Jump to content

[Katowice] Śląskie spotkania

Ywone

Recommended Posts

16 godzin temu, LojzH22 napisał:

Pany i Panewki, momy w Katowicach i okolicach jakiegoś fachmana od Subaru? Chciołbych serwisować w jednym warsztacie i poleku zaczynom się za nim rozglądać.

Chyba że od razu kierować się na powyżej polecany serwis w Rudzie ? :D

Podjedź, zapytaj. Mi wyznaczono termin po wizycie około 2tygodniowy. 

Aut ustawionych na warsztacie sporo No i kilka Subaraków też stało

Na tą chwilę tylko tyle.

• Thanks 1

W dniu 8.07.2021 o 13:10, LojzH22 napisał:

Pany i Panewki, momy w Katowicach i okolicach jakiegoś fachmana od Subaru? Chciołbych serwisować w jednym warsztacie i poleku zaczynom się za nim rozglądać.

Chyba że od razu kierować się na powyżej polecany serwis w Rudzie ? :D

Stanowczo polecam Patryka, można powiedzieć że ode mnie (od Mikołaja) na pewno coś tam się uda wytargować :) I zajmie się subarakiem :thumbup: Aktualnie o ile wiem jest na wakacjach, więc trzeba chwilkę poczekać.

• Thanks 1

W dniu 11.07.2021 o 17:30, Alkanick napisał:

Lubie jak kolega wpada bez zapowiedzi z aparatem o dobrej porze :wub:

photo_2021-07-11_00-41-25.thumb.jpg.a01d191dd2049092b6c67f8b512cae32.jpg

794253117_photo_2021-07-11_00-41-27(6).thumb.jpg.6c77f909fc19537548d567129e6df9f0.jpg

1086965394_photo_2021-07-11_00-41-26(2).thumb.jpg.6900cf75d93f3a82be74f9e563b2fc3c.jpg

958945252_photo_2021-07-11_00-41-26(4).thumb.jpg.e126ec7f886756a3a966d91abb74eed1.jpg

496384654_photo_2021-07-11_00-41-28(2).thumb.jpg.941e27aaf3360ce8128414b5bb5066ea.jpg

"SY" i ani razu się nie minęliśmy? :question: :blink:

Od paru lat nie jadłem Pizzy, ale ostatnio jedną sobie zamówiłem :)

DSC_2053.thumb.JPG.96d6a21ae935b3f1afb7eea2157da8d9.JPG

Hihi teraz tylko dotrzeć stare klocki i biorę się za wymianę wraz z przewodami :yahoo:

• Like 1

14 godzin temu, Pablito79 napisał:

@KotMorderca oj pięknie ta Twoja impreza brzmi, machałem dzisiaj w Kato około 19.30 na Grundmana :biglol:.

Ahhh nie widziałem cię. Wiesz, że ja tam tylko podczas jazdy ciągle nerwowo zerkam na temperatury i od czasu do czasu na jezdnię :biglol:

Noooo ale proszę państwa mamy w końcu pierwszą osobę, której się podoba moje nowe brzmienie. To oficjalne! :D 

• Like 1

9 godzin temu, KotMorderca napisał:

A może ktoś ma ochotę odwiedzić w weekend Limanową?

Tyram w pracy do niedzieli, a co tam ciekawego w Limanowej:question:

4 godziny temu, Pablito79 napisał:

Tyram w pracy do niedzieli, a co tam ciekawego w Limanowej:question:

Ja chce z synami jechać w sobotę 

A ja, że jestem na miejscu i Przełęcz pod Ostrą mam niemal za domem to pewnie będę!  

Katowice i okolice potrzebuje namiar na jakiś sklep salon hurtownie gdzie dostanę oe części do Subaru rozrządy, paski itd mam cars odpada dodzwonić się do nich dramat a maile zlewają, ktoś coś ma jakiś namiar?

Katowice i okolice potrzebuje namiar na jakiś sklep salon hurtownie gdzie dostanę oe części do Subaru rozrządy, paski itd mam cars odpada dodzwonić się do nich dramat a maile zlewają, ktoś coś ma jakiś namiar?
4t

Godzinę temu, Grzecho napisał:

Aso Mikołów.

car-zone.pl

Wszystko czego trzeba w dobrych cenach. Kupuję do subaryn od zawsze. Pzdr

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

W dniu 24.07.2021 o 11:09, KotMorderca napisał:
W dniu 24.07.2021 o 11:02, Grzecho napisał:

4t

Dokładnie w Katowicach masz 4t i wszystko co potrzebujesz.
Mają OEM, a jeśli zamiennik to dobry (Mashimoto rcm etc), a nie tani chinol.
Sprzedają też hurtowo
Ja tylko tam kupuje  

W dniu 24.07.2021 o 17:15, semperit napisał:

Wysłane z mojego Redmi

Jesteś Semperit! Zastanawiałem sie co z tobą, nawet chyba pisałem posta czy żyjesz ;)

W dniu 9.07.2021 o 05:57, Phacochoerus napisał:

Podjedź, zapytaj. Mi wyznaczono termin po wizycie około 2tygodniowy. 

Aut ustawionych na warsztacie sporo No i kilka Subaraków też stało

Na tą chwilę tylko tyle.

Małe podsumowanie, mechanicznie auto ekipa ogarnęła wzorowo. 

Zrobione hamulce tył komplet plus wymiana jednego zacisku, przegląd zawieszenia, klimatyzacja naprawiona (chłodnica - wymiana) wspomaganie naprawione ( regeneracja pompy, mam namiary gdyby ktoś potrzebował )

Pompa wysyłana bezpośrednio z warsztatu do serwisu, po wymianie układ przepłukany i zalany nowy płyn. 

Warsztat wyrobił się w uzgadnianym terminie, przed zaplanowanym urlopem właśnie. 

Jedynie polegli na diagnostyce komputerowej, niestety nie udało im się skomunikować z moim GG oraz brakło mam wrażenie trochę precyzji przy obsłudze układu wspomagania, zacieki na lampie, płyn kontra plastik 1:0. 

Auto zabrało nas na urlop i spisuje się bez zarzutów. 

• Like 1
  • Upvote 2

Tomek wiedział już wcześniej teraz pora już się przywitać z wszystkim nowym nabytkiem ;) dziś dogadanie, jutro popołudniu będzie u mnie, za nie długo widzimy się na spocie ;)IMG_20210730_173021341_HDR.thumb.jpg.7e07f6d04976e833dd07446bcfb3ead4.jpg

• Like 11

Godzinę temu, Grzecho napisał:

Tomek wiedział już wcześniej teraz pora już się przywitać z wszystkim nowym nabytkiem ;) dziś dogadanie, jutro popołudniu będzie u mnie, za nie długo widzimy się na spocie ;)

Nie dziwię się, że ją kupiłeś. :) Zresztą tak jak wspomniałem, jakbyś nie wziął to ja bym ją przytulił. :wub:

Gratuluję i do zoba na spocie ! :)