Skocz do zawartości

Jak ktoś o Subaru pisze to my poczytać lubimy.


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, pegi napisał:

 Czasem wręcz przesadnie. Swojego czasu miałem Forka Subaru Boxer Diesel. Kontrola trzeźwości, a policjant, zamiast sprawdzać czy jestem trzeźwy, ogląda auto i fachowo stwierdza: "Oooo, Subaru, to pewnie z 350 koni ma ..." ... 

 

Miałem raz sytuację jeżdżąc jeszcze srebrnym GX, gdzie zatrzymali mnie nieoznakowaną kią na przystanku autobusowym i wywiązała się dyskusja:

Policjant: Jak to Subaru to idzie pewnie nie?

Ja: Paanie gdzie to idzie, marne 125 koni szału nie robi, po bułki tym jeżdżę

Policjant: Miałem kiedyś tą starszą impreze 1.6 i dobrze wiem co to potrafi nawywijać na śniegu :D

I tak z kontroli zrobiła się luźna pogawędka przynajmniej, jeszcze doradził żebym zawieszenie ogarnął bo za bardzo miotało na koleinach jak za mną jechali, wiadomo jak to wiekowe już seryjne zawieszenie w gx.. ;) 

Edytowane przez Ericsson
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pegi napisał:

Czasem wręcz przesadnie. Swojego czasu miałem Forka Subaru Boxer Diesel. Kontrola trzeźwości, a policjant, zamiast sprawdzać czy jestem trzeźwy, ogląda auto i fachowo stwierdza: "Oooo, Subaru, to pewnie z 350 koni ma ..." ... 

Klasyka. Mnie przy rutynowej trzeźwości pytają ile koni i jakie spalanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz policja zatrzymała na piędziesiątce (a miałem ok. 60). Podszedł, wziął dokumenty, po czym zaczął oglądać brykę ze wszystkich stron, a nacudował się, że takie Subaru też bywają. Nawet wprosił się, że chce usiąść za kierownicą, po czym oddał dokumenty i życzył szerokiej drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2019 o 15:11, Tutek napisał:

Klasyka. Mnie przy rutynowej trzeźwości pytają ile koni i jakie spalanie. 

Mnie kiedyś zatrzymał jak się potem okazało dzielnicowy i pierwsze słowa  „oooo twarde klocki, że tak piszczą, po torze latasz?”. Chyba 45 min bajerke na poboczu kleiliśmy po czym okazało się ma u siebie w jakimś starym vw 2.8 vr6 uturbione albo kompresor i grubo ponad 400 konia. Na końcu przyznał, ze celowo za mną pojechał w boczną uliczkę żeby sobie furę obejrzeć. Jeszcze się tacy trafiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

https://www.youtube.com/watch?v=VsqvF0xnG1s&list=PLNq2_BmcMzJ0eEic0ul2Y9FdnHSsdOpLY&index=18&t=534

Nie wiem czy było.
Znalazłem niby playlistę, ale wydaje mi się, że to nie wszystkie filmiki z tym "super dziadkiem".

W nowszych filmikach na kanale robią podwyższone Legacy (znaczy Liberty).

P.S. Co myślicie o felgach? Work Meister S1 3P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, DETT napisał:

No i to sie przeklada na sprzedaz - SOA odnotowala 91 miesiecy wzrostu sprzedazy swoich aut. I z tego co pamietam nikt inny na rynku US nie moze sie pochwalic takim wynikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"NBA Star Kawhi Leonard Signs $103M Contract, Buys "Lightly Scratched" Subaru Forester"

https://www.torquenews.com/1084/nba-star-kawhi-leonard-signs-103m-contract-buys-boring-old-subaru-forester?fbclid=IwAR37ZwUzNbWY0fRnzvaLm8XjVuapw5cgH-wAH2sTB5lN4RQUQAtyRixN2fc

 

;) sza-cun

Edytowane przez Michał Krupa
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...