Skocz do zawartości

Trwałość / awaryjność (niepotrzebne skreślić) 2.5T


eddie_gt4

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek ten czytam bo chciałbym uzykać wiarygodną informację co do silnika, który znajduje się w samochodzie którego używam. Póki co większość tego co się tu znajduje to przepychanki słowne, które tak naprawde niczego nie wnoszą...

Forum trzeba zamknąć. :razz:

 

To chyba normalne, że zawsze będą jakieś dywagacje do momentu przedstawienia oficjalnego komunikatu przez FHI.

 

 

 

 

 

 

 

I o to chodzi... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wątek ten czytam bo chciałbym uzykać wiarygodną informację co do silnika, który znajduje się w samochodzie którego używam.

Ten wątek jest o jakiejs partii silników wyprodukowanych po 8 stycznia tego roku i zupelnie nie ma to zwiazku z Twoim autem :mrgreen:

Nie rozpoczeto sprzedaży For. 2.5 XT MY 09 bo pewnie ustalane jest czy takie auta w Polsce sie znajdują a jeżeli to które :?: ....Swoim mozesz spokojnie jeżdzic..(na 18" :!: ) i nie myślec... :mrgreen:

p.s. wiedza - to swiatlo! i nie zmieni tego zaden opium dla ludu

Moze warto zacząc cos czytac :grin: ....jasniej bedzie.... :idea:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli konkretniejsze dane... wyrażone w stopniach Celsjusza :mrgreen:

jeżdżąc do domu 3 kilometry lekko przyciskając, olej podchodzi przeważnie zawsze na 110, a ciecz w chłodnicy na czerwone i to ostro. Dwa przyciśnienięcia mocniejsze gazem i muszę przejechać koło domu pojechać jakieś 3 kilometry dalej żeby ją schłodzić.

 

Hmm, kurcze chyba z Twoim SPRT-kiem cos nie tak. U mnie laduje max ponizej 1,3 nie wspominajac o temp. cieczy chlodzacej, ktora zawsze bez wzgledu na obciazenie jest w tym samym miejscu na rozgrzanym silniku. Ogolnie auto nie sprawia zadnych problemow, plyny kontroluje b. czesto, oleju bierze kosmetyczne ilosci, praktycznie tylko na dlugich trasach autostradowych (mam przejechane 35k km i od nowosci dolalem jakies 3,5 litra oleju). Silnik jak dla mnie super dopracowany. Przy tym przebiegu auto juz dobrze dotarte, PPP funkcjonuje ok, seryjne EVO zostaje w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...