Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Recommended Posts

Ja miałem poprzedni komplet Sport Maxx RT2, a obcnie Pilot Sport 4 i jest zdecydowanie lepiej na tych drugich.

No i też znacznie więcej już wytrzymał niż Dunlopy.

• Replies 15.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak jest Tomasz pięknie to podsumowałeś , subaru to auto dla prawdziwych facetów ( podnoszenia sobie ego nigdy nie za wiele)pozwólcie ,że  pofilozofuje trochę. W dzisiejszych czasach kiedy mamy kryzys

A ja się pytam jak trzeba jeździć, żeby N/A paliło 12. :p    Kilka fotek z wyjazdu w Bieszczady:  

Dzisiejsza moja wycieczka do żywca  

Posted Images

Mam Sport Maxx RT2. 

Pierwszy sezon bardzo dobrze kleiły zarówno na suchym jak i mokrym.

W tamtym roku odczucia z jazdy trochę gorsze. Raz przy awaryjnym hamowaniu na mokrym przód mi zaczął trochę myszkować. 

Jak będzie słabo w tym roku to w przyszłym sezonie wlecą PS4.

2 godziny temu, stean napisał:

Sport Maxx RT2

Widziałem przynajmniej 3 przypadki jak na Kielcach z tych opon bieżnik odchodził płatami. Nie wiem jak na drodze, ale na jakąkolwiek zabawę chyba się nie nadają. 

2 godziny temu, stean napisał:

W Grupie na fb natomiast to już zupełnie tragedia bo co raz głośniej słychać o wielosezonówkach bo po co Ci coś innego jak masz buta na 4....

Do STi niekoniecznie, ale w Foresterze mam Nokiany całoroczne i bardzo sobie chwalę. Do dupowozu aktualnie najsensowniejszy kierunek. :) 

• Upvote 1

Dodam, że prawie większość czasu jeżdżę po mieście. Dalsze wypady są tylko do mechanika :facepalm:

Na torze nie byłem.

Edited by krzepas
1 godzinę temu, krzepas napisał:

Dodam, że prawie większość czasu jeżdżę po mieście. Dalsze wypady są tylko do mechanika :facepalm:

Na torze nie byłem.

Proszę zaprzestać profanowania tego samochodu! :angry:

• Haha 1
13 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Do STi niekoniecznie, ale w Foresterze mam Nokiany całoroczne i bardzo sobie chwalę. Do dupowozu aktualnie najsensowniejszy kierunek. :) 

opona to jedyne co dotyka asfaltu 

WRX jeżdżę sam, od czasu do czasu z rodziną ale bardziej to wycieczka rodzinna niż zap...
Dupowozem jeżdżą moje dzieci codziennie do przedszkola, na karate i spacery.
Jest jeszcze sprawa, że dupowóz jest bardziej cywilizowany, a więc cichszy, miększy i  bardziej komfortowy, a więc średnie prędkości po mieście i w trasie będą wyższe. 
Opona więc powinna być bardzo dobra i dobrze zhamować i odprowadzać wodę.
Natomiast co do subaru to obojętne na czym stoi w warsztacie ;) 

• Like 1

Od 3 lat moje rodzinne kombi jeździ na całorocznych Falkenach (głównie po mieście, ~12kkm rocznie) i tak jak @Tomasz_555 bardzo sobie chwalę.

Nie marnuję czasu na zmianę kół, przymrozek nie zaskoczy mnie na letnich (to tak w kwestii bezpieczeństwa, bo moje młode też się wożą tym autem) - osobom, które nie wierzą w opony całoroczne polecam kiedyś spróbować :rolleyes:

• Upvote 2

Ja mam w moim Loganie budżetowe opony Goodride All season.

Wiem, niby w porównaniu gówno nie opona, ale do jeżdżenia po Śląsku 100 km dziennie wystarczy.

Na suchym spoko trzyma się, na mokrym bez problemu, jedyne jak spadł śnieg, to w głębokim się nie wgryzały i ciężko było kilka razy wyjechać, ale w sumie dały radę.

A w Subarynce mam zimówki :D

W dniu 29.03.2021 o 20:54, krzepas napisał:

Na torze nie byłem.

To tak jak u mnie z tym że mechanikiem jestem ja sam czyli ograniczam sie do garaż-miasto :D

Na tor sie nie wybieram i raczej przez długi czas się to nie zmieni a już na pewno nie tym autem.

Cześć

Gdyby ktoś z Szanownych Górnoślązaków był zainteresowany to mam do sprzedania Bloba STI 02C z sieci SIP. Gliwice. Kontakt PW.

Forester po przeglądzie i wymianie łożyska w prawym tylnym kole trafił prosto do działu K/S. 

Jakby ktoś coś to zapraszam. A na zdjęciach widać ostatni "mod" czyli grill polakierowany na czarny mat. Produkcja własna "fachowa rynka". 

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Forester po przeglądzie i wymianie łożyska w prawym tylnym kole trafił prosto do działu K/S. 

Jakby ktoś coś to zapraszam. A na zdjęciach widać ostatni "mod" czyli grill polakierowany na czarny mat. Produkcja własna "fachowa rynka". 

Powodzenia w szybkiej transakcji.

W dniu 8.04.2021 o 08:17, Pablito79 napisał:

Powodzenia w szybkiej transakcji.

Pablito Tomek napisał w ogłoszeniu ,że Forek dla małżonki , cholera! przegapiłem coś ? 17.04 w Chorzowie prawda? ( Tomek sorki że tak o Tobie bez Ciebie , ale mam stresa teraz :blink:

2 godziny temu, Cherusek1 napisał:

17.04 w Chorzowie prawda? ( Tomek sorki że tak o Tobie bez Ciebie , ale mam stresa teraz :blink:

Tak, to w najbliższą sobotę, Seba zadzwonię do Ciebie wieczorkiem, to się może jakoś ugadamy co i jak.

2 minuty temu, Pablito79 napisał:

Tak, to w najbliższą sobotę, Seba zadzwonię do Ciebie wieczorkiem, to się może jakoś ugadamy co i jak.

Jasne ! będę pod tel :) ufff

6 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tomek sorki że tak o Tobie bez Ciebie , ale mam stresa teraz :blink:

Luuuuzik ;) 

No to garść informacji dla zainteresowanych:

Ślub 17 kwietnia 2021, g. 11:30, do USC (Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24) na pewno podjedziemy jakieś 15-20 minut wcześniej. Pod USC będzie fotograf więc serdecznie zapraszam do zdjęć :) 

Do urzędu na ten moment wejść nie można. :( 

Pod USC jest mało miejsca do parkowania, ale jak się będziecie w pobliżu to można nawet na środku stanąć. 

Po ceremonii w USC jedziemy z rodziną na obiad. Ze względu na reżim muszę uniknąć robienia hałasu w miejscu docelowym więc jeżeli macie chęć zrobić małą kolumnę to musimy ją zakończyć z dala od miejsca docelowego. Brzmi to absurdalnie, ale takich czasów dożyliśmy. 

• Thanks 2
58 minut temu, mackos87 napisał:

Tomek, to co powiesz na szybki spontaniczny kawalerski spot :)

Jutro wieczorem jak byliby chętni to na chwilę mogę się wyrwać. Niby mam wolne, ale trochę przygotowań mam do ogarnięcia. ;) 

32 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Jutro wieczorem jak byliby chętni to na chwilę mogę się wyrwać. Niby mam wolne, ale trochę przygotowań mam do ogarnięcia. ;) 

Chętni zawsze się znajdą ;)

To jak jutro o 20?