Skocz do zawartości

Impreza w wersji Turbo


grygo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szaleju sie chłopie najadłeś? :wink:

 

Turboantyk i GT-ek zdecydowanie w sedanie.

 

Dokładnie, jak szukałem mojego Kąąąbi to brałem pod uwagę antyka kombi tylko dlatego że jest tak brzydki, że żaden szanujący się złodziej by go nie wziął, a na amatorów są sposoby.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Foresterem to nie jest taki zły pomysł :idea:

 

XT Turbo z tego rocznika ma 177 KM. Lekka kuracja wzmacniająca w Mapteku i masz 200 do nawet 260 KM. Albo lekkie przestrojenie 170-ki i masz 190 kucy.

 

http://www.nie-ASO.pl/index.php?fid=zestawyforester&m=1

 

Zasuwa nie gorzej od Imprezy, a jak ktoś już na The Forum zauważył, nie musisz hamować przed byle dziurą. No i jak kupisz Imprezę sedana, to każdy będzie sie chciał ścigać, a przy Forku masz przewagę cichociemnego :grin: I z korka przez pole można uciec... same zalety.

 

No chyba, że koniecznie ma być GT. Ten kombi nie jest nawet taki zły:

 

http://www.subaruimpreza.bajtnet.pl/ind ... resc=turbo

 

I nie przejmuj się komentarzami, że auto rodzinne albo dupowóz. Ma Ci się podobać i wygodnie jeździć.

 

Ogolnie sylwetka mi sie podoba

 

No to w czym problem :roll: Subwoofer się zmieści... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Foresterem to nie jest taki zły pomysł :idea:

 

to jest zly pomysl :lol:

 

swoja droga jak ktos bedzie sie chcial scigac to nie ma problemu, wystarczy, ze bede przeciagac jedynke ze startu i taka satysfakcja bedzie mi wystarczac :D bede gnebic takiego goscia z kazdych swiatel a pozniej bede odpuszczal, niech sobie jedzie, ale ze swiadomoscia, ze ktos mial jeszcze wieksza zabawe niz on :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem orginalny więc powiem krótko: jak masz kasę i coś kupujesz w salonie (lub prawie nowe) to się możesz kierować wyglądem natomiast im masz mniej kasy tym bardziej kieruj się stanem technicznym. Prawdopodobieństwo kupna bezwypadka (prawdziwego) kombiwara jest (wg mnie) 10 razy wieksza niż sedana i to jest odpowiedź na Twoje pytanie.Chyba, że zamiast jeździć furką wolisz spędzać godziny w garażu łapiąc się co chwila za kieszeń. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie bede pozniej zalowal widzac przejezdzajace sedany z wielkim skrzydlem na klapie?

Bedziesz, ale zawsze mozesz pojsc na calosc i zalozyc takowy w kombi! :twisted::twisted:

nie wiem czy kombiak nie bedzie tez troche za duzy dla mnie

Nie, dlaczego mialby byc?

co mysleliscie w trakcie kupowania o Imprezie Kombi?

Ze niezla porazka i trzeba byc fanatykiem marki, ktory MUSI (choc nie chce) miec kombi!

tak, zdaje sobie sprawe z tego, ze dla niektorych "prawdziwa" Impreza to tylko niebieski sedan na zlotych felach, z kurnikiem na masce i parapetem z tylu

Znawca!!!

Jak kupilem zamrazarke to sie zmiescila, telewizor 50 cali

Powaznie?!

Kup sobie Forestera
nie no prosze cie, ja mam 21 lat

Nie widze zwiazku - NA PEWNO wybralbym Forestera zamiast Imprezy kombi!

Zasuwa nie gorzej od Imprezy

Na obwodnicy Forester siedzial mi na zderzaku (WRX) do 220km/h, bez zadnych problemow!

No i jak kupisz Imprezę sedana, to każdy będzie sie chciał ścigać

I bedziesz zalowal, jak Cie pierwszy, mocniejszy diesel objedzie... :cool: :mrgreen:

bede gnebic takiego goscia z kazdych swiatel a pozniej bede odpuszczal, niech sobie jedzie,

Pokory, kolego, pokory :twisted:

Prawdopodobieństwo kupna bezwypadka (prawdziwego) kombiwara jest (wg mnie) 10 razy wieksza niż sedana

Jesli tak jest, to to okresla, do czego ma kombi sluzyc (wozenie skrzynek)! A erixon chce caly czas na jedynce jezdzic, wiec kombi odpada... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...