Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

A dlaczego na zdjęciach nie ma Subaru Piotrka :question:

Bo Subaru Piotrka zrobiło to co robi najlepiej tzn. przestało działać. No może nie tyle przestało, co w środę wyłapałem kilka drobnych problemów. No dobra, nie takich drobnych...

 

Mimo mojej pełnej mobilizacji, a nawet również pełnej mobilizacji Tomka, który zadebiutował w roli kuriera wioząc bohatersko dla mnie niezbędne graty niemal 200km :o to i tak ostatecznie się nie udało doprowadzić fury do stanu, który pozwoliłby mi z czystą głową ruszyć w kilkusetkilometrową podróż.

 

Także z całej tej frustracji weekend postanowiłem spędzić w domu zastanawiając się jaki manewr w temacie samochodu może być w ogóle tutaj krokiem na przód...

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, KotMorderca napisał:

Bo Subaru Piotrka zrobiło to co robi najlepiej tzn. przestało działać. No może nie tyle przestało, co w środę wyłapałem kilka drobnych problemów. No dobra, nie takich drobnych...

 

Mimo mojej pełnej mobilizacji, a nawet również pełnej mobilizacji Tomka, który zadebiutował w roli kuriera wioząc bohatersko dla mnie niezbędne graty niemal 200km :o to i tak ostatecznie się nie udało doprowadzić fury do stanu, który pozwoliłby mi z czystą głową ruszyć w kilkusetkilometrową podróż.

 

Także z całej tej frustracji weekend postanowiłem spędzić w domu zastanawiając się jaki manewr w temacie samochodu może być w ogóle tutaj krokiem na przód...

:D wspominaliśmy Twojego potwora przy przelotach przez miasteczka bo i tak zwracaliśmy na siebie uwagę a co dopiero z Tobą, Piotrek Twoje problemy z autem i Twoja postawa jest dla nas najwyższą motywacją i ukoronowaniem miłosci do swojego samochodu , wiem wiem to trudna miłość ale kiedy mam jakieś problemy z autem i przychodzą do głowy różne myśli to za chwilkę przypomnę sobie o Twojej walce i w głowie już słyszę swoje alter ego : "nie [moderator czuwa] sebek tylko ogarniaj auto" Jak w tej piosence "Nic nie może wiecznie trwać" te problemy musza się skończyć w końcu :) trzymam kciuki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KotMorderca napisał:

Także z całej tej frustracji weekend postanowiłem spędzić w domu zastanawiając się jaki manewr w temacie samochodu może być w ogóle tutaj krokiem na przód...

Na prawdę szkoda, jestem pełen podziwu dla Twojej cierpliwości. Rozumiem że niejeden worek pieniędzy już wydałeś. Ale ja bym chyba tyle nie wytrzymał :rolleyes:. Trzymam kciuki, żeby w końcu wszystko załapało i mógłbyś nacieszyć się furą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni /-e! 

Potrzebny pilnie warsztat w Oświęcimiu do naprawy hamulców. 

Ktoś kogoś może polecić? 

Kolega w swoim Volvo 850 z 95r potrzebuje. 

Dziękuję ! 

Ps: może na PW?...żeby nie zaśmiecać wątku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze, czy zna ktoś na terenie Śląska zakład godny polecenia zajmujący się konserwacją podwozia najlepiej w wosku?

Rok temu ogarniałem to sam ale to tylko półśrodek a chciałbym tak kompleksowo ty zrobić z tym że nie mam dostępu do pro preparatów i narzędzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Phacochoerus napisał:

Możecie kogoś polecić do diagnostyki i serwisowania Subaru w okolicy Gliwic ?

 

 

Większość subaraków z Bytomia i okolic ogarniamy w APG Auto Serwis Ruda Śląska ul. Młyn Szombierski 2 :) Daleko nie ma, myślę że @stean też poleca, przewinął się już ten serwis kilka postów powyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, miklaj napisał:

 

Większość subaraków z Bytomia i okolic ogarniamy w APG Auto Serwis Ruda Śląska ul. Młyn Szombierski 2 :) Daleko nie ma, myślę że @stean też poleca, przewinął się już ten serwis kilka postów powyżej. 

Dzięki za informację, faktycznie było kilka postów wcześniej. Tak się składa, że dzisiaj do południa mam trochę wolnego czasu to podjadę tam i postaram się umówić na diagnostykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, miklaj napisał:

 

Większość subaraków z Bytomia i okolic ogarniamy w APG Auto Serwis Ruda Śląska ul. Młyn Szombierski 2 :) Daleko nie ma, myślę że @stean też poleca, przewinął się już ten serwis kilka postów powyżej. 

Podjechałem, mam wyznaczony termin na wizytę. Pozostaje czekać. Jak się sytuacja rozwinie, dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KotMorderca napisał:

Śmigamy popatrzeć (posłuchać) na zlot imprez?

Ktoś coś?

 

Ja po trzech weekendach z rzędu poza domem niekoniecznie z rodziną nie mam szans na kolejną przepustkę:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Ktoś tu upala bez nas 

Oj wróciły wspomnienia z naszego wypadu, jestem w miejscowości Średnia Wieś niedaleko Hoczewa.

Jeździmy autami tylko do popołudnia, ale na spokojnie bo dużo remontów, a później relax przy :drinks:.

Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany i Panewki, momy w Katowicach i okolicach jakiegoś fachmana od Subaru? Chciołbych serwisować w jednym warsztacie i poleku zaczynom się za nim rozglądać.

Chyba że od razu kierować się na powyżej polecany serwis w Rudzie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...