Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

A da się to kupić w całkiem fajnych pieniądzach także kibicuję, że chociaż tobie uda się nabyć

Ciężko trafić dobrą sztukę z 5.7 AWD, bo mało tego jeździ nawet w USA. Szkoda, że w tej nowszej budzie, która wychodzi od 2015 nie zrobili 5.7 z ZF 8 biegowym.

 

Przy tej mocy zależy mi na AWD, bo jak to ma być na daily to RWD np. w Mustangu czy Challengerze to słaba opcja, a lubię mieć auto całe i siebie zdrowego hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

A Ty się przymierzałeś do Mustanga ? Pytam pod kątem ilości miejsca w środku

 

Co racja to racja :D

Znajomy w zeszłym roku wyhaczył Bullitta (chwilę przed pandemią):  #L0899, chyba kupował w Opolu..

Myślałem, że wygodnie będzie tylko z przodu, ale ostatnio jechaliśmy nim w 3 osoby z Kato pod Alwernię i z powrotem to byłem w szoku jak dużo miejsca jest z tyłu (do 180cm wzrostu jest całkiem wygodnie :))

Bagażnik też spory - w zeszłym roku pojechali tym na wakacje (rodzina 2+2).

Jedyna rzecz, która wyglądała kiepsko z tylnej kanapy to uchwyty do odchylania przednich foteli wykonane z jakiegoś badziewnego chropowatego plastiku :rolleyes:

 

Edytowane przez czekker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KotMorderca napisał:

Bo wiecie... ja szukam jednocześnie wygodnego krążownika szos, zwinnego zapierdalacza, czegoś niebanalnego, taniego, niezawodnego, nowocześnie wyposażonego no i przede wszystkim prestiżowego.

 

A taki dziwny wynalazek jak Cupra Formentor brałeś pod uwagę? W wersji 310 KM AWD kosztuje około 200 tys. więc chyba na dzisiejsze czasy kwalifikuje się jako tani:D. Niebanalny raczej też jest, bo chyba tego za dużo nie sprzedadzą. Wygodny i zapierdalacz w jednym, raczej niezawodny, wyposażony chyba aż za nowocześnie:D. Pozostaje tylko kwestia prestiżu i specyficznego wyglądu a la SUV, który raczej nie przypomina innych modeli, które rozważasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MPL napisał:

A taki dziwny wynalazek jak Cupra Formentor brałeś pod uwagę? W wersji 310 KM AWD kosztuje około 200 tys. więc chyba na dzisiejsze czasy kwalifikuje się jako tani:D. Niebanalny raczej też jest, bo chyba tego za dużo nie sprzedadzą. Wygodny i zapierdalacz w jednym, raczej niezawodny, wyposażony chyba aż za nowocześnie:D. Pozostaje tylko kwestia prestiżu i specyficznego wyglądu a la SUV, który raczej nie przypomina innych modeli, które rozważasz...

Zapomniałem tam dopisać, że auto absolutnie nie może sprawiać wrażenia tatusiowozu :biglol: Mnie już denerwuje w samochodzie obecność tylnych drzwi, a co dopiero buda SUVa...

Ale też uważam, że Formentor jest fantastyczną ofertą obecnie. Oby się tego nie zalęgło setek sztuk na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Mam teraz 3 dni wolnego to jutro spróbuję się coś dowiedzieć odnośnie soboty żeby już jakąś decyzję podjąć. :) 

 

A tak w ogóle to pojechał bym na wycieczkę... :rolleyes:

Byłoby super, bo tak naprawdę nic nie wiadomo. Mam też nadzieję, że będzie pogoda (tzn. brak deszczu) a nie tak jak ostatnio powódź na torze.

A co do wycieczki, to oczywiście bardzo chętnie:D

Edytowane przez Pablito79
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem regulamin sobotniej imprezy i niestety jest tam informacja, że impreza zamknięta bez kibiców
Robimy coś w zamian ? Jakiś spot ? Może Góra Św. Anny i jakaś kawka potem ? Bo jak nie to będę musiał odkurzać albo robić jakieś inne słabe rzeczy w domu

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to Tomasz vs. Ruda 1:0 :puchar: Pierwsza bitwa wygrana choć ruda walczyła do samego końca. Postawiłem w kącie starą belkę i... poszedłem na gastro do chaty. Wracam, a belka leży. Jak bym od razu przestawił auto to bym miał po klapie i zderzaku. Ufff. 

IMG_20210310_124539.thumb.jpg.9ed8aa63aa9880b01778187266bbf473.jpgIMG_20210310_141119.thumb.jpg.586c26fbdfde57069e42694d465bfc5a.jpgIMG_20210310_152125.thumb.jpg.516be52c66f507a62ddd43cf0a1bc0d3.jpg

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

Odpaliłem regulamin sobotniej imprezy i niestety jest tam informacja, że impreza zamknięta bez kibiców emoji3525.png
Robimy coś w zamian ? Jakiś spot ? Może Góra Św. Anny i jakaś kawka potem ? Bo jak nie to będę musiał odkurzać albo robić jakieś inne słabe rzeczy w domu emoji23.png

Hej, sam nie wiem czy się cieszyć czy smucić. Powoli zastanawiałem się co robić, u mojej żony w biurze połowa ludzi ma Covida, więc jest duże prawdopodobieństwo, że albo już miała, albo dopiero nadejdzie.

Możemy się w sumie gdzieś chociaż spotkać i pogadać na kawce, nie ma problemu.

Oczywiście jeśli się nie obawiacie :rolleyes:.

A z rudą widzę, że grubo... ale małymi krokami podążasz do celu, jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy, to chętnie wpadnę i Ci pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Odpaliłem regulamin sobotniej imprezy i niestety jest tam informacja, że impreza zamknięta bez kibiców emoji3525.png
Robimy coś w zamian ? Jakiś spot ? Może Góra Św. Anny i jakaś kawka potem ? Bo jak nie to będę musiał odkurzać albo robić jakieś inne słabe rzeczy w domu emoji23.png

Ja bym mimo wszystko pojechał w stronę Kielc i chociaż przez ogrodzenia chwilę popatrzył jak jeżdżą. Już jakoś przeżyjemy brak wstępu na taras ;) 

A jak nie to też bardzo chętnie gdzieś wyskoczyłbym przegadać w doborowym towarzystwie najświeższe faktury :biglol: ale niebieskiej fury na weekend mieć jeszcze nie będę.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Odpaliłem regulamin sobotniej imprezy i niestety jest tam informacja, że impreza zamknięta bez kibiców emoji3525.png
Robimy coś w zamian ? Jakiś spot ? Może Góra Św. Anny i jakaś kawka potem ? Bo jak nie to będę musiał odkurzać albo robić jakieś inne słabe rzeczy w domu emoji23.png

 

Ja niestety mam kolano nieczynne na razie i nawet jako balast się na wycieczki i spoty w najbliższym czasie nie nadaję. Na szczęście stan zdrowia daje mi jednocześnie usprawiedliwione zwolnienie od wszelkich "słabych" rzeczy w domu:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MPL napisał:

Ja niestety mam kolano nieczynne na razie i nawet jako balast się na wycieczki i spoty w najbliższym czasie nie nadaję.

O kurcze, jesteś po jakimś zabiegu :question: To szybko wracaj do zdrowia, bo chyba pomału będziemy się szykować do jakiegoś wypadu z pogaduchami :biglol:.

54 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

W zasadzie mogę pojechać Foresterro. Nawet poodkurzałem więc obowiązkowe obuwie zmienne :biglol:

Yno klupna w oponki i mogymy ciś. 

To super, ciśniemy. Mam nadzieję, że w jakiś sposób uda nam się coś pokibicować. Tomku daj znać w takim razie, gdzie i o której się spotykamy. Oczywiście mogę gdzieś podjechać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablito79 napisał:

O kurcze, jesteś po jakimś zabiegu :question: To szybko wracaj do zdrowia, bo chyba pomału będziemy się szykować do jakiegoś wypadu z pogaduchami :biglol:.

 

Dokładnie, artroskopia z "czyszczeniem" łękotek itp. atrakcjami. Mam nadzieję, że się szybko pozbieram i przy następnej okazji się przyłączę. Dobrej zabawy w Kielcach.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot ma rację 

Godz. 11:30 – 15:30 Próba sportowa z pomiarem czasu (pięć rund)

 

Jeśli pojedziemy za wcześnie to myślę, że uciekniemy stamtąd przed końcem a dopiero o 16:30 ma być werdykt i wręczenie nagród.

 

A ja mam dylemat; jechać swoim czy wypić "małe piwko" jako pasażer :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...