Skocz do zawartości

MY 08 Subaru Impreza STI


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 550
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

H&S już robi rureczki do '08 8).

 

Teraz trzeba wydać dwa razy tyle, bo rurek dużo więcej (np. dwa center pipe'y :twisted:)

 

A - do back-box'a, zamiast 4 rurek, proponują dwie grubaśne. To mi się podoba 8).

 

http://www.haywardandscott.com/results.asp?category=13

 

08_subaru_twin-backbox.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co dwa centery?

 

Możesz założyć takie "widły" jak na zdjęciu do jednego centera, albo - zakładam - dwa centery i dwie oddzielne końcówki, żeby mieć pełny przelot z obu cylindrów z każdej strony :twisted:. Chociaż tak nie do końca, bo turbina jest jedna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co dwa centery?

 

Możesz założyć takie "widły" jak na zdjęciu do jednego centera, albo - zakładam - dwa centery i dwie oddzielne końcówki, żeby mieć pełny przelot z obu cylindrów z każdej strony :twisted:. Chociaż tak nie do końca, bo turbina jest jedna :).

 

dywagacje jeszcze nie na czasie Przemeq :mrgreen:

a propozycja nasza dalej aktualna jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Raju, tak powazniej to jakie STI 2008 ma przewagi ponad MY06', ktore moglyby mnie sklonic do rozwazania zmiany? bo mowiac szczerze najbardziej to mnie powstrzymuje bezwzgledna koniecznosc natychmiastowej zmiany wydechu i hamulcow /chyba ze przy tym drugim sie myle/, czyli utrata gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreksz, gdyby Twoje pytanie brzmiało:

 

jakie STI 2008 ma przewagi ponad MY06'

 

z odpowiedzią nie byłoby problemu - więcej miejsca, nowocześniejszy środek, więcej koni, ale, że Twoje pytanie brzmi:

 

jakie STI 2008 ma przewagi ponad MY06', ktore moglyby mnie sklonic do rozwazania zmiany?

 

odpowiedź jest DUŻO trudniejsza i sam się z nią biję od jakiegoś czasu. Bo trzeba też pamiętać o wadach nowego STI, a ich też nie brakuje, czy niedoróbkach, w które trzeba zainwestować (wydech, zawias).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foreksz, hamulce w 08 sa takie same jak w 06, tylko mają inny kolor zacisków.

Foreksz

Wydech też jest tak cichy jak w serii 06/07....Jedno co mogę powiedzieć to zdecydowanie lepiej i przyjemniej jeżdzi się 08 ( siedzenia , zawieszenie , ilość miejsca w środku - przod )

To jest inne auto...ale same plusy..jak dla mnie .

Brak nerwowości i niepewności ( co zdecydowanie występuje w 06 ) przy próbach jeżdzenia "poślizgami " i zdecydowanie większa pewność kierowcy przy pokonywaniu szybkich zakrętów ( większe auto )..w zasadzie brak płużenia w porównaniu z poprzednim...O wrażeniach np. przyspieszania pow 120 to nie miałem jeszcze gdzie pojeżdzić...auto ma dopiero 600 km więc jeszcze z tysiąc i zobaczę jak to z max i co się dzieje między 160 a 200 bo często tak jeżdziłem w trasie....Reasumując zdecydowanie chętniej do niego wsiadam niż do " budynia" ale w moim wieku komfort może mieć znaczenie. :wink:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, gdyby moje pytanie brzmiało:

 

jakie STI 2006 ma przewagi ponad MY08'

z odpowiedzią nie byłoby problemu - to auto wyglada po prostu, jakby chcialo od niechcenia pozrec bande wscieklych rottweilerow bouncegrab.gif

 

akurat ja tak nie do konca tego miejsca potrzebuje, nowoczesniejszy srodek tez moglbym umiescic jako ostatni pozadany element, dobrze dotarty silnik na dzien dobry mi juz 300+ wydawal, teraz ludzie mowia, ze jest moze nawet 320+ na silniku, ryczy rowniez juz slodko i donosnie i marchewy sprowokowana wydaje.

tak naprawde nie potrafie na dzis 1 znaczacego argumentu za MY08' odnalezc. nie mowiac o tym, ze za MY08' dzieciaki i kumate dziewczeta pewnie przestana sie ogladac i mi strasznie smutno bedzie chicken.gif

chyba bylbym sklonny zamienic sie, jakby rzeczywiscie jakis limited 400KM sie pokazal , bo przynajmniej zaplacilbym /duzo/ wiecej raz , ale na dlugo mialbym spokoj. a tak teraz doplacac drugie tyle, zeby w sumie miec marginalny przyrost nowosci, a w rzeczywistosci krok wstecz :?:

Andrzej, dzieki za komentarz, z tym prowadzeniem slyszalem, ze jest tak, ze jedzie tam gdzie sie spojrzy, nie naduzywajac tej trafnej figury. ale tak na dzis to moje obecne brum na tle poprzedniego CTRa czy Evo zdaje sie spokojne jak sklad PKP podczas nocnego postoju na bocznym torze na Grochowie. jak dotrzesz juz silnik to sie sie odezwe smokepipe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EDIT] Pani w reklamie nowego STI nie przypadła mi do gustu.

 

co się czepiacie mojej koleżanki, na żywo jest ładniejsza...dla niedoinformowanych to Miss Polski :razz: patrz mój topic http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=115565

 

allle się pochwaliłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EDIT] Pani w reklamie nowego STI nie przypadła mi do gustu.

 

co się czepiacie mojej koleżanki, na żywo jest ładniejsza...dla niedoinformowanych to Miss Polski :razz: patrz mój topic http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=115565

 

allle się pochwaliłem :wink:

 

herrkam, w realu wygląda...hmmm...much better :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowocześniejszy środek

 

Kwestia gustu, co znaczy nowocześniejszy, że jest STi na różowo :?: Czy o wiele więcej plastików.

 

więcej koni

 

Koni jest zawsze mało.

 

edno co mogę powiedzieć to zdecydowanie lepiej i przyjemniej jeżdzi się 08 ( siedzenia

 

Które, mam nadzieje że mówi Pan o tych z wersji top bo jeśli nie to

w moim wieku komfort może mieć znaczenie. :wink:

:mrgreen:

 

foreksz, ten planowany PPP 400KM zawsze mozna pozniej dolozyc :twisted:

 

Than, chyba lepiej nie - choćby dlatego że ma on być znacznie droższy od obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...