Skocz do zawartości

MY 08 Subaru Impreza STI


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zaraz tam chwalił :twisted: normalnie szczęściarz ten forumowicz :mrgreen:

 

Przy następnej okazji kopnę go za to w kostkę - że niby przypadkiem, a tak naprawdę to z zazdrości :mrgreen:.

 

To TEN ??

 

Nie ten - ten na zdjęciu wygląda na jakiegoś takiego smutnego... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, a jak układ kierowniczy, bardziej bezpośredni?

Przyspieszenie subiektywnie takie samo jak w poprzednim modelu?

 

W obu przypadkach moja odpowiedź to: bez zmian.

 

Co do przyspieszenia, to ciekawy efekt: Raju zaprezentował mi działanie SI drive i gdy przełączył na sport sharp, wóz wystrzelił, jak rakieta - odniosłem wrażenie, że jest szybszy, niż '06. Gdy jednak sam wsiadłem i rozbujałem się od początku na sport sharp, wrażenia były typowe, a nawet '08 był chyba bardziej ospały. Natomiast gdy potem sprawdzałem elastyczność (przyspieszanie na czwórce), odniosłem wrażenie, że się poprawiła... :roll:

 

Chociaż wszystkie te wrażenia wynikają pewnie z tego, że jak swoim przyspieszam, to to od razu słyszę i wiem, że przyspieszam :D; w '08 nic nie słychać i można odnieść wrażenie, że samochód dobrze się rozpędza bez większego wysiłku :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z nich wóz należący do Forumowicza :twisted:. Pewnie zaraz się będzie chwalił w "Moje subaru" 8)

 

zaraz tam chwalił :twisted: normalnie szczęściarz ten forumowicz :mrgreen:

 

 

Jak pojawisz się tym cudem w Inowrocławiu bądź w Pakości to zajrzyj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wskazuje na to, że powstanie wersja Subaru Impreza STi dla oszczędnych. Japońska marka podobno zastanawia się nad wprowadzeniem wysokoprężnej jednostki typu Boxer także do tej najmocniejszej serii modelu.

mojeauto.pl, Auto Express/ 2008-02-25 08:58

Napędzany na obie osie "hot hatch" Subaru najprawdopodobniej otrzymałby 2.0 l., czterocylindrowy silnik, który pierwszy raz został wykorzystany w debiutującym w styczniu br. Legacy Sport Tourer. Ten samochó pojawi się w bezpośredniej sprzedaży dopiero we wrześniu i będzie dysponował mocą 148 KM. Ale na potrzeby Imprezy STi motor ten zostałby podkręcony do 180 KM.

 

Zwiększony maksymalny moment obrotowy do ok. 400 Nm pozwoliłby na rozpędzenie się tą wersją od 0 do 100 km/h w 7 s. Największą zaletą silnika miałaby być jego ekonomika. Taka wersja kultowego Subaru Impreza STi pozwoliłaby japońskiemu producentowi obniżyć średnie wartości emisji spalin dla tego modelu o 40% w stosunku do egzemplarza z silnikiem benzynowym (z 243 g/km CO2 do około 155 g/km).

 

nic mnie już nie zdziwi... :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednej z nich wóz należący do Forumowicza :twisted:. Pewnie zaraz się będzie chwalił w "Moje subaru" 8)

 

zaraz tam chwalił :twisted: normalnie szczęściarz ten forumowicz :mrgreen:

 

Heh Tom graty :twisted: srebrny jest kozak.

 

Kiedy odbierasz :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra prezentacja Przemeq. Tak jak myslalem, auto zaczelo sie podobac coraz wiekszej ilosci osob. Niedlugo utworzy sie jeszcze pewnie funclub nowej Impry;)

 

Jestem spokojny o wynik konfrontacji, Przemeq przecie nie jest osobą dla której wygląd fury się liczy

hahahahahahah :mrgreen:

 

No i wielkie gratulacje naszemu pewnie pierwszemu forumowiczowi-wlascicielowi MY08 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat nowego STI nie wypowiedziałem się nigdy. Celowo. Wątki śledziłem i byłem pewny, co z tego wyjdzie.

 

"O matko, jaki oblech"

.

.

.

"Ale fajna Impreza!"

:mrgreen:

 

Gusta i zdania się zmieniają, ale tak wszyscy się zastrzegali, że nigdy im sie nie spodoba nowa Impraza, a tu o! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał w 12 tygodniu

 

tak :roll:

 

a w jakim kolorze :?:

 

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Lut 27, 2008 10:32 pm ]

Co do przyspieszenia, to ciekawy efekt: Raju zaprezentował mi działanie SI drive i gdy przełączył na sport sharp, wóz wystrzelił, jak rakieta - odniosłem wrażenie, że jest szybszy, niż '06.

 

przyznasz, że w łuku też ładnie się prowadzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...