Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Bulczas87 napisał:

Jak coś mogę zdiagnozować mam kabel freessm i delphi

Dziękuję Ci bardzo - już załatwione (klasyka modelu SG - powietrze wtórne, czyli ekologia).
Miłego!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo, mam fajny pomysł na niespodzianke subarowo- wigilijną dla grupy, trzymajcie kciuki żeby nam sie udało ;)

Spot Wigilijny, 24 grudnia, 11:00. Parking 3Stawy (za salonem Subaru).

1. Tomasz_555

2. miklaj

3. darecky

4. krzepas

5. MPL

6. Pablito79

7. Matiz i Olusia
  7a. Wuem odpisał mi, że wpadnie

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Spot Wigilijny, 24 grudnia, 11:00. Parking 3Stawy (za salonem Subaru).

1. Tomasz_555

2. miklaj

3. darecky

4. krzepas

5. MPL

6. Pablito79

7. Matiz i Olusia
  7a. Wuem odpisał mi, że wpadnie


8. semperit ...niemarkowo chyba...



Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodowe info Subarowe Katowice i okolice 20.12
Pany, to dziś wybitnie NIE jest warun, deszcz który padał w ciągu dnia zamarzł na lód. Proponuje nawet nie myśleć o ślizganiu, bo leci sie jak kłoda. A ludzie nagle zapominają jak sie jeździ i nie dość, że dystans kilometra pojedziecie godzine, to jeszcze ktoś może wam sie władować w zderzak.
Albo wy komuś. Nikomu nie życzę i wierzę w was! :ph34r:

3 lata temu było coś podobnego, do tego stopnia że autobusy nie umiały ruszyć na płaskiej niepochylonej jezdni. Porzuciłem wtedy auto 500m od domu bo poprostu zatkało sie wszystko.
Dziś też było nieźle, DTŚ zatkała sie w 10 minut :czerwona:

W radiu cały dzień gadali że będzie sypać ,ale wyglada że to już koniec na dziś. No i prognozy w necie na razie zapowiadają śnieg dopiero w wigilię.

Białe Święta jestem za!
z tym że duży opad dopiero w wigilie może spowodować niekotrolowany wysyp spontanicznych motopasterek :OO:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Matiz napisał:

Pany, to dziś wybitnie NIE jest warun, deszcz który padał w ciągu dnia zamarzł na lód.

Faktycznie, godzinę temu wróciłem z Chorzowa, normalnie jak w Szwecji. :D Na głównych ślisko, ale boczne wszystkie pozamarzane, dawno już takiej szklanki nie widziałem.

Ale taka aura od Legendii w stronę Gliwic, bo w drugą stronę luzik.

Jutro rano będzie ciekawie, chociaż solniczki już widziałem. :toobad:

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Matiz napisał:

Pogodowe info Subarowe Katowice i okolice 20.12
Pany, to dziś wybitnie NIE jest warun, deszcz który padał w ciągu dnia zamarzł na lód. Proponuje nawet nie myśleć o ślizganiu, bo leci sie jak kłoda. A ludzie nagle zapominają jak sie jeździ i nie dość, że dystans kilometra pojedziecie godzine, to jeszcze ktoś może wam sie władować w zderzak.
Albo wy komuś. Nikomu nie życzę i wierzę w was! :ph34r:

3 lata temu było coś podobnego, do tego stopnia że autobusy nie umiały ruszyć na płaskiej niepochylonej jezdni. Porzuciłem wtedy auto 500m od domu bo poprostu zatkało sie wszystko.
Dziś też było nieźle, DTŚ zatkała sie w 10 minut :czerwona:

W radiu cały dzień gadali że będzie sypać ,ale wyglada że to już koniec na dziś. No i prognozy w necie na razie zapowiadają śnieg dopiero w wigilię.

Białe Święta jestem za!
z tym że duży opad dopiero w wigilie może spowodować niekotrolowany wysyp spontanicznych motopasterek :OO:

 

W Bytomiu również całkowity dramat, warunki fatalne nawet do ślizgania kontrolowanego -_- Wszystko przez to, że założyłem zimówki :biglol:, mimo że bardzo mi się nie chciało, a tu nagle po 10min zaczęło sypać tak, że ciężko było wyjechać z firmy, bo nic nie było widać wokół. Teraz się całkowicie uspokoiło, gorzej tylko z tym lodowiskiem... 

 

 

AF566D18-EFE0-4A20-A346-D6DB36383829.thumb.jpg.daa3e40c49fc76bffe575d5f9c23e39e.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Levorg z CVT też zamiata dupą, nawet z włączonym ESP. 

 

Jechałem Wolności w Chorzowie za Maserati. 10km/h.... no ok, było ślisko, ale bez przesady. 

Mam wrażenie, że niektórych takie warunki paraliżują. Boję się też myśleć jak zachowają się przyszłości w takich warunkach samochody autonomiczne. No bo napędzić się łatwo. Z zatrzymaniem raczej już słabo. Nie ma też czujników wykrywających czy jest ślisko, bardzo ślisko czy lodowisko. To do tej pory robił kierowca. 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Nie ma też czujników wykrywających czy jest ślisko, bardzo ślisko czy lodowisko. To do tej pory robił kierowca. 

Są są i oceniają sytuację znacznie precyzyjniej niż najwspanialszy fiński rajdowy kierowca ;) 

 

Ja dzisiaj byłem w Mikołowie i z powrotem. U nas w miarę w porządku wszystkie drogi, ale w Mikołowie szklanka po mieście. Ale na szczęście podróż z dobrą zabawą i bez nieprzyjemnych przygód ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, KotMorderca napisał:

Są są i oceniają sytuację znacznie precyzyjniej niż najwspanialszy fiński rajdowy kierowca ;) 

 

Ja dzisiaj byłem w Mikołowie i z powrotem. U nas w miarę w porządku wszystkie drogi, ale w Mikołowie szklanka po mieście. Ale na szczęście podróż z dobrą zabawą i bez nieprzyjemnych przygód ;) 

Przyjedź do Orzesza to dopiero zobaczysz śliskie drogi:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Chorzowie armagedon, stałem i czekałem aż wszystko wdrapie się powolutku na wiadukt nad dtś (od netto do brw) no i później zjedzie w dół, całkiem zabawnie patrzy się na suva z wciśniętym hamulcem jadącego bokiem z minimalną prędkością z lekkiego pochylenia. Za to na "biadaczu" w Chorzowie widziałem już dość poważne stłuczki na minimalnym łuku drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2021 o 20:18, miklaj napisał:

 

założyłem zimówki

 

 

AF566D18-EFE0-4A20-A346-D6DB36383829.thumb.jpg.daa3e40c49fc76bffe575d5f9c23e39e.jpg

 

 

przypomniałeś mi teraz tymi kolami o Rio z Cz-wy, który na zimówki miał Compomotive MO, za które ja na LATO dałbym sie pokroić...

DSC06675.thumb.JPG.12919a14a56c46d4d8e7d351b8601a99.JPG

Na lato miał Compo CXR, piekna była ta Impreza... :rolleyes:

 

VQZD__6PFfuQ0i2iwX5r1swJDVNgY3N6ijLxjgx-

 

(ciekawostka, foto wyskakuje jako czwarty wynik w google po wpisaniu "Compomotive cxr impreza". Rio chyba już dawno to auto sprzedał a fame pozostał :lol:)

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BelegUS napisał:

Czy to nie moja była Impreza obok? <3


x480

DSC06682.thumb.JPG.7c24d555508321b47d3b47d774c57e26.JPG

Szymek wpadasz jutro? Bo nie wiem czy pytałem.
Chyba w końcu do Ciebie nie pisałem, bo założyłem, że święta spędzisz w SCI

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Matiz napisał:

Szymek wpadasz jutro? Bo nie wiem czy pytałem.

 

Ja święta tradycyjnie w Katowicach, ale pracuję do 16, a jedynym jezdnym Subaru jest u mnie w tym momencie zgniłe Legacy z prawdopodobnie padniętą UPG, więc niestety nie :P

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablito79 - pojechałem żonie po pierogi do Ciebie i wróciłem z 4 porcjami :biglol: 

 

@MPL - spotkaliśmy się dzisiaj na DTŚ w pobliżu Silesi około 15:00. Mogłeś mnie nie dostrzec bo jechałem podwójnym inkognito: po pierwsze Fabią, po drugie jest tak udupiona, że nie widać, że to biała Fabia. :P Nawet trąbiłem, ale Fabia ma zamiast klaksonu dźwięk przyduszonego kota i na nikim nie robi to wrażenia :biglol: 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...