Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, chojny napisał:

62328527_2373399112723453_5633565274809565184_n.jpg

Śmiech śmiechem, ale w zeszłe lato miałem sytuację w odwrotny deseń. W sobotnie popołudnie na patrolu krążyły po mieście dwie policjantki. Mijałem się z nimi kilka razy, aż nie wytrzymały i mnie zhaltowały. Jedna podeszła, wszystkie procedury itp., kazała zgasić silnik i wysiąść. Mówi: "Coś pan ma głośny ten wydech - wygląda na przerabiany. Czy może nieszczelności są?"

A ja na to: "Bardzo Panią przepraszam, ale to jest Subaru. One tak mają normalnie.":ph34r:

Policjantka: "Ahhaaa... Rozumiem. Nie poznałem że to Subaru".

:D

I dalej już lajcik - papiery sprawdziły, wyposażenie obowiązkowe, trzeźwość, pożyczyły miłego popołudnia i pojechały.

  • Haha 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, DETT napisał:

A ja na to: "Bardzo Panią przepraszam, ale to jest Subaru. One tak mają normalnie.":ph34r:

Policjantka: "Ahhaaa... Rozumiem. Nie poznałem że to Subaru"

 

Bez dwóch zdań w Subaru wiele rzeczy uchodzi "na sucho". Marka wzbudza stosunkowo pozytywne emocje i reakcje tak policji jak innych uczestników ruchu. Nawet pan na stacji diagnostycznej wie że Subaru musi... poburczeć. 

 

Raz byłem na przeglądzie na seryjnym wydechu to się zapytali czy zepsuty. 

 


A może to zwyczajnie kierowcy Subaru są sympatyczni bo zadowoleni ze swoich samochodów.  

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 12:50, chojny napisał:

Marka wzbudza stosunkowo pozytywne emocje i reakcje tak policji jak innych uczestników ruchu.

(...)
A może to zwyczajnie kierowcy Subaru są sympatyczni bo zadowoleni ze swoich samochodów.  

... a to sami jesteście sobie "winni" takiej opinii ;):):thumbup:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 12:50, chojny napisał:

Bez dwóch zdań w Subaru wiele rzeczy uchodzi "na sucho". Marka wzbudza stosunkowo pozytywne emocje i reakcje tak policji jak innych uczestników ruchu

Czasem wręcz przesadnie. Swojego czasu miałem Forka Subaru Boxer Diesel. Kontrola trzeźwości, a policjant, zamiast sprawdzać czy jestem trzeźwy, ogląda auto i fachowo stwierdza: "Oooo, Subaru, to pewnie z 350 koni ma ..." ... 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...