Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Spotkanie kawalerskie 15.04.2021 (czwartek) o 20:00.

1. Tomasz_555

2. mackos87

3. KotMorderca

4. Cherusek1

• Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

1. Tomasz_555

2. mackos87

3. KotMorderca

4. Cherusek1

5. Pablito79 na 50% (może ze względu na super pogodę, spotkamy się na parkingu podziemnym 3 Stawów):rolleyes:

1 godzinę temu, Pablito79 napisał:

może ze względu na super pogodę, spotkamy się na parkingu podziemnym 3 Stawów

Dobry pomysł, ale ze względny na to, że parking podziemny do małych nie należy i żeby się specjalnie nie szukać to spotykamy się na starej miejscówce o 20:00 i o 20:05 wspólnie możemy przejechać pod zadaszenie :)

• Upvote 1
W dniu 22.10.2020 o 16:08, KotMorderca napisał:

Zupełnie nie wierzę, że zejdą poniżej 100k. Na razie same spekulacje zresztą są także pożyjemy zobaczymy. Wizualnie bardzo mi się podoba, ale pewnie jak już będzie do kupienia to znów zacznę kręcić nosem zarówno na i20N jak i i20N-line i będę zażynać na DTŚ kolejny silnik u siebie 

Być może pamiętasz naszą rozmowę z października :-)

https://www.hyundai.com/pl/modele/i20-n.html

100k bez 100 zł. Obstawiałem, że zaczną od 95k.

1. Tomasz_555

2. mackos87

3. KotMorderca

4. Cherusek1

5. Pablito79 na 50% (może ze względu na super pogodę, spotkamy się na parkingu podziemnym 3 Stawów):rolleyes:

6. MPL na 50%

Godzinę temu, mackos87 napisał:

Każdy jest mile widziany niezależnie od tego jakim autem przyjedzie ;)

Wy na kawalerski autami przyjeżdżacie? :biglol:

To może ja zajadę szybkim Loganem i obgadamy stan perforacji nadwozia :biglol:. Bo nieukrywam, ze od miesiaca postęp jest nadzwyczajny :blink:.

Edited by Pablito79
25 minut temu, rosaskc napisał:

Wy na kawalerski autami przyjeżdżacie? :biglol:

To jest kawalerski w wersji zmotoryzowanej :biglol:

1. Tomasz_555

2. mackos87

3. KotMorderca

4. Cherusek1

6. MPL na 50%

7. Darecky

Panowie, bardzo dziękuję za Waszą obecność zarówno na spotkaniu kawalerskim jak i w dniu ślubu pod USC. Utwierdzam się po raz kolejny w przekonaniu, że dzięki tym samochodom poznałem świetnych ludzi. :) 

Mam nadzieję, że buteleczki Motula będą smakowały. Dodam, że etykieta to w pełni mój projekt wymyślony przypadkiem podczas mycia zębów. ;) 

A skoro oczyściłem głowę z przygotowań do ślubu i wesela to mam miejsce na to by pomyśleć o kolejnej wycieczce. Byliśmy chyba zgodni gdzie pojedziemy. Zostaje tylko czekać na otwarcie hoteli i trochę lepszą pogodę. :) 

IMG_6559.thumb.jpg.1c94a6ab7dcc7f402b548e5fa8580cce.jpgIMG_6562.thumb.jpg.9c7c0949d30840480c08a447ab0ada5e.jpg

• Like 4
16 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Mam nadzieję, że buteleczki Motula będą smakowały. Dodam, że etykieta to w pełni mój projekt wymyślony przypadkiem podczas mycia zębów. ;) 

Ze swojej strony, dziękuję za miły upominek. Całą drogę powrotną miałem banana z "Jeździć obserwować" :D.

Oczywiście z niecierpliwością czekam na kolejny zajefajny trip :drinks:.

• Upvote 1
7 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Dzięki wielkie Tomku - super pomysł, musiałeś długo te zęby szorować żeby to tak kompleksowo opracować:D.

6 godzin temu, krzepas napisał:

Widzę, że chłopaki dokładnie czytają skład chemiczny

Faktycznie na tym pierwszy zdjęciu wszyscy zgodnie pochyleni w zadumie:).

Edited by MPL
  • Upvote 1

Pany, są 4 oponki 17 Dunlopy zimowe do wzięcia za darmola. Zużyte może w 2/5. Do dojechania w terenie albo na drodze. Mają podobno jedną wadę wg. właściciela - są głośne. Jeździły na Forku SJ. Do odebrania w K-cach Giszowcu.

14 godzin temu, siara76 napisał:

Coś więcej profil, szerokość , starość?

Jutro po południu zadzwonię do kumpla po szczegóły (jak nie zapomnę, bo za dużo się dzieje)

• Like 1

W dniu 20.04.2021 o 08:49, siara76 napisał:

Coś więcej profil, szerokość , starość?

Dunlop Grandtrek SJ6 225/60/17. Daty produkcji nie udało się znaleźć. Szukaliśmy obaj z obu stron i nic.

3 godziny temu, suberet napisał:

Dunlop Grandtrek SJ6 225/60/17. Daty produkcji nie udało się znaleźć. Szukaliśmy obaj z obu stron i nic.

Ok dzięki ale za wysoki profil:bowdown:

• Upvote 1

Coś tam powoli mówią o luzowaniu lockdownu, a co za tym idzie szansa na wycieczkę :D

Można by wstępnie wybrać jakiś termin, a jak tylko potwierdzi się otwarcie hoteli to będziemy gotowi na zatwierdzenie planu. :) 

Tak zerknąłem na kalendarz i można by rozglądać się za terminami w drugiej połowie maja lub w czerwcu. Co prawda żona chce nad morze początkiem czerwca, ale to idzie jakoś dopasować. :) 

EDIT: Tak se jeszcze pomyślałem, że nawet jak nie hotel to znajdę po prostu prywatny dom, a żarcie się weźmie na wynos lub zamówi. Co oznacza, że możemy planować ! :D 

Edited by Tomasz_555
Poprawka

o, bede obserwował

ja z racji całej sytuacji wolałbym jednodniową- rozgrzewkową, zamiast "na siłe" kombinować z hotelem.
(tak jak złombolowcy naiwnie liczą, że pojadą w czerwcu do Turcji... :rolleyes:)

Ale czekam co wykombinujecie ;)

p.s Tomasz używacie krótkofalówek? Jak jeździliśmy na "tuningi" to zawsze pierwsze i ostatnie auto w konwoju miało "mikrofalówke" (slang.) dobra opcja jak czerwone światło rozdziela konwój