Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, Matiz napisał:

ja z racji całej sytuacji wolałbym jednodniową- rozgrzewkową, zamiast "na siłe" kombinować z hotelem.

Jest jeden problem. Ciężko walnąć taki dystans w ciągu jednego dnia. Mowa oczywiście o wyjeździe w dolnośląskie. 

 

20 godzin temu, Matiz napisał:

to zawsze pierwsze i ostatnie auto w konwoju miało "mikrofalówke" (slang.)

Paaaaanie, to jest profesjonalna organizacja, tutaj KAŻDY ma krótkofalówkę B)

 

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mackos87 napisał:

Polecicie jakiś dobry zakład blacharsko lakierniczy w okolicy, który ogarnia VW? W STAN-S zajmują się tylko japończykami czy auta dla ludu też ogarniają?

Hehe mają tam dobre podejście widzę, po co naprawiać coś co nigdy nie będzie sprawne :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, abrams napisał:

Panowie chciałbym trochę podnieść osiągi w serii WRX STi z roku 2015. Nowy Sącz czy Katowice?

Zależy jak grubo chcesz te osiągi podnosić.

Jeżeli to ma być zwykła kosmetyka w stylu wydechu i mapy to jak nie potrzebujesz Ecuteka rób sobie na miejscu, a jak chcesz Ecuteka no to Nowy Sącz.

Edytowane przez KotMorderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na śląsku oryginalny subarowy klucz do kół? A najlepiej dwa... Zmieniałem ostatnio zawiasik w imprezie i ostatnia śruba która była do odkręcenia postanowiła zaprotestować. Dopiero warsztatowy klucz pneumatyczny oddalił ten sprzeciw :biglol:

 

 

IMG_20210417_134912.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KotMorderca napisał:

Zależy jak grubo chcesz te osiągi podnosić.

Jeżeli to ma być zwykła kosmetyka w stylu wydechu i mapy to jak nie potrzebujesz Ecuteka rób sobie na miejscu, a jak chcesz Ecuteka no to Nowy Sącz.

Jak mogą wyglądać parametry po "zwykłej kosmetyce".. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, darecky napisał:

Ma ktoś może na śląsku oryginalny subarowy klucz do kół? A najlepiej dwa... Zmieniałem ostatnio zawiasik w imprezie i ostatnia śruba która była do odkręcenia postanowiła zaprotestować. Dopiero warsztatowy klucz pneumatyczny oddalił ten sprzeciw :biglol:

 

 

IMG_20210417_134912.jpg

Ja mam, ale nie oddam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 10:11, mackos87 napisał:

Polecicie jakiś dobry zakład blacharsko lakierniczy w okolicy, który ogarnia VW? W STAN-S zajmują się tylko japończykami czy auta dla ludu też ogarniają?

W przypadku napraw blacharskich to akurat marka samochodu nie ma wielkiego znaczenia. :) Jedź tam gdzie mają dobrą opinię. 

 

6 godzin temu, darecky napisał:

Ma ktoś może na śląsku oryginalny subarowy klucz do kół? A najlepiej dwa...

Kup Pan klucz krzyżakowy i będziesz Pan zadowolony. :) 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2021 o 10:07, abrams napisał:

Witam Szanownych Kolegów. Panowie chciałbym trochę podnieść osiągi w serii WRX STi z roku 2015. Nowy Sącz czy Katowice? Co myślicie? A może jeszcze inne miejsce?

Polecam Katowice "tttt"
Ja jestem mega zadowolony 
Robią uliczne auta i potwory do sportu.
 

Ewentualnie rozważałbym Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Tomasz_555 napisał:

No to już wiemy co go zabiło :biglol: Swoją drogą ileś ty tam dowalił niutonów przy dokręcaniu, że musiałeś przedłużkę robić ? :) 

Nie, nie, to nie koło próbowałem odkręcić a amortyzator od piasty ;) przez 15 lat pewnie nikt nie ruszał tych śrub... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poniżej propozycje terminów na wyjazd. Proszę się wpisywać co komu pasuje. :) Majowych terminów nie wpisałem celowo gdyż 29 zdaje się nastąpi odblokowanie dające znacznie większą swobodę czegokolwiek.

Wywołuję do tablicy stałych bywalców: @KotMorderca, @Pablito79, @MPL, @Songo_86, @Cherusek1

I oczywiście zapraszam również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji. :)

Cel: dolnośląskie. 

 

19-20 czerwca - Tomasz_555

26-27 czerwca - Tomasz_555

3-4 lipca - Tomasz_555

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19-20 czerwca - Tomasz_555, KotMorderca, Pablito79, Cherusek1

26-27 czerwca - Tomasz_555, Pablito79, Cherusek1

3-4 lipca - Tomasz_555, KotMorderca, Cherusek1

 

super! Chopy! :) bardzo się cieszę, że jadymy! :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł i teoretycznie póki co nic nie mam zaplanowane na te terminy prósz 19.06. ale z doświadczenia wiem że często mi nie wychodzą takie wypady więc się nie wpisuję. Chętnie bym pojechał. Zrobię tak jak na innym forum, przestałem się zapisywać i po prostu robię niespodziankę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alkanick napisał:

Fajny pomysł i teoretycznie póki co nic nie mam zaplanowane na te terminy prósz 19.06. ale z doświadczenia wiem że często mi nie wychodzą takie wypady więc się nie wpisuję. Chętnie bym pojechał. Zrobię tak jak na innym forum, przestałem się zapisywać i po prostu robię niespodziankę :P

Alkancik , pamiętaj o noclegu wtedy, jeśli na dwa dni z nami chciałbyś ruszyć, no i mimo wszystko fajnie by było gdyby Tomasz cos niecoś wiedział aby kilka dni wcześniej, ale wiadoma sprawa często wiemy dopiero na ostatni moment, zapraszamy bardzo mocno :) 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...