Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, darecky napisał:

Nie znam auta ale jeśli to co człowiek napisał o gradobiciu i 15k kosztach usunięcia tego to musiał mieć serce do auta :biglol: 

 

Sam jestem ciekaw czy faktycznie tak to wyglądało ale biorąc pod uwagę że Fiat na teraz to priorytet i póki co worek bez dna fajnie by bylo jakby ktoś z okolicy też spojrzał na to auto bo potrzebne mi raczej daily bezawaryjne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, NonPhixion napisał:

Jak to było "projektowane" pod Maluchy, 125p, Polonezy oraz wynalazki z ZSRR i NRD to później nie ma się co dziwić, że dzisiejsze auta się nie mieszą. Dlatego poszukuję normalnego kanału lub podnośnika gdzie myślę, że w 1h się ogarnę z tematem...

Mam dostęp do garażu z kanałem tylko komu by się chciało aż na Bytom cisnąć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzecho napisał:

Sam jestem ciekaw czy faktycznie tak to wyglądało ale biorąc pod uwagę że Fiat na teraz to priorytet i póki co worek bez dna fajnie by bylo jakby ktoś z okolicy też spojrzał na to auto bo potrzebne mi raczej daily bezawaryjne

W końcu znalazłem o jakie auto chodzi. Wygląda obiecująco. Jeżeli faktycznie zadbana i nie jest dziurawa od spodu to myślę, że warto się pochylić.

Nie wiem czy dałbym tyle pieniędzy za 2006r. Jeżeli stan jest naprawdę dobry to 2 dychy uważam za uczciwe dla obu stron. To, że ktoś dał 15 koła za naprawę po gradobiciu to jego strata. Oznacza to również, że najprawdopodobniej była malowana. Kompleksowa naprawa Smart po gradobiciu to aktualnie 2-3 tys. zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzecho, jeśli to nie tajemnica, to podeślij jakiegoś linka do auta.

Jeśli rozumiem to jesteś zainteresowany kupnem:D.

Może byłbyś zainteresowany moją wanienką, bo znalazłem fajnego XV i chętnie bym się przesiadł :D.

PS.

Chyba, że Ktoś inny chciałby przygarnąć zdrowego Hawka :rolleyes:.

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem zwróciłem jeszcze uwagę, że w tym niebieskim ranty tylnych nadkoli będą w krótkim czasie do zrobienia i tylne tarcze nie wyglądają na świeże. Ale to na podstawie niezbyt licznych zdjęć. Niestety już wiele razy się przekonałem, że na zdjęciach auto wygląda świetnie, a na miejscu obraz robi się czarno-biały.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Wczoraj wieczorem zwróciłem jeszcze uwagę, że w tym niebieskim ranty tylnych nadkoli będą w krótkim czasie do zrobienia i tylne tarcze nie wyglądają na świeże. Ale to na podstawie niezbyt licznych zdjęć. Niestety już wiele razy się przekonałem, że na zdjęciach auto wygląda świetnie, a na miejscu obraz robi się czarno-biały.

Jak coś mam Ori tarcze wymontowane z mojego, wyglądają średnio ale okazuje się ze zużycie mają na poziomie 0.5 do 1mm i wystarczy przetoczyć :P

Edytowane przez Alkanick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzecho napisał:

Podesłałbym ale widzę go tylko na grupach na fb. A ile cenisz swojego Hawka?

Hej, temat nieaktualny. XV jednak nie taki super. Dobrze ze gość okazał sie uczciwy i przesłał mi zdjęcie po stluczce. Szacunek.

Pozdrawiam i szukam dalej...

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2021 o 16:26, Tomasz_555 napisał:

Jak dopuszczają oglądarę to ja chętnie. :)

 

 

Podobno nie ale próbować i dzwonić warto.
Ja jadę ale niestety tylko na oglądare.
Nie czuje się na tyle mocny aby startować, najpierw wolałbym zaliczyć track day lub trening sjs.
Drugi temat to auto wchłonęło tyle hajsu (a dziś znów wstawiony do warsztatu, mam nadzieje, że lista must have and do zakończona ;) ), że ciężko byłoby przełknąć kolejny wydatek i to nie pierwszej potrzeby.
Najgorsze jest to, że nawet nie ma gdzie pojeździć dla funu i bez spiny.
Mamy Szombierki i tu będę chciał wystartować (od drugiej eliminacji) i zostają nam chyba tylko Kaczyce i tor Fiata.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, krzepas napisał:

Cóż się stało?

Odszcurzanie ciąg dalszy :)
Wymiana tylnej belki razem z kompletem gum etc.
Regeneracja zacisków, nowy oplot, zestaw naprawczy ręcznego. 
I prawdopodobnie od razu nowy klocek i tarcza aby dopełnić 
Plus pierdoły typu pasek klinowy i linka gazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2021 o 18:53, Pablito79 napisał:

znalazłem fajnego XV i chętnie bym się przesiadł

W ciągu ostatnich tygodni zamówiłem kilka porcji pierogów i od razu prywaciarz chce to przepuścić na nowy samochód :biglol:

Meksykańskie to mój nr 1 :wub:

 

Powiem wam, że po kilku latach szukania samochodu w końcu się na coś zdecydowałem. BMW4 na papierze całkiem dobrze wyglądało więc z naprawdę dobrym nastawieniem poszedłem wczoraj się przymierzyć no i oczy mam na poziomie łączenia szyby z dachem, zagłówek maksymalnie podniesiony na wysokości łopatek... 

Nowy niemiecki samochód, a miejsca tyle co w moim Subaru :toobad:

 

I znów szukanie od nowa:facepalm: Albo nie da się kupić (STI, BRZ), albo za drogie (GT-R, Huracan xd) albo się nie mieszczę (BMW4).

No i nie wspomnę o zdecydowanej większości samochodów, które są bardzo fajne ale niestety mi się zwyczajnie nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, KotMorderca napisał:

I znów szukanie od nowa:facepalm: Albo nie da się kupić (STI, BRZ), albo za drogie (GT-R, Huracan xd) albo się nie mieszczę (BMW4).

No i nie wspomnę o zdecydowanej większości samochodów, które są bardzo fajne ale niestety mi się zwyczajnie nie podobają.

Ostatnio choruję i to bardzo na Dodga Chargera R/T Sport 5.7 HEMI AWD z 2014. Lampy zostawiłbym seryjne oczywiście, ale reszta optyki kocur jak dla mnie :-P

 

 

Dodge Charger.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, NonPhixion napisał:

Ostatnio choruję i to bardzo na Dodga Chargera R/T Sport 5.7 HEMI AWD z 2014.

Charger mi mocno chodził po głowie ze względu na wygląd ale ostatecznie mocno przeciętne wnętrze + to jednak w naszych warunkach jest "amerykański wynalazek" więc spasowałem z tematem.

Już mam jeden wynalazek :biglol:

A da się to kupić w całkiem fajnych pieniądzach także kibicuję, że chociaż tobie uda się nabyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KotMorderca napisał:

oczy mam na poziomie łączenia szyby z dachem, zagłówek maksymalnie podniesiony na wysokości łopatek... 

W PRL każdy miał to w daily czyli w maluchu. :biglol:

 

1 godzinę temu, KotMorderca napisał:

albo się nie mieszczę (BMW4).

A Ty się przymierzałeś do Mustanga ? Pytam pod kątem ilości miejsca w środku, bo że charakter auta Ci nie leży to już wiem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

A Ty się przymierzałeś do Mustanga ? Pytam pod kątem ilości miejsca w środku, bo że charakter auta Ci nie leży to już wiem. :)

Nie przymierzałem się. Tak szczerze to dwa lata poszukiwania idealnego samochodu pozwoliły mi na tyle stemperować moje oczekiwania, że jak mój kolejny pomysł nie wypali to chyba wpadnę pooglądać tego Mustanga :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, stean napisał:

Ja jadę ale niestety tylko na oglądare.

To można się jakoś zgadać, bo jeśli można pokibicować, to ja pewnie pojadę z @Tomasz_555.

 

19 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Jaki ten XV ma być ? Silnik, skrzynia, rocznik, budżet i ew. kolor. :) Ja dla sportu śledzę rynek to mogę zwrócić uwagę na jakieś ciekawe egzemplarze. :) 

Spokojnie spokojnie Tomku, wpadło mi jakieś ogłoszenie i tak mi się spodobało, że jeśli by Ktoś się zdecydował na mojego Hawka, to pewnie bym się przesiadł. Ale nie mam ciśnienia, tak na spokojnie, to raczej taki spontan:D.  Pewnie jeszcze lato przejeżdżę i wtedy będę myślał. Musi się trochę u mnie w firmach poukładać.

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

W ciągu ostatnich tygodni zamówiłem kilka porcji pierogów i od razu prywaciarz chce to przepuścić na nowy samochód :biglol:

Meksykańskie to mój nr 1 :wub:

 

Piotrek, bardzo Ci dziękuję za wsparcie:thumbup:. Ja teraz zaiwaniam trochę w remontach i też nam dowożą, praktycznie co drugi dzień:D. Wybierasz się na Kielce za tydzień, pokibicować:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KotMorderca napisał:

Nie przymierzałem się. Tak szczerze to dwa lata poszukiwania idealnego samochodu pozwoliły mi na tyle stemperować moje oczekiwania, że jak mój kolejny pomysł nie wypali to chyba wpadnę pooglądać tego Mustanga :p 

Zapraszam. Oglądanie nic nie kosztuje. :) A jazdę próbną Ci ogarnę - mam zaprzyjaźnionego klienta :D

Aczkolwiek obawiam się, że nawet jak siądzie Ci pod względem miejsca w środku i pozycji za kierownicą to uznasz jednak, że za mało performance'u w tym aucie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

1 godzinę temu, Hookie napisał:

Porsche Cayman? Poza tym dlaczego się nie da kupić BRZ. Są przecież, nawet u dealerów. :P 

Cayman to trochę nie moje progi finansowe niestety, a golasa nie chcę brać. Używki tej marki się boję ze względu na koszty serwisu.

 

BRZ za niecałe 180k to jest delikatnie mówiąc zły biznes tym bardziej jak się weźmie pod uwagę, z którego roku jest ta konstrukcja i co oferuje. Jestem entuzjastą, ale nie aż takim :D 

 

3 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Zapraszam. Oglądanie nic nie kosztuje. :) A jazdę próbną Ci ogarnę - mam zaprzyjaźnionego klienta :D

Aczkolwiek obawiam się, że nawet jak siądzie Ci pod względem miejsca w środku i pozycji za kierownicą to uznasz jednak, że za mało performance'u w tym aucie. 

Tak jak mówię, jak obecny pomysł z jakichś powodów nie siądzie to idę oglądać Mustanga.

 

Bo wiecie... ja szukam jednocześnie wygodnego krążownika szos, zwinnego zapierdalacza, czegoś niebanalnego, taniego, niezawodnego, nowocześnie wyposażonego no i przede wszystkim prestiżowego.

No ale STI już nie sprzedają i trzeba kombinować :biglol: Niby szłoby za ~280k mieć dwuletniego ze znikomym przebiegiem no ale to też przeciętny interes.

 

1 godzinę temu, Pablito79 napisał:

Wybierasz się na Kielce za tydzień, pokibicować:question:

Jeżeli to faktycznie ma szansę się udać i się zbierzecie to liczcie dla mnie miejsce w samochodzie:superhero:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...