Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Zespół fotoreporterów tematu [Katowice] Śląskie spotkania uwiecznia na video przejazdy zawodników wielkiego starcia.

Niestety przez brak akredytacji i obecne obostrzenia pandemiczne zmuszeni są pozostać za barierkami Toru Kielce i udawać postronne osoby.

image.thumb.png.f9f311d2091207fa29ab9be0fc03add2.png

@darecky @Tomasz_555

  • Super! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mojego materiału 
Na Śląskich blachach
Dwa GD o numerach SK i SZ, nowe STI czerwone chyba SK i czarny  SK

Co nie co na moim kanale

ogólnie historia jednego zakrętu bo byłem cały czas w jednym miejscu ale widać każdego zawodnika i można sobie porównać

Nakręcone prawie całe 4 przejazdy z 5

https://www.youtube.com/channel/UCvQekC9DhHSh-c2Z3sfaaZg

 

Tu jeden z filmów i skutki po otarciu się o bandę, które szybko zostały naprawione

 

Edytowane przez stean
  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, krzepas napisał:

 Lockdown się dzieje :D

 

Może jakiś mały spocik?

 

Ciągle jeszcze nie ma informacji o odwołaniu Szombierki Rally Cup, więc całkiem prawdopodobne, że poleci w niedziele.
Więc okazja jest do spotkania się na Bytomiu.
Na liście tylko 3 auta w klasie K4 ale dwie to imprezy

 

EDIT

Właśnie ukazała się informacja, że impreza przesunięta. 

Edytowane przez stean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablito79 napisał:

O kurcze, Covid :question:

Nowotwór :( 

 

A u mnie dziś wielki przewrót. Niektórzy mieli przeciek wcześniej. Na masce wylądowała kura. Czyżby Skoda lepsza od Subaru ? To w zasadzie auto z dedykacją dla przyszłej żony, aczkolwiek fajnie jak wszystko działa, nic nie trzeszczy, nic nie szumi, nie śmierdzi olejem niewiadomodlaczego, jest wygodnie, cicho, a jazdę rozpoczynam od uruchomienia silnika, a nie biegania wokół auta. :) 

Na zdjęciu jeszcze zimówka (black round pirelli), ale na lato mam ładne czarne alu. :) A na pokładzie DSG 7G, skrobaczka do szyb w klapce wlewu paliwa i parasol pod siedzeniem. :superhero:

IMG_2647.thumb.jpg.d90ae7e78737ed32840ae4de88de54ea.jpgIMG_2645.thumb.jpg.c91f682163fd5ad71bca32b231c6d7d9.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Tomasz_555 napisał:

A u mnie dziś wielki przewrót. Niektórzy mieli przeciek wcześniej. Na masce wylądowała kura.

No to wypada pogratulować :). Ja niestety coraz częściej myślę o zmianie właśnie na coś, co przyniesie mi trochę spokoju z dokładaniem i wiecznym myślenie, że zawsze coś jeszcze...

PS. A co z Forkiem w takim razie :question:

 

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KotMorderca napisał:

To masz takiego potwora, a spota nie chcesz robić? :o

Gratulacje nowej furki, oby służyła jak najlepiej ;) 

Zostałem zawieziony do rodziców celem pomocy przy pitach, a to się zawsze kończy flaszką z ojcem :p A, że tato robi ekstra nalewki to nie odmówiłem i zrobiliśmy sporo powtórzeń. :p Spota można odpalić jutro albo nawet w niedzielę :) 

 

 

Edytowane przez Tomasz_555
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, KotMorderca napisał:

Chyba, że jest tu ekipa żeby zrobić dzisiaj spontaniczny wieczorny spot na ostatnią chwilę :) ?

Dopiero dziś wracam do domu, właśnie przekroczyłem granice więc jeśli jest parę osób to zróbmy dziś coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

 nie śmierdzi olejem niewiadomodlaczego,

 

To mnie irytuje strasznie. Czasem zawieje i zawsze chodzę i szukaj kaj, wydech? Nie. Otwieram maskę a tam sucho jak pieprz.. Nie. I wtedy zadaje se pytanie:

Nosz kur.. jak?!

A reszta prócz skrzypienia wnętrza już mi nie przeszkadza.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Chcesz kupić ? :) Mając 3 samochody mogę podejść do tematu nieco spontanicznie. Może sprzedam, może nie. :) 

Dziękuję bardzo za propozycję, ale juz jedną skarbonke mam w garażu:D. Teraz szwagry będą sie wymieniać Superbami i zastanawiam się poważnie czy jednego nie wziąść :krecka_dostal:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.03.2021 o 21:34, Tomasz_555 napisał:

A u mnie dziś wielki przewrót. Niektórzy mieli przeciek wcześniej. Na masce wylądowała kura. Czyżby Skoda lepsza od Subaru ?

 

Gratulacje:). Fajnie wygląda w tym zestawie kolorystycznym.

 

W dniu 20.03.2021 o 15:42, Pablito79 napisał:

Teraz szwagry będą sie wymieniać Superbami i zastanawiam się poważnie czy jednego nie wziąść :krecka_dostal:.

 

Jak tak dalej pójdzie to się będziemy musieli na inne forum przepisać;)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2021 o 16:43, Tomasz_555 napisał:

Jakby ktoś miał chęć to miejsce jest. @Cherusek1 ?? Kaj żeś je ? ;)

 

Startuję o 8:00

8:10 @darecky - napisz mi na PW swój numer telefonu.

8:20 @KotMorderca

Hejo hejo Chopy przepraszam Was  , wcięło mnie trochę , wszystko u mnie ok , już powinienem być obecny :) Tomek gratulacje nowego kurczaka :) kura to jednak kura ,szkoda ,że nie Akura :)  drób  dobrze jako dupowóz sie sprawdzi , nawet stwierdzę , że chyba najlepiej 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Cherusek1 napisał:

Hejo hejo Chopy przepraszam Was  , wcięło mnie trochę , wszystko u mnie ok , już powinienem być obecny :) 

No sie ma, kurcze cieszę się ze wszystko u Ciebie okey. Jeszcze kilka tygodni nieobecnosci i okazaloby sie, że już nikt nie ma Subaru, tylko kurami jeździmy :biglol::D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablito79 napisał:

No sie ma, kurcze cieszę się ze wszystko u Ciebie okey. Jeszcze kilka tygodni nieobecnosci i okazaloby sie, że już nikt nie ma Subaru, tylko kurami jeździmy :biglol::D.

:) tak Paweł , ze zgrozą stwierdzam , że w przyszłości zostaną nam tego typu wybory , u mnie póki co subaraki stoją a nawet smigają :) Impreza nawet wyjechała tej zimy ze trzy razy!! :superhero: ( zeszłej zimy wyjechałem zmienić koła na zimowe i potem zimowe na letnie ) też wielki sens trzymać takie auto prawda? :th_dash:ale póki co mam fanaberię je trzymać i odczuwać szczęście idąc do garażu i masując ja po bagażniku :wub:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...