Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.05.2021 o 23:24, Pablito79 napisał:

No sie ma Mireczku, kopę lat. Czy chcesz przez to powiedzieć, ze startujesz:question: 

 

Piter, co Ty znowu popsułeś :blink:

Taki mam plan Pawełku

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2021 o 16:45, stean napisał:

30.05 jest wstępnie ustalona kolejna runda Szombierki Rally Cup

Wybiera się ktoś polatać albo na oglądare ?
 

Już prawie ten dzień :P

Chyba nic się nie zmieniło prawda? Jak zaglądam na FB to póki co jest jak było.

Będę, z tym że w sobote urodzinowy grill i wcześniej jak 10:00 albo i dalej się nie pojawię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uboższy o Forestera. Podziękowania dla @Cherusek1 za polecenie ! :) 

Trafił w ręce bardzo ogarniętej motoryzacyjnie kobiety. Już zaplanowane zostało ogarnięcie rdzy, a wraz z samochodem przekazałem rozpiskę co i kiedy trzeba wymieniać żeby auto służyło bezproblemowo. No i co najważniejsze dostrzegłem pierwsze objawy Subarozy :) 

Oczywiście jak tak sobie stał w garażu umyty, a w excelu rubryka "do zrobienia" była pusta to przez chwilę się zawahałem. ;) 

 

Druga informacja jest również pozytywna bo po 3 latach w końcu ktoś zdiagnozował moją klimę w STi i zajęło mu to raptem 5 minut. :puchar:


 

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Alkanick napisał:

No i na rajdach sie nie pojawiłem. Przespałem. Wczorajszy grill się przedłożył bo się okazało że żona kolegi w trakcie naszych zabaw urodziła i musieliśmy to uczcić :D

A ja się wybrałem, niestety miał być start o 9.30, ale ruszyli dopiero o 11. Warto było czekać :D. Był pełny ogień i niezapomniany zapach spalonych opon i nie tylko :thumbup:.

Pozdrowienia dla Magdy, Mirka i Adama. Miło było się spotkać i pogawędzić.

Subaru.jpeg

Edytowane przez Pablito79
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy.

Mój serdeczny przyjaciel w najbliższą Sobotę 5.06.2021 o godzinie 13:00 będzie się żenił - w końcu :)

Jego wybranka pochodzi z Gliwic i tam też będzie odbywał się ślub w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Oczywiście jedną z ważniejszych spraw poza tym że młodzi zawierają związek małżeński to to że będą jechali do ślubu Subaru :)

To subaru (niebieski blob STI) to moja druga miłość, a w całą tą motoryzacyjną przygodę wkręciłem się właśnie dzięki owemu przyjacielowi.

I tutaj moja serdeczna prośba do tych z Was, którzy mają chwilę wolnego czasu w najbliższą Sobotę i trochę chęci żeby sprawić radość młodym w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Myślę o  bramce pod kościołem i później o eskorcie do miejsca gdzie będzie obiad czyli ul. Dolnej Wsi 40 restauracja "Pod Wiązem".

Cała ta akcja to niespodzianka :) 

 

Z góry dzięki

 

Jacek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stefantastycznie napisał:

Drodzy koledzy.

Mój serdeczny przyjaciel w najbliższą Sobotę 5.06.2021 o godzinie 13:00 będzie się żenił - w końcu :)

Jego wybranka pochodzi z Gliwic i tam też będzie odbywał się ślub w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Oczywiście jedną z ważniejszych spraw poza tym że młodzi zawierają związek małżeński to to że będą jechali do ślubu Subaru :)

To subaru (niebieski blob STI) to moja druga miłość, a w całą tą motoryzacyjną przygodę wkręciłem się właśnie dzięki owemu przyjacielowi.

I tutaj moja serdeczna prośba do tych z Was, którzy mają chwilę wolnego czasu w najbliższą Sobotę i trochę chęci żeby sprawić radość młodym w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Myślę o  bramce pod kościołem i później o eskorcie do miejsca gdzie będzie obiad czyli ul. Dolnej Wsi 40 restauracja "Pod Wiązem".

Cała ta akcja to niespodzianka :) 

 

Z góry dzięki

 

Jacek

 

Będę! Mam nadzieję, że lokalna śląska brać też się skusi pohałasować proboszczowi pod zakrystią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stefantastycznie napisał:

Drodzy koledzy.

Mój serdeczny przyjaciel w najbliższą Sobotę 5.06.2021 o godzinie 13:00 będzie się żenił - w końcu :)

Jego wybranka pochodzi z Gliwic i tam też będzie odbywał się ślub w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Oczywiście jedną z ważniejszych spraw poza tym że młodzi zawierają związek małżeński to to że będą jechali do ślubu Subaru :)

To subaru (niebieski blob STI) to moja druga miłość, a w całą tą motoryzacyjną przygodę wkręciłem się właśnie dzięki owemu przyjacielowi.

I tutaj moja serdeczna prośba do tych z Was, którzy mają chwilę wolnego czasu w najbliższą Sobotę i trochę chęci żeby sprawić radość młodym w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Myślę o  bramce pod kościołem i później o eskorcie do miejsca gdzie będzie obiad czyli ul. Dolnej Wsi 40 restauracja "Pod Wiązem".

Cała ta akcja to niespodzianka :) 

 

Z góry dzięki

 

Jacek

 

Tak się składa, że powinienem być w okolicy to chętnie bym podjechał. Drobny gest a może sprawić trochę radości ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się zarezerwować Hotel Stary Młyn w cenie 156zł od głowy ze śniadaniem. 

Co więcej wiem kto postawi pierwszą kolejkę :D 

 

Na priv otrzymacie dane do przelewu. 5 czerwca hotel pobiera 100% za rezerwację. 

 

Smutna wiadomość jest taka, że ze względów zawodowych nie jedzie z nami @Pablito79. :( 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Udało mi się zarezerwować Hotel Stary Młyn w cenie 156zł od głowy ze śniadaniem. 

Co więcej wiem kto postawi pierwszą kolejkę :D

 

Na priv otrzymacie dane do przelewu. 5 czerwca hotel pobiera 100% za rezerwację. 

 

Smutna wiadomość jest taka, że ze względów zawodowych nie jedzie z nami @Pablito79. :(

 

Strasznie mi szkoda, ale pandemia dała nam strasznie w kość :angry:. Ratujemy firmę i wracamy ze zdwojoną mocą ;):superhero:.

Bawcie się jak zwykle super.

  • Smutny 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pablito79 napisał:

Strasznie mi szkoda, ale pandemia dała nam strasznie w kość :angry:. Ratujemy firmę i wracamy ze zdwojoną mocą ;):superhero:.

Bawcie się jak zwykle super.

 Przykro mi @Pablito79 że Cię nie będzie. Ale rozumiem z drugiej strony, że ten brak czasu oznacza zdwojone zainteresowanie klientów twojej firmy, co jest w sumie pozytywną informacją. Mam nadzieję że szybko będzie inna okazja do spotkania.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2021 o 22:21, Stefantastycznie napisał:

Drodzy koledzy.

Mój serdeczny przyjaciel w najbliższą Sobotę 5.06.2021 o godzinie 13:00 będzie się żenił - w końcu :)

Jego wybranka pochodzi z Gliwic i tam też będzie odbywał się ślub w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Oczywiście jedną z ważniejszych spraw poza tym że młodzi zawierają związek małżeński to to że będą jechali do ślubu Subaru :)

To subaru (niebieski blob STI) to moja druga miłość, a w całą tą motoryzacyjną przygodę wkręciłem się właśnie dzięki owemu przyjacielowi.

I tutaj moja serdeczna prośba do tych z Was, którzy mają chwilę wolnego czasu w najbliższą Sobotę i trochę chęci żeby sprawić radość młodym w tym wyjątkowym dla nich dniu.

Myślę o  bramce pod kościołem i później o eskorcie do miejsca gdzie będzie obiad czyli ul. Dolnej Wsi 40 restauracja "Pod Wiązem".

Cała ta akcja to niespodzianka :) 

 

Z góry dzięki

 

Jacek

 

Witajcie,

 

Ponieważ Ślub zbliża się wielkimi krokami to już jutro!  garść szczegółów dla tych którzy dadzą radę się pojawić.

Będziemy parkowali przy ul. Księcia Ziemowita. Następnie po mszy i życzeniach (przewiduję około godziny 14:30) będziemy ruszali do Restauracji Pod Wiązem. Najlepszy moment na bramkę uważam  to zaraz po ruszeniu z kościoła. Po bramce która myślę chwilę potrwa żeby był czas na "bajerę" i pamiątkowe zdjęcie, auto młodych poprowadzi  okrężną drogą całą Subarową kolumnę pod restaurację. Parking przy restauracji jest mały więc trzeba będzie się przytulić gdzieś przy drodze.

W razie pytań podaję kontakt bezpośredni do mnie 6zero0 6trzy9 1pięć6

 

Do zobaczenia.

 

/Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ pojawiły się pytania, załączam precyzyjną mapę :)

Miejsce spotkania i jednocześnie miejsce bramki - tam będzie zaparkowany niebieski bugeye mojego kumpla więc prośba w miarę możliwości o zaparkowanie jak najbliżej niego.

Prośba żeby być na miejscu nie później niż o 13:45 - 14:00, oczywiście jak ktoś chce pooglądać młodych to zapraszam do kościoła wcześniej.

W momencie jak ruszymy z młodymi kolega blokuje drogę a młodzi muszą wyskakiwać z fantów :) 

 

 Brama.thumb.jpg.2dca57e9a39423b1de4838c644c5a01a.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...