Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pablito79 napisał:

może ze względu na super pogodę, spotkamy się na parkingu podziemnym 3 Stawów

Dobry pomysł, ale ze względny na to, że parking podziemny do małych nie należy i żeby się specjalnie nie szukać to spotykamy się na starej miejscówce o 20:00 i o 20:05 wspólnie możemy przejechać pod zadaszenie :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2020 o 16:08, KotMorderca napisał:

Zupełnie nie wierzę, że zejdą poniżej 100k. Na razie same spekulacje zresztą są także pożyjemy zobaczymy. Wizualnie bardzo mi się podoba, ale pewnie jak już będzie do kupienia to znów zacznę kręcić nosem zarówno na i20N jak i i20N-line i będę zażynać na DTŚ kolejny silnik u siebie 

Być może pamiętasz naszą rozmowę z października :-)

 

https://www.hyundai.com/pl/modele/i20-n.html

 

100k bez 100 zł. Obstawiałem, że zaczną od 95k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo dziękuję za Waszą obecność zarówno na spotkaniu kawalerskim jak i w dniu ślubu pod USC. Utwierdzam się po raz kolejny w przekonaniu, że dzięki tym samochodom poznałem świetnych ludzi. :) 

Mam nadzieję, że buteleczki Motula będą smakowały. Dodam, że etykieta to w pełni mój projekt wymyślony przypadkiem podczas mycia zębów. ;) 

 

A skoro oczyściłem głowę z przygotowań do ślubu i wesela to mam miejsce na to by pomyśleć o kolejnej wycieczce. Byliśmy chyba zgodni gdzie pojedziemy. Zostaje tylko czekać na otwarcie hoteli i trochę lepszą pogodę. :) 

 

IMG_6559.thumb.jpg.1c94a6ab7dcc7f402b548e5fa8580cce.jpgIMG_6562.thumb.jpg.9c7c0949d30840480c08a447ab0ada5e.jpg

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Mam nadzieję, że buteleczki Motula będą smakowały. Dodam, że etykieta to w pełni mój projekt wymyślony przypadkiem podczas mycia zębów. ;) 

Ze swojej strony, dziękuję za miły upominek. Całą drogę powrotną miałem banana z "Jeździć obserwować" :D.

Oczywiście z niecierpliwością czekam na kolejny zajefajny trip :drinks:.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Mam nadzieję, że buteleczki Motula będą smakowały. Dodam, że etykieta to w pełni mój projekt wymyślony przypadkiem podczas mycia zębów. ;) 

 

Dzięki wielkie Tomku - super pomysł, musiałeś długo te zęby szorować żeby to tak kompleksowo opracować:D.

 

6 godzin temu, krzepas napisał:

Widzę, że chłopaki dokładnie czytają skład chemiczny

 

Faktycznie na tym pierwszy zdjęciu wszyscy zgodnie pochyleni w zadumie:).

Edytowane przez MPL
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, są 4 oponki 17 Dunlopy zimowe do wzięcia za darmola. Zużyte może w 2/5. Do dojechania w terenie albo na drodze. Mają podobno jedną wadę wg. właściciela - są głośne. Jeździły na Forku SJ. Do odebrania w K-cach Giszowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam powoli mówią o luzowaniu lockdownu, a co za tym idzie szansa na wycieczkę :D

Można by wstępnie wybrać jakiś termin, a jak tylko potwierdzi się otwarcie hoteli to będziemy gotowi na zatwierdzenie planu. :) 

 

Tak zerknąłem na kalendarz i można by rozglądać się za terminami w drugiej połowie maja lub w czerwcu. Co prawda żona chce nad morze początkiem czerwca, ale to idzie jakoś dopasować. :) 

 

EDIT: Tak se jeszcze pomyślałem, że nawet jak nie hotel to znajdę po prostu prywatny dom, a żarcie się weźmie na wynos lub zamówi. Co oznacza, że możemy planować ! :D 

Edytowane przez Tomasz_555
Poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, bede obserwował

ja z racji całej sytuacji wolałbym jednodniową- rozgrzewkową, zamiast "na siłe" kombinować z hotelem.
(tak jak złombolowcy naiwnie liczą, że pojadą w czerwcu do Turcji... :rolleyes:)

Ale czekam co wykombinujecie ;)

p.s Tomasz używacie krótkofalówek? Jak jeździliśmy na "tuningi" to zawsze pierwsze i ostatnie auto w konwoju miało "mikrofalówke" (slang.) dobra opcja jak czerwone światło rozdziela konwój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Coś tam powoli mówią o luzowaniu lockdownu, a co za tym idzie szansa na wycieczkę :D

Można by wstępnie wybrać jakiś termin, a jak tylko potwierdzi się otwarcie hoteli to będziemy gotowi na zatwierdzenie planu. :) 

No nareszcie jakiś progres w temacie :yahoo:.

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Tak se jeszcze pomyślałem, że nawet jak nie hotel to znajdę po prostu prywatny dom, a żarcie się weźmie na wynos lub zamówi. Co oznacza, że możemy planować ! :D 

To będzie chyba lepsza opcja i pewnie więcej możliwości. Bo w knajpach i restauracjach, będą pewnie limity ilości osób, co wiąże się z czekaniem w kolejce na wolny stolik.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...