Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Taki tam lekki wypad w plener ;) Pilot potrzebował do toalety :D
Ogólnie jechało się bardzo dobrze (za pewnie), opóźniłem za bardzo hamowanie i wtedy już zadziało się wszystko :D
A mianowicie guma odkleiła (jechałem na starych profilach), zatrzymałem się w polu, szukałem wstecznego, a po znalezieniu zgasiłem auto :)
A i ręcznym też nie udało się nic zrobić bo seria.
Jak na pierwszy raz to i tak uważam, ze petarda :D 

 

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna czarna Impreza znika z Chorzowa... :cry:

 

P.S. Jestem w drodze do Wisły, parę osób już wyczaiło moje auto w internecie :biglol:

 

 

Edit:

Jak to mówią dzwon podstawą tuningu a, że pod napływem głupawki zachciało mi się wjechać w teren i zrobiliśmy coś takiego:

274100570_27887481755iljdc.jpg274488669_11216492350ojkh3.jpg274352971_668229887756pj59.jpg274027607_67729496013phjat.jpg273994125_642376337036nkic.jpg

274583933_4481151937683k1t.jpg

Po wyciągnięciu się na linach stamtąd wszystko było ok poza ubrudzonymi autami, ciuchami, telefonami itd. za to jak już wracaliśmy na asfalt to była do pokonania ostatnia kałuża, okazało się, że leży w niej jakiś jebutny głaz którym idealnie walnąłem w wydech. Zmasakrowało ostatnie kolanko przed puszką, rozszczelniło przy samym turbo (nie widziałem dokładnie gdzie przez osłonę) więc auto wylądowało u Kamila a tam zamiast połatać na szybkości to zrobiliśmy praktycznie nowy wydech :D Teraz jest:

Downpipe - MG 
Upipe - MG (z elegancką osłoną termiczną)
Końcowy - MG 

Ze starego wydechu został mi tylko środkowy od prodrive który i tak był przelotem, całość 2.5 cala, ekologii brak.

Na razie bez nowej mapy bo ludzie mają urlopy ale będę chciał robić jak najszybciej.

277916376_30212654189zgkl8.jpg 277971383_771996357098kkq9.jpg277927733_19141779556mkkvx.jpg

 

Odpalając pod warsztatem stwierdziłem, że chodzi podobnie jak prodrive, jadąc przez Wisłę też byłem nieświadomy co to potrafi ale wyjeżdżając z terenu zabudowanego po wciśnięciu gazu w końcu usłyszałem z fotela kierowcy wydech a nie silnik smarowany żyletkami :yahoo: Tunele na razie wszystkie moje



Salmopol zaliczony 
20220408_141224y6jsd.jpg20220408_141407pik11.jpg

 

Martwić się takim zabrudzeniem po 120km niezbyt lekkiego testowania? 
20220408_175705pqkd9.jpg

Edytowane przez darecky
  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Bo MG jest wzorowany na Prodrive :D Bardzo ładnie to wygląda. :) 

Nagadałeś się, a filmiku z dźwiękiem brak ;) 

 

Wszyscy wiemy jak wygląda nagrywanie telefonem dźwięków innych niż rozmowa :biglol: na żywo o wiele lepiej ale może pokombinuję z gopro na klapie bagażnika i wtedy uda się wyciąć coś wartościowego

 

Najważniejsze, że przy prędkości "autostradowej" jest znośnie w środku, @krzepas może już potwierdzić ale prawdziwy test będzie za tydzień, mam wycieczkę krajoznawczo-kibicowską do Rzeszowa :rolleyes:

Edytowane przez darecky
  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomasz_555 napisał:

O, to nie wiedziałem. A w sumie to czemu masz tę cichą ? :p 

No tak głupio wyszło, że jak fura była gotowa do strojenia, a dotychczasowy tłumik był delikatnie mówiąc średnio brzmiący to tylko taki nowy leżał na półce obok i umożliwiał nastrojenie fury z normalnym wydechem od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KotMorderca napisał:

Oni tam mają kilka wersji głośnościowych tego wydechu. Ja mam tę cichą.

 

Da się to odczytać z puszki? Ja podszedłem strasznie lekceważąco do tematu, z mechanikiem przez telefon powiedziałem tylko, że nie chce mieć problemów z za głośnym wydechem i lubię sobie czasem zrobić trasę. Nie sprawdzałem w internecie jak to może brzmieć i byłem w sumie nastawiony, że odbiorę auto z podobnym wydechem do Twojego tyle, że z bulgotem. A tu taka miła niespodzianka B)

 

16 godzin temu, niebieskiultras napisał:

:clapping:Dobry wyjazd się zapowiada.

Tylko pogoda chyba do dupy...

Edytowane przez darecky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzepas napisał:

Brałem z GC8, tam mają chyba wszystkie takie same.

Bo ja nie wiem czy nie szerzę jakiejś plotki, ale gadałem kiedyś z jednym gościem z sti GD(przypadkowo napotkanym na DTŚ, a potem zjechaliśmy na parking pogadać). 

On miał wydech z MG, zamawiał bezpośrednio u nich i tam mu kazali wybrać wersję głośnościową.

NIECH KTOŚ tam wyśle majla bo będziemy gdybać do śmierci.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Maila ? Przecież oni posługują się żółtymi karteczkami. :p 

 

Zawsze możemy się spotkać i porównać na oko czy tam ucho. ;) 

I to jest słuszna koncepcja! Od razu z przejazdem pod ich fabrykę która jest przecież w Siemianowicach na Wyzwolenia :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...