Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Ywone

Recommended Posts

W dniu 30.07.2021 o 20:14, Tomasz_555 napisał:

Nie dziwię się, że ją kupiłeś. :) Zresztą tak jak wspomniałem, jakbyś nie wziął to ja bym ją przytulił. :wub:

Gratuluję i do zoba na spocie ! :) 

Powiem szczerze bardziej cieszy niż hawk wczesniej choć to było moje pierwsze Subaru wtedy. Rozrząd, opony i latamy!

W dniu 30.07.2021 o 19:12, Grzecho napisał:

Tomek wiedział już wcześniej teraz pora już się przywitać z wszystkim nowym nabytkiem ;) dziś dogadanie, jutro popołudniu będzie u mnie, za nie długo widzimy się na spocie ;)IMG_20210730_173021341_HDR.thumb.jpg.7e07f6d04976e833dd07446bcfb3ead4.jpg

wielkie gratulacje super! kolejny biały lanosik :) 

1. bo takiego Subaru jeszcze nie miałem (cytat z @Cherusek1)

2. bo ilość Subaru w garażu musi się zgadzać

3. bo znowu prawie kupiłem Alfa Romeo

levorg001.jpg.3e71333001912f2d4a6902e6922bfcbb.jpg

Miało być Legacy V. Jedno auto odpuściłem ze strachu, w drugim przypadku "lekkie" nieporozumienie z forumowiczem, w trzecim przypadku skończyły się auta godne uwagi.

Z desperacji znów na poważnie rozważyłem Brere - no bo mogą być dwie zabawki zamiast jednej. 

No i jakoś tak zupełnie nie wiem jak trafiłem na Levorga. Pojechałem, zobaczyłem, policzyłem i zaliczkowałem. 

Wrażeniami podzielę się później, ale póki co auto stworzone dla mnie. Z Wrocka do Chorzowa dosłownie przypłynąłem wypoczęty. Coś czuję, że niechętnie teraz będę wsiadał do STi. 

• Like 9

O kurde! Tomek! :wub::wub: Levorg to równiez obiekt i moich westchnień , super wielkie gratulacje ! kolejny spot koniecznie musisz go pokazać jestem bardzo ciekawy :wub:nareszcie mamy Levorga w ekipie :) :) 

• Upvote 1

No ja pierniczę, a nic Tomku się nie chwalisz. Choruje na Levorga, więc dzięki Bogu będę miał okazje, pooglądać, podotykać, przejechać się i Bóg wie co jeszcze...:D.

Napisz co i jak, jak się jeździ, jak odczucia :question::question:

Zazdroszczę normalnie, spota trzeba zrobić, ale błagam nie w przyszłym tygodniu, bo mnie nie ma :P.

Edited by Pablito79

Mam go od kilku godzin więc na razie jest euforia. Mankamentów jeszcze nie widzę. 

+ Fajnie się odpycha jak się przydusi, nawet w fotel wciska, na rodzinne kombi wystarczająco. 

+ Zatankowałem we Wrocławiu pod korek, przeleciałem autostrada 200km i mam zasięg 520km. Średnie spalanie 8.2 aktualnie. Autobana 120-140 i chwilowo przy wyprzedzaniu 160-180. 

+ CVT absolutnie nie wyje, wręcz jej nie słychać. Pracuje bardzo łagodnie i płynnie. Na ten moment ranking skrzyń biegów: 1. hydrokinetyk 2. cvt  3. dwusprzęgłówki. Szczerze to DSG z Fabii jest słabe jesli chodzi o płynność i inteligencję. 

+ Auto jest bardzo wygodne, a jednocześnie przyjemnie sztywne pozwalając na dynamiczniejszą jazdę. 

+ Wyposażeniowo mam wszystko co lubię i używam. No można by wrzucić czujniki parkowania P i T (jest sama kamera) i ew. wentylacje foteli bo mam skórę. 

+/- No własnie, nie lubię skóry, ale nie jest źle. 

+++ regulacja pochylenia zagłówka !!!

- Jak ktoś mi dzwoni to widzę numer, ale bez nazwiska, a kontakty są pobrane. No ale to może kwestia jakiejś aktualizacji. 

+ Fajny dźwięk zamykania drzwi i tylnej klapy. Bo drzwi w Hawku to brzmią tak jakby dziecko do środka zabawek nawrzucało.

levorg003.thumb.jpg.ec5209b5189c7e00fb57d109578420ec.jpglevorg002.jpg.71cd3ec16b2e3592e305097564900f68.jpg

• Like 6
  • Upvote 1

Pierwszy Levorg w ekipie i przy okazji chyba pierwsze auto w takim szybkim kolorze:D.

Gratulacje Tomku. Skończyłeś tym samym z chwilowym multibrandingiem w garażu:D.

Co do spota z Levorgiem w roi głównej to mnie nie ma w tym tygodniu jakby co. Swoją drogą faktycznie mieliśmy korzystając z aury letniej i zbliżonej lokalizacji niektórych przynajmniej uczestników spotów zorganizować "spieszone" spotkanie połączone z konsumpcją:drunk:. Mam nadzieję, że co się odwlecze itd. i damy radę również w tej formule się spotkać wkrótce.

• Like 1
  • Upvote 1

Super! Gratulacje! Chyba kiedyś zmienię jednak Mazde 6 :)

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

35 minut temu, KotMorderca napisał:

W poniedziałek popołudniu będę wiedział czy mam czym ;) 

Ale jestem za! poza poniedziałkiem i wtorkiem jestem dostępny :) 

Aygo też jest fajne :)

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

To co, jakiś spocik w przyszłym tygodniu ? :D 

Oczywiście, się pisze. Piatek nie dam rady, ale reszta tygodnia spoko. 

Spotkanie, środa 18-08-2021, g. 20:00, parking przy parku 3Stawy za salonem Subaru:

1. Tomasz_555

2. KotMorderca

3. MPL (ale będę miał z pół godziny poślizgu w takim terminie, więc stań proszę Tomku Levorgiem pod jakąś latarnią żebym miał szansę coś po ciemku zobaczyć:))

Edited by MPL

Spotkanie, środa 18-08-2021, g. 20:00, parking przy parku 3Stawy za salonem Subaru:

1. Tomasz_555

2. KotMorderca

3. MPL

4. Pablito79

5...

No ja nie wiem, Ktoś zapomniał mnie dopisać :P.

Tak pod kątem spotkania zapytam czy ktoś nie ma na zbyciu jednej nakrętki do felgi ? 

M12x1,25, klucz 19, wysokość 25mm. Typowa niska nakrętka subarowa. 

O taka:

nakretka.jpg.35d1e2169b165a3a14471829b02845b0.jpg

1. Tomasz_555

2. KotMorderca

3. MPL

4. Pablito79

5. Alkanick (wstępnie jestem na TAK)

6. ...

16 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Tak pod kątem spotkania zapytam czy ktoś nie ma na zbyciu jednej nakrętki do felgi ? 

O taka:

Sprawdzę ale nic nie obiecuję..  mam jak coś komplet subarowych nakrętek zabezpieczających to byś mógł od razu sobie felgi pozabezpieczać ;)

Edited by Alkanick
  • Upvote 1

15 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

O taka:

Ja chyba coś podobnego mam w nadmiarze, bo mam zabezpieczenia właśnie w WRXie i parę sztuk standardowych z komletu zostaje zawsze. Zakładając, że w Lanosach standardowe śruby są takie same jak powyższa. Sprawdzę wieczorem i dam znać.

• Upvote 1

Środa wieczór mam zaplanowane i nie wiem ile mi zajmie. Jak się wyrobię to wpadnę ale pewno na sam koniec jeśli w ogóle uda się zdążyć.

Dopiero dzisiaj doczłapałem do składziku z nakrętkami - tak jak myślałem mam 20 takich do oryginalnych felg (obecnie z zimowymi oponami), a używam w praktyce 16 ze względu na zabezpieczenia. Więc jak ci @Tomasz_555 odpowiada używana nakrętka to zabiorę jedną na spota, chyba, że wcześniej potrzebujesz? Jakby co to w poniedziałek wieczorem będę w pobliżu Ciebie przejeżdżał, mogę podrzucić przy okazji.

W dniu 11.08.2021 o 22:08, KotMorderca napisał:

W poniedziałek popołudniu będę wiedział czy mam czym ;) 

Ale jestem za! poza poniedziałkiem i wtorkiem jestem dostępny :) 

Jeżeli mnie oczy i uszy nie mylą to Cię dzisiaj widziałem w okolicy naszej wspólnej, więc mam nadzieję że będziesz miał czym na spota przybyć i nie będzie to Aygo. Chyba że planujesz jeszcze przed środą jakieś modyfikacje itp. zagrażające mobilności:D