Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Sport Maxx RT2. 

Pierwszy sezon bardzo dobrze kleiły zarówno na suchym jak i mokrym.

W tamtym roku odczucia z jazdy trochę gorsze. Raz przy awaryjnym hamowaniu na mokrym przód mi zaczął trochę myszkować. 

Jak będzie słabo w tym roku to w przyszłym sezonie wlecą PS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stean napisał:

Sport Maxx RT2

Widziałem przynajmniej 3 przypadki jak na Kielcach z tych opon bieżnik odchodził płatami. Nie wiem jak na drodze, ale na jakąkolwiek zabawę chyba się nie nadają. 

 

2 godziny temu, stean napisał:

W Grupie na fb natomiast to już zupełnie tragedia bo co raz głośniej słychać o wielosezonówkach bo po co Ci coś innego jak masz buta na 4....

Do STi niekoniecznie, ale w Foresterze mam Nokiany całoroczne i bardzo sobie chwalę. Do dupowozu aktualnie najsensowniejszy kierunek. :) 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

 

 

Do STi niekoniecznie, ale w Foresterze mam Nokiany całoroczne i bardzo sobie chwalę. Do dupowozu aktualnie najsensowniejszy kierunek. :) 

opona to jedyne co dotyka asfaltu 

WRX jeżdżę sam, od czasu do czasu z rodziną ale bardziej to wycieczka rodzinna niż zap...
Dupowozem jeżdżą moje dzieci codziennie do przedszkola, na karate i spacery.
Jest jeszcze sprawa, że dupowóz jest bardziej cywilizowany, a więc cichszy, miększy i  bardziej komfortowy, a więc średnie prędkości po mieście i w trasie będą wyższe. 
Opona więc powinna być bardzo dobra i dobrze zhamować i odprowadzać wodę.
Natomiast co do subaru to obojętne na czym stoi w warsztacie ;) 
 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 lat moje rodzinne kombi jeździ na całorocznych Falkenach (głównie po mieście, ~12kkm rocznie) i tak jak @Tomasz_555 bardzo sobie chwalę.

Nie marnuję czasu na zmianę kół, przymrozek nie zaskoczy mnie na letnich (to tak w kwestii bezpieczeństwa, bo moje młode też się wożą tym autem) - osobom, które nie wierzą w opony całoroczne polecam kiedyś spróbować :rolleyes:

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w moim Loganie budżetowe opony Goodride All season.

Wiem, niby w porównaniu gówno nie opona, ale do jeżdżenia po Śląsku 100 km dziennie wystarczy.

Na suchym spoko trzyma się, na mokrym bez problemu, jedyne jak spadł śnieg, to w głębokim się nie wgryzały i ciężko było kilka razy wyjechać, ale w sumie dały radę.

A w Subarynce mam zimówki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2021 o 20:54, krzepas napisał:

Dodam, że prawie większość czasu jeżdżę po mieście. Dalsze wypady są tylko do mechanika :facepalm:

Na torze nie byłem.

To tak jak u mnie z tym że mechanikiem jestem ja sam czyli ograniczam sie do garaż-miasto :D

Na tor sie nie wybieram i raczej przez długi czas się to nie zmieni a już na pewno nie tym autem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Forester po przeglądzie i wymianie łożyska w prawym tylnym kole trafił prosto do działu K/S. 

Jakby ktoś coś to zapraszam. A na zdjęciach widać ostatni "mod" czyli grill polakierowany na czarny mat. Produkcja własna "fachowa rynka". 

 

Powodzenia w szybkiej transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.04.2021 o 08:17, Pablito79 napisał:

Powodzenia w szybkiej transakcji.

Pablito Tomek napisał w ogłoszeniu ,że Forek dla małżonki , cholera! przegapiłem coś ? 17.04 w Chorzowie prawda? ( Tomek sorki że tak o Tobie bez Ciebie , ale mam stresa teraz :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tomek sorki że tak o Tobie bez Ciebie , ale mam stresa teraz :blink:

Luuuuzik ;) 

 

No to garść informacji dla zainteresowanych:

Ślub 17 kwietnia 2021, g. 11:30, do USC (Chorzów, ul. Dąbrowskiego 24) na pewno podjedziemy jakieś 15-20 minut wcześniej. Pod USC będzie fotograf więc serdecznie zapraszam do zdjęć :) 

Do urzędu na ten moment wejść nie można. :( 

Pod USC jest mało miejsca do parkowania, ale jak się będziecie w pobliżu to można nawet na środku stanąć. 

Po ceremonii w USC jedziemy z rodziną na obiad. Ze względu na reżim muszę uniknąć robienia hałasu w miejscu docelowym więc jeżeli macie chęć zrobić małą kolumnę to musimy ją zakończyć z dala od miejsca docelowego. Brzmi to absurdalnie, ale takich czasów dożyliśmy. 
 

  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...