Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Radosław De napisał:

Możliwe że ten wrx też jest poszukiwany przez komornika jak firma ma długi 

Fakt, może tak być, nie chcę oferować wyroków, ale zadam temat odpowiedniej osobie która jest mądrzejsza ode mnie :). Dziękuje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, abrams napisał:

Panowie, możecie polecić jakąś firmę od detailingu i przyciemniania szyb?

 

DetailCraft w Piekarach Śląskich - człowiek zna się na rzeczy, również były właściciel Subaraka, więc na pewno odpowiednio się zajmie tematem :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie

 

Potrzebuję Waszej pomocy, a konkretnie pomocy właścicieli Foresterów SJ lub SK.

 

Mam upatrzone w Sosnowcu belki bagażnika Aguri. Zdjęcia i info na olx widziałem. Sprzedający twierdzi że jeździły na Mercedesie. Łapy i długość niby ok, ale musiałbym dokładnie wiedzieć czy przypasują do SJ lub SK. Czy ktoś z Was ma możliwość umówić się i podjechać autem żeby sprawdzić? Jestem na torze w Kielcach w sobotę i jeżeli belki będą odpowiednie to zawsze mam bliżej z Kielc niż Gdańska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2021 o 20:53, carfit napisał:

Mam do Was prośbę, czy kojarzycie właściciela  tego STI MY14 ? Niestety wszelkie próby kontaktu tel. , mailowego nie działają. Nr. rej. ST 8077S. Stoi u mnie już kilka miesięcy i brak totalnego kontaktu. Auto zarejestrowane na spółkę z o.o. BUDMAX CIEPŁO w Tychach . 

 

 

IMG_0682.PNG

Chyba będę mógł pomóc, sprawdzę i odezwę się na pv. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem częstym bywalcem na DTŚ, tam latają Stingery i Beemki, tydzień temu przed zjazdem na Zabrze zatrzymali hurtowo trzy samochody :P.

Ale kolesie poganiali ostro na zwężeniu i ograniczeniu do 60.

PS.

@KotMorderca jak tam sytuacja z obiorem nowego auta, udało się, bo nic się nie chwalisz...:question:

Już pomijam fakt STi, ogarnęli chłopaki :question:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablito79 napisał:

Ostatnio jestem częstym bywalcem na DTŚ, tam latają Stingery i Beemki, tydzień temu przed zjazdem na Zabrze zatrzymali hurtowo trzy samochody :P.

Ale kolesie poganiali ostro na zwężeniu i ograniczeniu do 60.

Subarby jeszcze latają!

A to ograniczenie do 60 to jest śmiechu warte no ale znikąd się nie wzięło...

 

Na nowe auto prawdopodobnie jeszcze koło pół roku czekania także obecnie rozważam najróżniejsze alternatywy (jeżdżenie Subaru, zakup czegoś taniego na przeczekanie, zakup czegoś drogiego na przeczekanie, zakup świeżego Sti na przeczekanie:o, zakup czegoś zupełnie innego itp. itd...), ale chyba wróciłem do punktu wyjścia bo nic mnie nie przekonuje do zrobienia jakiegoś ruchu i pewnie skończy się czekaniem.

 

A to właściwe auto odebrane:wub:, skrobnąłem w nielegalu posta parę chwil temu do zapraszam do przeczytania :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, KotMorderca napisał:

Subarby jeszcze latają!

A to ograniczenie do 60 to jest śmiechu warte no ale znikąd się nie wzięło...

A nie miałem przyjemności:D, a znaki postawili, to łatwo o mandacik, bo droga prosta.

Już śmigam do nielegala :superhero:

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiegoś dobrego elektryka samochodowego - Sosnowiec, Katowice, okolice..?

Taki co dałby radę znaleźć dlaczego w Mondeo mk3 TDi nowy akumulator rozładowuje się po 3ch dniach stania pod chmurką <_<

Auto sąsiada - właśnie się ładuje w moim garażu :rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam mega elektryka w Sonowcu przy Plejadzie na ulicy Cypriana Kamila Norwida. Jeżdżę tam od dobrych kilku lat, zawsze szybko sprawnie i niedrogo. 

Czasami jest problem, żeby się dodzwonić 508086598.

Warsztat w garażu, ale nie ma się co zrażać :).

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem Pany, jakby ktoś leciał na trasie Warszawa -> Śląsk to mam skrzynie do zwiezienia. Jak duże auto to skrzynie i drukarke 3d :P
W razie obaw przypominam, że subarowe skrzyne mają "odwrotne" półosie i nie wyciekają z nich płyny


Will pay money ;)

Moja Rostpreza już jest taka rozlatana, że trzeba jej poświęcić troche czasu. Musze sie wyrobić przed opadami śniegu, bo chyba nie mogło by być nic głupszego jak mieć auto 4WD i nie jeździć nim w zime :P
Na szczęście turboMicra już odbyła pierwsze jazdy testowe, bedzie sie czym toczyć przez te pare dni

Miklaj  nie umiem Cie trafić na Szombierkach w Matim, kumpel (ten od fordów) non stop Cie spotykał, dał mi cynk, ja skojarzyłem że to Ty i wparowalem tam kiedyś moją Imprezą na pewniaka na środek placu... i dostałem opierdol od Twojego Bracika :P

Mam nadzieje że to Ty jesteś tym bratem, ale podejrzewam że te "wyglancowane kombi w kolorze jak moja" to musisz być Ty ;) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Matiz napisał:

czołem Pany, jakby ktoś leciał na trasie Warszawa -> Śląsk to mam skrzynie do zwiezienia. Jak duże auto to skrzynie i drukarke 3d :P
W razie obaw przypominam, że subarowe skrzyne mają "odwrotne" półosie i nie wyciekają z nich płyny


Will pay money ;)

Moja Rostpreza już jest taka rozlatana, że trzeba jej poświęcić troche czasu. Musze sie wyrobić przed opadami śniegu, bo chyba nie mogło by być nic głupszego jak mieć auto 4WD i nie jeździć nim w zime :P
Na szczęście turboMicra już odbyła pierwsze jazdy testowe, bedzie sie czym toczyć przez te pare dni

Miklaj  nie umiem Cie trafić na Szombierkach w Matim, kumpel (ten od fordów) non stop Cie spotykał, dał mi cynk, ja skojarzyłem że to Ty i wparowalem tam kiedyś moją Imprezą na pewniaka na środek placu... i dostałem opierdol od Twojego Bracika :P

Mam nadzieje że to Ty jesteś tym bratem, ale podejrzewam że te "wyglancowane kombi w kolorze jak moja" to musisz być Ty ;) pozdrowienia

 

 

Szkoda, że tak późno napisałeś, właśnie wróciłem lawetą na pusto z okolic Wawy... <_<

Tak to ja jestem tym bratem, kiedyś mówił coś, że ktoś przyjechał podobnym kombiczem do mojego, ale nie wiedziałem o kogo chodzi, teraz już wiem :D

No nie dziwie się że dostałeś opierdol, wjeżdżając pod zakaz wjazdu :P Od fordów? To nie wiem o kim mowa. Trochę się u Nas przewija tych osób.

Bywam codziennie, tylko często wyjeżdżam też lawetą jak dziś, dlatego może nie umiesz mnie trafić. Ale w takim razie trzeba się umówić na jakiegoś spocika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miklaj napisał:

Od fordów? To nie wiem o kim mowa.


możesz kojarzyć sytuację że wyciągnał wam pudełko pełne kluczyków które było w aucie przywalonym gratami. Wygląda troche jak arab, troche jak bałkan, śmiejemy sie że jest Gruziniem :P mówi tak ludziom których nie zna i czasem sie nabierają :P

No, trudno, dopiero wczoraj
przypomniało mi sie zeby dac info u nas w temacie, bo pewnie na święta ludzie bedą jeździć... trudno, nie potrzebuje tego na zapalenie pępka

A tam prędzej czy później sie trafimy ;) Ja pracuje 8-16 więc prawie zawsze jestem w sobote i zawsze jest Twój brat. Ale już jest ok, bo tej akcji niezwłocznie przekupiłem go czteropakiem :) trzeba dbać o takie miejsca, bo inne miejscówki nam pozamykali :E (Barbara, Jatech)
pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2021 o 15:25, Tomasz_555 napisał:

Ale to raczej do zadań operacyjnych prewencji i kryminalnych. Drogówka raczej takimi nie lata.

Po DTŚ jeździł kiedyś bardzo często szary Cee'd HB pierwszej generacji i polował na odcinku Ruda <=> Chorzów. Auto miało SY blachę. Kolega z pracy nadział się na nie na 70km/h na wiadukcie między Rudą, a Świonami.

 

Obstawiam, że Policja idzie w auta bardziej cicho ciemne, bo taki stinger rzuca się w oczy z kilometra przy założeniu, że się obserwuje drogę. Dziwie im się, że silników 1.6T 204KM nie zamówili, aczkolwiek to 1.5T 160KM bardzo fajnie już jedzie.

 

EDIT: Znalazłem go => https://m.facebook.com/nieoznakowaneradiowozy/posts/1324289141016175:0

 

Co do Bravo to po Rudzie Śląskiej jeździło z drogówki Bravo na SCZ02NY

 

Aktualnie trzeba się pilnować na czarnego Superba 2 FL w L&K na tablicy SK347RC. Ciągle krążą po DTŚ.

Edytowane przez NonPhixion
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...