owszem, som... jakies tam Volvo nawet zablakaly

 

Zwróć uwagę, że akurat w tym przypadku, Subaru nie było objęte badaniem :razz:

i mimo tego, znalazlo sie w rankingu marek? :roll:

(ADAC Pannenstatistik, patrz. http://www.subaru.de/about/auszeichnung ... titute.htm )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking producentow to zupelnie inna sprawa, konkrety to badania techniczne: http://www.subaru-presse.de/news2006/tuevreport2006.htm

http://www.subaru-presse.de/news2007/07 ... Report.doc

http://www.subaru-presse.de/news2008/T% ... 1.2008.doc

gdzie Subaru zajmuje czolowe miejsca. Ja sam bylem kilka tygodni temu na badaniu technicznym, pierwszym od nowosci. Auto mialo 145 tkm, badanie szczegolowe, lacznie z testem amortyzatorow, analiza spalin i bledow OBD. I co ? I nic... wszystko OK. Nastepne badanie za dwa lata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy zostaje mi jeszcze z dwa tygodnie i przesiadam się na co inne ?? Mysze mi zabiorą ?? :razz: wymiana silnika ?? (poproszę na spec c 2.0T po remapie :cool: )

 

kurde a właśnie sprzedałem moje 2.0 T STI my 03 ...został mi jeszcze Legac Turbo 91 ...może to dobrze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy zostaje mi jeszcze z dwa tygodnie i przesiadam się na co inne ?? Mysze mi zabiorą ?? :razz: wymiana silnika ?? (poproszę na spec c 2.0T po remapie :cool: )

 

kurde a właśnie sprzedałem moje 2.0 T STI my 03 ...został mi jeszcze Legac Turbo 91 ...może to dobrze :roll:

 

jakbyś sprzedał legasa do tego czasu do bierz mojego wrx a ja będę dymał rowerem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze strasznie sie zmartwilem tym calym faktem, a tym bardziej bo zamierzalem w najblizszej przyszlosci podlubadz w swoim WRX tj: zmienic caly wydech i ECU a ztego co piszecie to sam na siebie ukrece bata.??? Tak mam to rozumiec?? :cry:

 

Ludzie.Nie popadajcie w zbiorową panikę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, mój się grzeje, kumpel niedawno kupił wrx i już jest po wymianie bloku, SIP nie ma żadnych rozwiązań żeby to poprawić, skończy się gwarancja i zostajesz na lodzie, nie mam ochoty płacić 11 tyś co jakiś czas. Jeśli SIP nie znajdzie jakiegoś rozwiązania ja swojego sprzedaje. Nikt nas nie uspakaja to popadamy w panikę, coraz większą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRX tj: zmienic caly wydech i ECU a ztego co piszecie to sam na siebie ukrece bata.??? Tak mam to rozumiec??

Ale konkretnie to coś Ci się popsuło w aucie...JULI :?:.... bo Leszek to miał jechac do ASO ale jakoś nie może dojechać z tym " grzaniem ".... :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale konkretnie to coś Ci się popsuło w aucie...JULI :?: .... bo Leszek to miał jechac do ASO ale jakoś nie może dojechać z tym " grzaniem ".... :wink:

AK

halo halo na poniedziałek Poznań mam umówiony :mrgreen:

dla Juliego na razie nic ale się martwi chłopak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nic nie popsulo Leszek mowi o naszym kumplu ktoremu to sie przydazylo a ja staram sie dmuchac na zimne i to nie jest panika jak to pisze ALEX tylko jak mam zrobic sobie Subare a potem przez zbyt duza moc ma mi sie grzac i nie daj boze cos gorszego stac to wole sobie ten temat odpuscic. Narazie mi sie nie grzeje ale to dla tego ze nia nie szalej i jej nie upalam. Ale jak zmienie styl jazdy to co dasz mi 11 klockow panie ALEX?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to "panikujecie" :mrgreen:

Juli nie, ja tak. Po raz pierwszy jestem zły na Subaru.

Ale np Pan Andrzej albo Dyrekcja nie może napisać, że problem rozwiązany coś tam wymieniamy i po problemie, ktoś nad tym w ogóle pracuje, na razie słysze tylko o roczniku 2008 a co z 2006, ktoś coś ogłosi, najbardziej mnie wkurza nic nie mówienie :roll: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...