Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

Wtrącę się troszeczkę, będę za jakiś czas rejestrował bloba na polskie tablice - jakieś protipy żeby trafić "555" w urzędzie? (UM Chorzów jak coś) ;) Myślałem nad indywidualnymi ale 5 liter to trochę za mało a mi pomysłów brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urząd jest przyjazny ogólnie. To czy coś załatwisz dobrą gadką zależy standardowo od biometu, aktualnych warunków drogowych i wysokości stóp procentowych. Tylko odpowiednia kombinacja daje szanse na załatwienie tematu.

Z takim nastawieniem ja niedawno rejestrowałem Forka. Mam SH6125C czyli jak widać biomet mocno niekorzystny był. :biglol:

Odwaliłem się jak stróż w boże ciało żeby zbajerować urzędniczkę i cholera trafiłem na kolesia... na dodatek małomównego.

Powodzenia :)

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany ja troche węszyłem w tym temacie- w Chorzowie blaty leca w kolejności. Dodatkowo kumpel wspominał coś że w Chorzowie nie ma za wielu salonów samochodowych i zasób wyczerpuje sie bardzo wolno (???)

 

(nie wiem o co mu chodziło, przecież firma zarejestruje i tak tam gdzie ma siedzibe, np Mostostal przerejestrowuje wszystko na Gliwice)

No ale- musicie sie przyczaić, przy obecnej zmianie w przepisach będzie ciężko. Ja staram sie być przynajmniej raz w roku sprawdzić jaka leci literka :P
10 000 blatów (dobrze licze?) zanim znów przeleci na 555...
najbliższa okazja to kombinacja z dodatkową cyfrą, np SH 9555C. (Tomek kiedy byłeś? chyba już przeleciało!) Troche naciagane ,ale bedzie.
Czystej nie będzie dłuuugo, tj SH 555xx. Zanim poleci rejestracja SH 555GT w chorzowie to wszystkie GC8 juz dawno zgniją :D

japończycy zwykli to określać "lottery plate" (czyli np  - - 32 na R32) ale oni chyba mogą podpłacić za pojedyńczy znak, jak w Niemcowni...

u nas dupa.

Ja lubie łowić takie lottery plate które układają sie w słowo, np w Brennej spotkałem Polo 86c z blatami SCI SKxx :D
Aha a na lexusie objawił mi sie Jesus (DJE 5USx)

Chciałem do mikry coś takiego, np. SH 4K3N albo SH A66Y ,ale jw rozbiłem sie o zasób lecący w kolejności...

czaje sie na pewną rejestracje ,ale nie moge zdradzić bo mi podwędzicie :P w każdym razie leca bardzo wolno. Do Mikry trafiłem rok produkcji SH 1994A. W zeszłym tygodniu ojciec rejestrował poldka i jest dopiero zasób C (SH xxxxC), a mieneły chyba ze 2 lata...

przy okazji warto podnieść kwestie że mamy NAJBRZYDSZE blaty na całym świecie. Period. Nasz czcionka jest tragiczna. cienka, bez wyrazu, Oglądanie np niemieckich blatów to czysta przyjemność. Rosja! uwielbiam!, No i oczywiscie japońskie, małe dzieło sztuki, w szczegółności Jiko-Shiki.

Ale zaskocze was- jednymi z moich ulubionych są blaty RPA, prowincja Gauteng, Nie wiem czemu, może przez to że obligatoryjnie dwa ostatnie znaki to zawsze GP.
Co ciekawe używają niemieckiej czcionki FE-Schrift.

dodatkowo boli jak udupiane są czarne polskie blaty... na czarnym tle ta czcionka jakoś wyglądała, aktualne blaty to tragedia :( wszyscy im mówią że czarne pasują dużo lepiej do zabytkowych niż ten żółty chłam... nikt nie słucha.
A da sie. Zobaczcie w UK :(

edit: mam! :D


PDhmnJg.jpg

 

 

edit2: aha pamietajcie żeby w chorzowskim urzedzie ZAWSZE wybierać opcje "rejestracja pojazdu". Jak chcecie być przykładni i klikniecie "informacje" to będzicie siedzieć 40 minut jak dupa w trawie :E
System ma jakąś "segregacje" ważności petentów
, zorientowałem sie jak uwijałem sie na zapalenie pępka po robocie w czwartek (czynne do 17)

i siedziałem do samej 17 jak .... na pustym korytarzu, słuchałem plotkowania za drzwiami :E

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz dosłownie musiałem sobie usiąść po przeczytaniu, czapki z głów , w szkole średniej miałem kumpla o ksywie "Bilu" którego pasją były autobusy i rozkłady jazdy, wstawał o 5 i do 7.50 jezdził autobusami po całym GOPie , rozkłady jazdy w siemianowicach znał na pamięć z większości przystanków, nie ma to związku ale przypomniał mi sie owy Bilu , trzymam kciuki za rejestracyjne łowy:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Matiz napisał:

pany ja troche węszyłem w tym temacie- w Chorzowie blaty leca w kolejności. Dodatkowo kumpel wspominał coś że w Chorzowie nie ma za wielu salonów samochodowych i zasób wyczerpuje sie bardzo wolno (???)

 

(nie wiem o co mu chodziło, przecież firma zarejestruje i tak tam gdzie ma siedzibe, np Mostostal przerejestrowuje wszystko na Gliwice)

No ale- musicie sie przyczaić, przy obecnej zmianie w przepisach będzie ciężko. Ja staram sie być przynajmniej raz w roku sprawdzić jaka leci literka :P
10 000 blatów (dobrze licze?) zanim znów przeleci na 555...
najbliższa okazja to kombinacja z dodatkową cyfrą, np SH 9555C. (Tomek kiedy byłeś? chyba już przeleciało!) Troche naciagane ,ale bedzie.

 

W każdym mieście blachy lecą w kolejności bo tak są produkowane. Od wielkości urzędu zależy jaka partia przychodzi w jednej dostawie. Zatem czasem nawet jak się uśmiechniemy ładnie i biomet będzie korzystny to urzędnik rozłoży ręce i powie, że ma po kolei 100 tablic i z tego zasobu można wybrać. Akurat jak rejestrowałem Forka to dostawca tablic dostał mandat za wjechanie pod drzwi urzędu - no i pan, który mnie obsługiwał był bardziej zaangażowany w temat zakazu ruchu i mandatu niż w rejestrację mojego auta. 

A to ile w danym mieście rejestruje się pojazdów nie zależy absolutnie od ilości salonów samochodowych. Salon sprzedaje samochody, a nie rejestruje. Mam miesiące, że nie mam żadnego klienta z Chorzowa, a samych tylko Fordów wyjeżdża 100 szt. Moja firma choć mieści się w Chorzowie to zarejestrowana jest w Bielsku, więc wszystkie nasze demo, służbówki i zastępcze mamy na blachach SB. Ilość rejestracji w danym mieście to w 85% leasingi i wynajmy. Dlatego właśnie w Katowicach jest taki hardkor bo tam siedziby mają banki, leasingi i firmy CFM. W Chorzowie w zasadzie żaden bank nie rejestruje swoich leasingów. Sporo leasingów robi się "przez Tychy" bo mają bardzo przyjazny urząd. Podobnie Gliwice. Bardzo mało firm kupuje samochody w środki trwałe. 

A teraz najciekawsze. W Kato żadna ciekawa blacha nie wpada do normalnego obiegu. Nieoficjalnie mówiąc ciekawa tablica to koszt kilkuset złotych albo pieruńsko szerokie plecy w urzędzie. W Chorzowie pewnie też kitrają blachy bo jak leciały 4xxxC to pewien były wysoki rangą urzędnik z Chorzowa przytargał tablice 1111C. Przypadek ? Nie sądzę. Moje SK555JA byłoby nieosiągalne normalną drogą. Szczęśliwie znalazłem dojście do szerokich pleców :biglol: 

Zatem można wyrwać tablice, które dla większości zjadaczy chleba są nieatrakcyjne. No bo kto poza fanami Subaru wie o co chodzi z "piątkami" ? 

Kolejna ciekawostka. Na początku lutego w Kato zaczęły lecieć tablice SKxxxSK. Dzisiaj założyłem na auto tablice SK903SL. Oznacza to, że w ciągu miesiąca poleci w Kato 2-2,5 tys. tablic. A mamy raczej słaby okres w sprzedaży. 

Jeszcze jedna ciekawostka. Po zmianie przepisów od nowego roku ludzie zaczęli szturmować urzędy. Tym sposobem małe urzędy, w których na co dzień nic się nie dzieje przeżywają horror. W Rudzie Śląskiej porządku kolejki i wydawania "numerków" pilnowała Straż Miejska bo dochodziło do rękoczynów i burd. 

 

Podsumowując: jak ktoś chce wiedzieć jakie numery i literki lecą aktualnie w danym mieście to piszcie śmiało na PW. :) Jestem raczej na bieżąco. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cherusek1 napisał:

Matiz dosłownie musiałem sobie usiąść po przeczytaniu, czapki z głów , w szkole średniej miałem kumpla o ksywie "Bilu" którego pasją były autobusy i rozkłady jazdy, wstawał o 5 i do 7.50 jezdził autobusami po całym GOPie , rozkłady jazdy w siemianowicach znał na pamięć z większości przystanków, nie ma to związku ale przypomniał mi sie owy Bilu , trzymam kciuki za rejestracyjne łowy:thumbup:

Mam takiego w robocie. Weekendy spędza zwiedzając Śląsk autobusami. Teraz odklada kase na wyjazd na ukraine.... by sobie autobusami tam pojezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, jak jest dyskusja o tablicach to dwa pytania z mojej strony:

 

1. Nabyłem garaż na SVXa w Kato, w zestawie z garażem było Punto 1998, I właściciel, przebieg 13 tysięcy kilometrów... czarne tablice KAC. Idę metodą na dwie darowizny, jestem już w dowodzie rejestracyjnym jako "współwłaściciel" ale mam problem pozbyć się "pierwszego" właściciela "bo to trzeba przerejestrować na białe".

Pan Naczelnik sam przyznał, że w sumie to niby nie trzeba, ale CEPIK, ten system przeklęty, nie przepuszcza inaczej. Jakieś pomysły na rozwiązanie?

 

2. Ile jest kombinowania żeby załatwić tablice indywidualne z wyróżnikiem z innego województwa? Serio żeby dostać N4 muszę się przemeldować do warmińsko-mazurskiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Podsumowując: jak ktoś chce wiedzieć jakie numery i literki lecą aktualnie w danym mieście to piszcie śmiało na PW. :) Jestem raczej na bieżąco. 

Bardzo cenna informacja, a masz znajomości w Urzędzie w Mysłowicach?:rolleyes:

W dniu 20.02.2020 o 16:58, Tomasz_555 napisał:

Oki, to czekam :) Będzie dużo jazdy w sobotę - chyba najwięcej jak dotąd jeśli chodzi o kilometry.

Dziewczyny jednak rezygnują, stwierdziły, że wszyscy zawsze jeżdżą sami i dziwnie to wygląda...:D.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FYI, kopalnia wiedzy o tablicach:

http://wptr.pl/

 

Np. obecnie wydawane na Śląsku:

http://wptr.pl/index.php?dz=praktyka&pdz=numery&sekcja=nn&ps=S

(niestety to nie info z urzędów tylko obserwacje na ulicach, ale jest w miarę aktualne)

 

Edytowane przez czekker
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, BelegUS napisał:

O, jak jest dyskusja o tablicach to dwa pytania z mojej strony:

 

 

Pan Naczelnik sam przyznał, że w sumie to niby nie trzeba, ale CEPIK, ten system przeklęty, nie przepuszcza inaczej. Jakieś pomysły na rozwiązanie?


Szymek, *upiato troche, najgorszy możliwy scenariusz, czyli capnęli Cie w decydującym momencie. Jak poszukasz w necie to jest temat chyba od ludzi od Syren, tam był gościu który powynajdywał kruczki, nazbierał tego tyle ,że nawet jak nie udało mu sie przekonać urzędnika ,to zasypywał go takim stosem papierów, że poprostu "machali ręką" na idiote i puszczali mu czarne.

Pozostaje Ci tylko wydrukować wszystkie paragrafy i iść ich przekonywać że nie obowiązku wymiany blatów przy tym sposobie. Ponoć czasem pomaga pójście w zaparte,że nie było prikazu na wymiane tych tablic, sa dalej ważne i nie mają prawa kazać ci ich wymienić. Bo są sprawne. W przypadku dalszego oporu mozna spróbować sie kłócić że to niepotrzebne tworzenie odpadów, papierków, kwitów i bezmyślne marnotrawienie surowców matki ziemi... ale zazwyczaj w tym momencie sytuacja jest już napięta jak plandeka w żuku ,nie wiem czy warto ryzykować:P

to chyba ich wewnętrzny przepis zeby doić $$$ i powoli odstrzeliwać czarne blaty. Tyle razy miałem sie o to spytać- zeby mi pokazali paragraf o tym ,że trzeba wymienić, ale nigdy do tego nie doszło. Z poldkiem mieliśmy taką sytuację, że Dyrcio i tak ledwo co zgodził sie go sprzedać, a kombinowanie ze sposobem na współwłaściciela mogło by go dodatkowo zniechęcić ...

Myśle że jakby system nie puszczał, to nie dało by sie robić przeglądów z czarnymi blatami ,a takie auta normalnie przechodzą... coś naciagane, pewnie nikt nie chce nadstawić karku za przepuszczenie tego puntosa :/ No i na bank w necie by był młyn ,że sposób z współwłaścicielem już nie przechodzi...

jeszcze ciekawostka- byłem sie o to spytać w urzędzie, na długo zanim kupilismy poldka. Oczywiście idiota- chciałem być w porządku, prawilniak. Spytałem sie babki, zrobiła dziwny grymas...
-spytam sie (naczelnika), chwila...

No i tak pięknie koncertowo spaliłem sposób na współwłaściciela w chorzowie :facepalm::applause:

wydaje mi sie że jak sie nie zna, osobiście, jednego z pracowników referatu komunikacji, to nie ma szans, przynajmniej w Chorzowie :/



-------------
Tak apropo, jesteś już Katowiczaninem na stałe? czemu sie nie trafimy kiedy na klachy?:drunk:

Dzięki Cherusek

Dobre info Tomasz, no włąsnie tak kombinowałem, w sumie wcześniej, skapłem sie zwróciwszy uwagę, że wszystkie fiaty w testach w prasie mają zawsze SB.
Nie wiem skąd mu sie wzięły te "salony",ale chyba chodziło mu własnie o to co opisałeś.

Apropo, zwróccie uwage na materiały prasowe nowych modeli np. porsche (S:GO xxxx [Stutgart]) albo VW (WOB:GO xxx, WOB:VW xxx [Wolfsburg]) w szczególności niemcy sie w tym lubują :D CI TO MUSZĄ mieć plecy w urzędzie :D

Edytowane przez Matiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Dobry przyjaciel pracował w UM Chorzów i nawet jemu ciężko było załatwić jakieś fajne nr. Chętnych na takie coś było wielu..... 

Swoją drogą dawno mnie tu nie było i w planach jest powrót do Subaru tym razem zamiast bloba planuje forka II. Planujecie jakieś spotkanko bym mógł zrobić przymiarkę :)?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Matiz napisał:

Myśle że jakby system nie puszczał, to nie dało by sie robić przeglądów z czarnymi blatami ,a takie auta normalnie przechodzą... coś naciagane, pewnie nikt nie chce nadstawić karku za przepuszczenie tego puntosa :/ No i na bank w necie by był młyn ,że sposób z współwłaścicielem już nie przechodzi...

Wiesz, ja siedziałem z naczelnikiem i przy mnie to próbował na wszystkie sposoby wprowadzić i system błędami rzucał. Miał się z twórcami CEPiKu kontaktować, muszę tam znowu zadzwonić z pytaniem czy są jakieś dobre wiadomości.

 

8 godzin temu, Matiz napisał:

Tak apropo, jesteś już Katowiczaninem na stałe? czemu sie nie trafimy kiedy na klachy?

Znaczy wiesz, ja tu mieszkam "na stałe" od 2011 :P Ale teraz już oficjalnie w papierach mam Katowice bo mieszkanie w końcu kupiliśmy. Skończę remont i cały ten obecny młyn życiowy i się trzeba ugadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 00:58, BelegUS napisał:

2. Ile jest kombinowania żeby załatwić tablice indywidualne z wyróżnikiem z innego województwa? Serio żeby dostać N4 muszę się przemeldować do warmińsko-mazurskiego?

Na wniosku o rejestrację deklarujesz miejsce zamieszkania (nie zameldowania). Nie mniej dobrze byłoby, abyś znalazł sobie kogoś kto w razie oporu urzędnika poświadczy, że tam mieszkasz. 

 

W dniu 22.02.2020 o 00:58, BelegUS napisał:

Pan Naczelnik sam przyznał, że w sumie to niby nie trzeba, ale CEPIK, ten system przeklęty, nie przepuszcza inaczej. Jakieś pomysły na rozwiązanie?

Kiedy była darowizna formalnie ? W zeszłym roku ? Wyprostuj sobie to, bo się kiedyś może okazać, że nic nie zrobisz z tym klasykiem bo papiery będą do bani. Jeżeli obdarowujący jest dla Ciebie obcą osobą to pozbądź się go z papierów bo potem nie sprzedasz auta. Jak chcesz walczyć metodą sterty papierów i przepisów to najpierw wizyta u prawnika. Po fakcie to już żaden prawnik tego nie wyprostuje. 

 

Z czarnymi blachami to mój serdeczny przyjaciel też miał przeboje. Ma Corolle od nowości 1996 rok na czarnych. Niestety korozja tak zeżarła blachy, że przestały być czytelne. No i nie da się wymienić blach. Trzeba przerejestrować. A, że formalnie auto należy do ojca to jeszcze musiał by darowiznę zrobić. Skończyło się na renowacji blach. :) 

 

22 godziny temu, maniutek napisał:

tym razem zamiast bloba planuje forka II. Planujecie jakieś spotkanko bym mógł zrobić przymiarkę :)?? 

Coś pewnie będzie w najbliższym czasie :) Jak byś chciał obejrzeć mojego SG po lifcie to mogę wpaść na spota Forkiem. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Na wniosku o rejestrację deklarujesz miejsce zamieszkania (nie zameldowania). Nie mniej dobrze byłoby, abyś znalazł sobie kogoś kto w razie oporu urzędnika poświadczy, że tam mieszkasz. 

No ale to wniosek muszę składać w Warmińsko-Mazurskim - prawda?

 

3 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Kiedy była darowizna formalnie ? W zeszłym roku ?

Grudzień 2019.

 

3 minuty temu, Tomasz_555 napisał:

Wyprostuj sobie to, bo się kiedyś może okazać, że nic nie zrobisz z tym klasykiem bo papiery będą do bani. Jeżeli obdarowujący jest dla Ciebie obcą osobą to pozbądź się go z papierów bo potem nie sprzedasz auta.

Mam dwie umowy darowizny po 1/2 samochodu i jestem już w papierach jako drugi właściciel na podstawie pierwszej z tych umów. Co może pójść nie tak? Wyprostować na ten moment się "nie da" bo system. Albo wywalam czarne blachy, a wóz traci 3/4 wartości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maniutek napisał:

Chętnie. Z tego co pamiętam bordowego miałeś. Dobrze kojarzę? 

Łoo panie, już dawno sprzedany. Teraz mam czarnego poliftowego - moja partnerka nim upala. :) 

 

46 minut temu, BelegUS napisał:

Co może pójść nie tak?

Na dziś dzień pewnie nic, ale pamiętaj, że żyjesz w Polsce gdzie ustawy przegłosowuje się w nocy. Masz papier, że jesteś w 100% właścicielem, ale urząd o tym nie wie. Jakakolwiek korespondencja w pierwszej kolejności trafi do głównego właściciela. A Ty chcąc sprzedać ten samochód i tak w pierwszej kolejności będziesz musiał go przerejestrować. Dopóki auto ma OC i przechodzi przegląd to potencjalnie nie ma zbyt wielu zagrożeń. Szybka wizyta w urzędzie, odbiór dowodu stałego i można auto sprzedać. (na dowodzie tymczasowym nie można zbyć pojazdu). Ale cała ta bieganina tylko po to żeby mieć czarne blachy. Kwestia gustu co dla kogo jest wartościowe, ale jak dla mnie osobiście to tylko Punto i czarne blachy nic w tej kwestii nie zmieniają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zmniejszeniu liczby uczestników pojawiły się inne opcje więc ostatnia selekcja miejsca na nocleg:

 

1. Hotel nad przełomem Sromowce Niżne https://www.booking.com/hotel/pl/nad-przelomem.pl.html

+ wysoki standard, liczne atrakcje na miejscu (SPA, basen itp), bezpośrednio nad Dunajcem

+ restauracja na miejscu (piwko z kija :drool:)

+ bezpłatne odwołanie rezerwacji do 10 kwietnia

- wysoka cena (900zł)

+/- Sromowce Niżne to koniec świata, dalej albo przez góry z buta, albo rzeką 

 

2. Pensjonat Gościniec Pieniński Kluszkowce https://www.booking.com/hotel/pl/gosciniec-pieninski.pl.html

+ super cena (510zł)

+ przyzwoite warunki

+ restauracja na miejscu (w opiniach ktoś napisał, że do późna można kupić "napoje")

+ duży parking (@Songo_86 - ja też na to zwracam uwagę)

- możliwość odwołania rezerwacji do 17 kwietnia

- przy głównej drodze

- mniej spektakularne widoki

 

Dajcie cynk i rezerwuję. @Cherusek1, @MPL, @KotMorderca, @Songo_86, @Pablito79

Edytowane przez Tomasz_555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2020 o 14:54, maniutek napisał:

Planujecie jakieś spotkanko bym mógł zrobić przymiarkę :)?? 

@maniutek o matko, kopę lat :o, co tam u Ciebie, co tam porabiasz, dalej masz RSa :question:

 

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Dajcie cynk i rezerwuję. @Cherusek1, @MPL, @KotMorderca, @Songo_86

@Tomasz_555, a co tu za dziwne rzeczy się wyczynia :question: dlaczego zostałem wykluczony z wyjazdu :question::idea::unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pablito79 napisał:

@Tomasz_555, a co tu za dziwne rzeczy się wyczynia :question: dlaczego zostałem wykluczony z wyjazdu :question::idea::unsure:

Miałem ciężką sobotę i dzisiaj wszystko mi przychodzi z trudem. :biglol: Naturalnie jesteś na liście i nie ma to tamto ;) 

 

Poprawiłem też ceny. 

Edytowane przez Tomasz_555
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Pablito79 napisał:

@maniutek o matko, kopę lat :o, co tam u Ciebie, co tam porabiasz, dalej masz RSa :question:

 

@Tomasz_555, a co tu za dziwne rzeczy się wyczynia :question: dlaczego zostałem wykluczony z wyjazdu :question::idea::unsure:

 Tomek mówiłem, że dawno mnie tu nie było :)

I jeżeli nie kłopot chętnie zobaczę twój nowy nabytek. 

Pablito rs sprzedany 2 lata temu. Teraz superbem 2.0 240 kucy z dsg śmigam. Kurde no ale to nie subaru..... 

Chce ja sprzedać i teraz właśnie jakieś forka kupić :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Kwestia gustu co dla kogo jest wartościowe, ale jak dla mnie osobiście to tylko Punto i czarne blachy nic w tej kwestii nie zmieniają

 

Dla mnie to Punto z przebiegiem 14 tysięcy na oryginalnych czarnych tablicach KAC, plus okazja do przetestowania jak bardzo durne jest prawo w PL. Ciągłość umów jest zachowana, więc nawet jak będę chciał go sprzedać - to mogę. Pasł urzędów bo przetarg na CEPiK wygrał najtańszy oferent wyznający zasadę, że każdego seniora można zastąpić skończoną ilością studentów - nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...