Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, LojzH22 napisał:

Pany i Panewki, momy w Katowicach i okolicach jakiegoś fachmana od Subaru? Chciołbych serwisować w jednym warsztacie i poleku zaczynom się za nim rozglądać.

Chyba że od razu kierować się na powyżej polecany serwis w Rudzie ? :D

Podjedź, zapytaj. Mi wyznaczono termin po wizycie około 2tygodniowy. 

Aut ustawionych na warsztacie sporo No i kilka Subaraków też stało

Na tą chwilę tylko tyle.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2021 o 13:10, LojzH22 napisał:

Pany i Panewki, momy w Katowicach i okolicach jakiegoś fachmana od Subaru? Chciołbych serwisować w jednym warsztacie i poleku zaczynom się za nim rozglądać.

Chyba że od razu kierować się na powyżej polecany serwis w Rudzie ? :D

 

Stanowczo polecam Patryka, można powiedzieć że ode mnie (od Mikołaja) na pewno coś tam się uda wytargować :) I zajmie się subarakiem :thumbup: Aktualnie o ile wiem jest na wakacjach, więc trzeba chwilkę poczekać.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pablito79 napisał:

@KotMorderca oj pięknie ta Twoja impreza brzmi, machałem dzisiaj w Kato około 19.30 na Grundmana :biglol:.

 

Ahhh nie widziałem cię. Wiesz, że ja tam tylko podczas jazdy ciągle nerwowo zerkam na temperatury i od czasu do czasu na jezdnię :biglol:

Noooo ale proszę państwa mamy w końcu pierwszą osobę, której się podoba moje nowe brzmienie. To oficjalne! :D 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzecho napisał:

Katowice i okolice potrzebuje namiar na jakiś sklep salon hurtownie gdzie dostanę oe części do Subaru rozrządy, paski itd mam cars odpada dodzwonić się do nich dramat a maile zlewają, ktoś coś ma jakiś namiar?

Aso Mikołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.07.2021 o 11:09, KotMorderca napisał:
W dniu 24.07.2021 o 11:02, Grzecho napisał:
Katowice i okolice potrzebuje namiar na jakiś sklep salon hurtownie gdzie dostanę oe części do Subaru rozrządy, paski itd mam cars odpada dodzwonić się do nich dramat a maile zlewają, ktoś coś ma jakiś namiar?

4t

Dokładnie w Katowicach masz 4t i wszystko co potrzebujesz.
Mają OEM, a jeśli zamiennik to dobry (Mashimoto rcm etc), a nie tani chinol.
Sprzedają też hurtowo
Ja tylko tam kupuje  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2021 o 05:57, Phacochoerus napisał:

Podjedź, zapytaj. Mi wyznaczono termin po wizycie około 2tygodniowy. 

Aut ustawionych na warsztacie sporo No i kilka Subaraków też stało

Na tą chwilę tylko tyle.

Małe podsumowanie, mechanicznie auto ekipa ogarnęła wzorowo. 

Zrobione hamulce tył komplet plus wymiana jednego zacisku, przegląd zawieszenia, klimatyzacja naprawiona (chłodnica - wymiana) wspomaganie naprawione ( regeneracja pompy, mam namiary gdyby ktoś potrzebował )

Pompa wysyłana bezpośrednio z warsztatu do serwisu, po wymianie układ przepłukany i zalany nowy płyn. 

Warsztat wyrobił się w uzgadnianym terminie, przed zaplanowanym urlopem właśnie. 

Jedynie polegli na diagnostyce komputerowej, niestety nie udało im się skomunikować z moim GG oraz brakło mam wrażenie trochę precyzji przy obsłudze układu wspomagania, zacieki na lampie, płyn kontra plastik 1:0. 

 Auto zabrało nas na urlop i spisuje się bez zarzutów. 

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzecho napisał:

Tomek wiedział już wcześniej teraz pora już się przywitać z wszystkim nowym nabytkiem ;) dziś dogadanie, jutro popołudniu będzie u mnie, za nie długo widzimy się na spocie ;)

Nie dziwię się, że ją kupiłeś. :) Zresztą tak jak wspomniałem, jakbyś nie wziął to ja bym ją przytulił. :wub:

Gratuluję i do zoba na spocie ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 20:14, Tomasz_555 napisał:

Nie dziwię się, że ją kupiłeś. :) Zresztą tak jak wspomniałem, jakbyś nie wziął to ja bym ją przytulił. :wub:

Gratuluję i do zoba na spocie ! :) 

 

Powiem szczerze bardziej cieszy niż hawk wczesniej choć to było moje pierwsze Subaru wtedy. Rozrząd, opony i latamy!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...