Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.07.2021 o 19:12, Grzecho napisał:

Tomek wiedział już wcześniej teraz pora już się przywitać z wszystkim nowym nabytkiem ;) dziś dogadanie, jutro popołudniu będzie u mnie, za nie długo widzimy się na spocie ;)IMG_20210730_173021341_HDR.thumb.jpg.7e07f6d04976e833dd07446bcfb3ead4.jpg

wielkie gratulacje super! kolejny biały lanosik :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. bo takiego Subaru jeszcze nie miałem (cytat z @Cherusek1)

2. bo ilość Subaru w garażu musi się zgadzać

3. bo znowu prawie kupiłem Alfa Romeo

 

levorg001.jpg.3e71333001912f2d4a6902e6922bfcbb.jpg

 

Miało być Legacy V. Jedno auto odpuściłem ze strachu, w drugim przypadku "lekkie" nieporozumienie z forumowiczem, w trzecim przypadku skończyły się auta godne uwagi.

Z desperacji znów na poważnie rozważyłem Brere - no bo mogą być dwie zabawki zamiast jednej. 

No i jakoś tak zupełnie nie wiem jak trafiłem na Levorga. Pojechałem, zobaczyłem, policzyłem i zaliczkowałem. 

Wrażeniami podzielę się później, ale póki co auto stworzone dla mnie. Z Wrocka do Chorzowa dosłownie przypłynąłem wypoczęty. Coś czuję, że niechętnie teraz będę wsiadał do STi. 

  • Super! 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja pierniczę, a nic Tomku się nie chwalisz. Choruje na Levorga, więc dzięki Bogu będę miał okazje, pooglądać, podotykać, przejechać się i Bóg wie co jeszcze...:D.

Napisz co i jak, jak się jeździ, jak odczucia :question::question:

Zazdroszczę normalnie, spota trzeba zrobić, ale błagam nie w przyszłym tygodniu, bo mnie nie ma :P.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od kilku godzin więc na razie jest euforia. Mankamentów jeszcze nie widzę. 

 

+ Fajnie się odpycha jak się przydusi, nawet w fotel wciska, na rodzinne kombi wystarczająco. 

+ Zatankowałem we Wrocławiu pod korek, przeleciałem autostrada 200km i mam zasięg 520km. Średnie spalanie 8.2 aktualnie. Autobana 120-140 i chwilowo przy wyprzedzaniu 160-180. 

+ CVT absolutnie nie wyje, wręcz jej nie słychać. Pracuje bardzo łagodnie i płynnie. Na ten moment ranking skrzyń biegów: 1. hydrokinetyk 2. cvt  3. dwusprzęgłówki. Szczerze to DSG z Fabii jest słabe jesli chodzi o płynność i inteligencję. 

+ Auto jest bardzo wygodne, a jednocześnie przyjemnie sztywne pozwalając na dynamiczniejszą jazdę. 

+ Wyposażeniowo mam wszystko co lubię i używam. No można by wrzucić czujniki parkowania P i T (jest sama kamera) i ew. wentylacje foteli bo mam skórę. 

+/- No własnie, nie lubię skóry, ale nie jest źle. 

+++ regulacja pochylenia zagłówka !!!

- Jak ktoś mi dzwoni to widzę numer, ale bez nazwiska, a kontakty są pobrane. No ale to może kwestia jakiejś aktualizacji. 

+ Fajny dźwięk zamykania drzwi i tylnej klapy. Bo drzwi w Hawku to brzmią tak jakby dziecko do środka zabawek nawrzucało.

 

levorg003.thumb.jpg.ec5209b5189c7e00fb57d109578420ec.jpglevorg002.jpg.71cd3ec16b2e3592e305097564900f68.jpg

  • Super! 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Levorg w ekipie i przy okazji chyba pierwsze auto w takim szybkim kolorze:D.

 

Gratulacje Tomku. Skończyłeś tym samym z chwilowym multibrandingiem w garażu:D.

 

Co do spota z Levorgiem w roi głównej to mnie nie ma w tym tygodniu jakby co. Swoją drogą faktycznie mieliśmy korzystając z aury letniej i zbliżonej lokalizacji niektórych przynajmniej uczestników spotów zorganizować "spieszone" spotkanie połączone z konsumpcją:drunk:. Mam nadzieję, że co się odwlecze itd. i damy radę również w tej formule się spotkać wkrótce.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie, środa 18-08-2021, g. 20:00, parking przy parku 3Stawy za salonem Subaru:

 

1. Tomasz_555

2. KotMorderca

3. MPL (ale będę miał z pół godziny poślizgu w takim terminie, więc stań proszę Tomku Levorgiem pod jakąś latarnią żebym miał szansę coś po ciemku zobaczyć:))

Edytowane przez MPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie, środa 18-08-2021, g. 20:00, parking przy parku 3Stawy za salonem Subaru:

 

1. Tomasz_555

2. KotMorderca

3. MPL

4. Pablito79

5. Alkanick (wstępnie jestem na TAK)

6. ...

 

16 minut temu, Tomasz_555 napisał:

Tak pod kątem spotkania zapytam czy ktoś nie ma na zbyciu jednej nakrętki do felgi ? 

M12x1,25, klucz 19, wysokość 25mm. Typowa niska nakrętka subarowa. 

O taka:

nakretka.jpg.35d1e2169b165a3a14471829b02845b0.jpg

 

Sprawdzę ale nic nie obiecuję..  mam jak coś komplet subarowych nakrętek zabezpieczających to byś mógł od razu sobie felgi pozabezpieczać ;)

Edytowane przez Alkanick
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Tak pod kątem spotkania zapytam czy ktoś nie ma na zbyciu jednej nakrętki do felgi ? 

M12x1,25, klucz 19, wysokość 25mm. Typowa niska nakrętka subarowa. 

O taka:

nakretka.jpg.35d1e2169b165a3a14471829b02845b0.jpg

 

Ja chyba coś podobnego mam w nadmiarze, bo mam zabezpieczenia właśnie w WRXie i parę sztuk standardowych z komletu zostaje zawsze. Zakładając, że w Lanosach standardowe śruby są takie same jak powyższa. Sprawdzę wieczorem i dam znać.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj doczłapałem do składziku z nakrętkami - tak jak myślałem mam 20 takich do oryginalnych felg (obecnie z zimowymi oponami), a używam w praktyce 16 ze względu na zabezpieczenia. Więc jak ci @Tomasz_555 odpowiada używana nakrętka to zabiorę jedną na spota, chyba, że wcześniej potrzebujesz? Jakby co to w poniedziałek wieczorem będę w pobliżu Ciebie przejeżdżał, mogę podrzucić przy okazji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 22:08, KotMorderca napisał:

W poniedziałek popołudniu będę wiedział czy mam czym ;) 

 

Ale jestem za! poza poniedziałkiem i wtorkiem jestem dostępny :) 

Jeżeli mnie oczy i uszy nie mylą to Cię dzisiaj widziałem w okolicy naszej wspólnej, więc mam nadzieję że będziesz miał czym na spota przybyć i nie będzie to Aygo. Chyba że planujesz jeszcze przed środą jakieś modyfikacje itp. zagrażające mobilności:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MPL napisał:

Więc jak ci @Tomasz_555 odpowiada używana nakrętka to zabiorę jedną na spota, chyba, że wcześniej potrzebujesz? Jakby co to w poniedziałek wieczorem będę w pobliżu Ciebie przejeżdżał, mogę podrzucić przy okazji.

Super, będę wdzięczny. :) Może być na spota. Na szczęście koło mi nie odpada, ale jedną długą nakrętkę zauważyły nawet laski u mnie we firmie więc trzeba to ogarnąć :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...