Skocz do zawartości

Trwałość / awaryjność (niepotrzebne skreślić) 2.5T


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyny konkret to wymiana silników 2.5T w nowych foresterach w ASO w tym tygodniu (przynajmniej w democarach).

 

A to ciekawostka... :shock: ..na szybsze.. :?: :mrgreen:

AK

ps." konkret ".... :mrgreen: ...jedyny konkret to taki , że wstrzymana jest sprzedaz 2.5 T do odwolania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wymieniaja na 2.5T wolne od wad

Ja wiem , ze Ty wszystko wiesz... :razz: , ale jak do dzisiaj , to nie słyszałem o zadnej akcji " wymiany " :!: Wiec wstrzymaj sie z rewelacjami z " przed zakładu " :mrgreen:

Jak bedzie jakis " konkret " to Dyrekcja sie wypowie.....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak sie zapytam... a na co wymieniaja, na stare dobre 2.0T?

rozważę zamianę 2.0XT na 2,5 XT , oferty na PW :razz:

 

Sorki za naiwne pytanie (jestem nowy w swiecie Subaru), ale czy 2,5XT oraz 2,5T to te same silniki / modele?

 

Pozdrowko

Emil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak sie zapytam... a na co wymieniaja, na stare dobre 2.0T?

rozważę zamianę 2.0XT na 2,5 XT , oferty na PW :razz:

 

Sorki za naiwne pytanie (jestem nowy w swiecie Subaru), ale czy 2,5XT oraz 2,5T to te same silniki / modele?

 

Pozdrowko

Emil

2.5T - skrotowe oznaczenie silnika 2.5 turbo (sa rozne jego wersje, np. te z Imprez STI i Lesnikow/Legasiow)

2.5XT - skrotowe oznaczenie poszczegolnych modelow Subaru, posiadajacych silnik 2.5T (np. Forester 2.5XT)

 

analogicznie, sa rozne silniki 2.0T oraz modele 2.0XT (ale 2.0XT to chyba tylko Forki byly)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.5T - skrotowe oznaczenie silnika 2.5 turbo (sa rozne jego wersje, np. te z Imprez STI i Lesnikow/Legasiow)

2.5XT - skrotowe oznaczenie poszczegolnych modelow Subaru, posiadajacych silnik 2.5T (np. Forester 2.5XT)

 

analogicznie, sa rozne silniki 2.0T oraz modele 2.0XT (ale 2.0XT to chyba tylko Forki byly)

 

To jesli chodzi o obecnego Foresia rozumiem, ze w ofercie sa teraz tylko te z silnikami 2,0 oraz 2,5T (chwilowo wstrzymany) natomast 2,0T nie ma, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba, a no właśnie :twisted:.

 

To powinno zakończyć biadolenie :twisted:.

jakos nie widze tam ani slowa o takim (blahym :mrgreen: ) kryterium jak...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...niezawodnosc :razz: :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, to może przytoczysz jakies dane na temat "zawodnosci", tylko cos bardziej wiarygodnego niz to co przeczytasz na forum?

znam kilku kolesi, ktorzy juz naprawiali swoje 2.5 STi... jakos ci, co jezdza po Burundi w 2.0 STi (old-age i new-age) maja wiecej szczescia... :neutral:

 

moze kiedys bedzie STi, wiec temat 2.5 troszke mnie interesuje :razz:

chociaz nie, 2.5 raczej sobie odpuszcze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawde to szkoda, ze na razie nie ma zadnych konkretow od Dyrekcji

 

narazie jeszce nie ma tutaj jak w urzedach obozwiazku udzielania odpowiedzi w z gory okreslonym czasie. Z calym szacunkiem, wyobrazam sobie, ze sa wazniejsze rzeczy niz odp na forum - prawdopodobnie nawet zwiazane bezposrednio z tematem silnikow 2.5.

 

moze kiedys bedzie STi, wiec temat 2.5 troszke mnie interesuje

 

a nie EVO? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale to mało wiarygodne dane.

wybacz, ale dla mnie to marketingowy belkot jest najmniej wiarygodnymi danymi...

zas realne doswiadczenia realnych ludzi cenie sobie najbardziej :razz:

i jak widac, w przypadku 2.5T, i w USA, i w Polsce, i w Burundi, etc., te doswiadczenia sa b. podobne :lol:

 

 

p.s.

a nie EVO? :shock:

 

moze EVO, może STI (2.0 :mrgreen: ), moze Sx/RSx, pozyjemy zobaczymy...

jednak najbardziej licze, ze kiedys bedzie Celiceza :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eddie_gt4, "marketingowy belkot" zdecydowanie nie trudno nazwać wiarygodnym, jednak negując go, aby samemu stać się wartościowym źródłem informacji, warto przedstawić jakieś konkrety. Niestety nie jest nim tekst "znam kilku kolesi".

Wątek ten czytam bo chciałbym uzykać wiarygodną informację co do silnika, który znajduje się w samochodzie którego używam. Póki co większość tego co się tu znajduje to przepychanki słowne, które tak naprawde niczego nie wnoszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaz nie, 2.5 raczej sobie odpuszcze

 

Tak trzymaj.... :!: ..( cieszę się , że straciłeś zainteresowanie tematem.. :!: )

 

AK

niestety, musze Sz.P. rozczarowac... :mrgreen:

bede go sledzil z jeszcze wiekszym zaciekawieniem :!:

 

 

p.s. wiedza - to swiatlo! i nie zmieni tego zaden opium dla ludu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...