Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Umówiłem się +/- 12:00 na oględziny Opla. Zatem może przykładowo 9:30 kawka ? 

McDonalds na A4 kierunek Kraków (Tutaj https://goo.gl/maps/1aToMrgNgfzm6FmB7) będzie chyba korzystniejszy dla @hemi112

Pasuje ? @Cherusek1, @MPL, @Pablito79 :) 

Najlepsze jest to,że  mamy być o 8 na Rolnej a później mamy kilka godzin , spokojnie nawet do późnego popołudnia więc jakas ta 9:30 czy inna późniejsza pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Umówiłem się +/- 12:00 na oględziny Opla. Zatem może przykładowo 9:30 kawka ? 

McDonalds na A4 kierunek Kraków (Tutaj https://goo.gl/maps/1aToMrgNgfzm6FmB7) będzie chyba korzystniejszy dla @hemi112

Pasuje ? @Cherusek1, @MPL, @Pablito79 :) 

Spoko mi pasuję, będę 9.30-9.45.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Umówiłem się +/- 12:00 na oględziny Opla. Zatem może przykładowo 9:30 kawka ? 

McDonalds na A4 kierunek Kraków (Tutaj https://goo.gl/maps/1aToMrgNgfzm6FmB7) będzie chyba korzystniejszy dla @hemi112

Pasuje ? @Cherusek1, @MPL, @Pablito79 :) 

Super ! 9.30 mac tam przy trzech stawach idealnie ! Zapraszam Was na kawę ! Ja stawiam ! :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Umówiłem się +/- 12:00 na oględziny Opla. Zatem może przykładowo 9:30 kawka ? 

McDonalds na A4 kierunek Kraków (Tutaj https://goo.gl/maps/1aToMrgNgfzm6FmB7) będzie chyba korzystniejszy dla @hemi112

Pasuje ? @Cherusek1, @MPL, @Pablito79 :) 

Pasuje - mogę mieć tylko mały poślizg czasowy, bo to trochę wcześnie jak na moje niedzielne standardy wstawania:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry :)

Żeśmy się z Igim pokręcili po jakiś Squadrach i innych galeriach , odebrali o 19 Anitę (egzaminy do przodu :)) , i wio na nasza cudowną A4, o 22 bezpiecznie mineliśmy tablicę Bolesławiec :)

Świniak się wyhasał ,bo praktycznie w dobę wybiegał 1220 km :o

Bardzo dziękujemy za bardzo mile spędzony czas i tak jak gadaliśmy - Subarowicze to bardzo stadne zwierzęta :biglol:

Przed wyjazdem padło hasło co tam w Bolesławcu - tak jak wspominałem : ceramika i najdłuższy kamienny wiadukt kolejowy w Europie , takie  foto pro forma,a i tak 3/4 długości się złapało :)

spo1.jpg

spo2.jpg

poz3.jpg

Edytowane przez hemi112
  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biłem się z myślami czy wpaść, ale mega zmęczony poszedłem spać i jak się obudziłem to już mieliście po spocie :biglol:

 

Na listę naszych super pomysłów trzeba dorzucić tematyczny spot obiadowy w La Squadra połączony ze ślinieniem się do fur w salonach obok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze powinni nam podac jedzenie na deklu zaworowym ;)

jak ślinka kapnie to bedzie nowa definicja slinienia sie do fury... 

dziekuje Wszytskim za super spota i za postawiona kawke Cheruskowi. 

 

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

Na listę naszych super pomysłów trzeba dorzucić tematyczny spot obiadowy w La Squadra połączony ze ślinieniem się do fur w salonach obok :D

Bardzo dobry pomysł ! :D Poważnie ! Zimą i tak nigdzie nie jeździmy, spoty na mrozie są niezdrowe więc można się ugadać na obiad/kolację. 

Przypomniałem sobie, że moja znajoma zajmuje się marketingiem u Pietrzaka - zadzwonię i podpytam czy szłoby zrobić jakieś show ;) 

Edytowane przez Tomasz_555
korekta
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, hemi112 napisał:

Bardzo dziękujemy za bardzo mile spędzony czas i tak jak gadaliśmy - Subarowicze to bardzo stadne zwierzęta

Ciekawe jest to, że jak jest jakaś dziwna godzina albo Wigilia, to przyjeżdża czasami więcej osób niż zwykle :D

 

3 godziny temu, KotMorderca napisał:

Biłem się z myślami czy wpaść, ale mega zmęczony poszedłem spać i jak się obudziłem to już mieliście po spocie 

No jak mogłeś nas olać :P;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

No jak mogłeś nas olać :P;).

Ale za to jak się wyspałem :biglol: Zresztą i tak dopiero dzisiaj odebrałem furę po poprawach, a wczoraj śmigałem jeszcze kombikiem w gnoju :facepalm: To nie jest przecież i20 WRC, ani nawet 208 RX... byłby wstyd na spocie :D 

 

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

zadzwonię i podpytam czy szłoby zrobić jakieś show

:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Bardzo dobry pomysł ! :D Poważnie ! Zimą i tak nigdzie nie jeździmy, spoty na mrozie są niezdrowe więc można się ugadać na obiad/kolację. 

Przypomniałem sobie, że moja znajoma zajmuje się marketingiem u Pietrzaka - zadzwonię i podpytam czy szłoby zrobić jakieś show ;)

 

Nie byłem jeszcze - chętnie się wybiorę, szczególnie w opcji z show:clapping:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Bardzo dobry pomysł ! :D Poważnie ! Zimą i tak nigdzie nie jeździmy, spoty na mrozie są niezdrowe więc można się ugadać na obiad/kolację. 

Przypomniałem sobie, że moja znajoma zajmuje się marketingiem u Pietrzaka - zadzwonię i podpytam czy szłoby zrobić jakieś show ;) 

 

Ja też :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, MPL napisał:

 

Nie byłem jeszcze - chętnie się wybiorę, szczególnie w opcji z show:clapping:

My byli , Squadra otwarta ,Alpine nie .

Ogólnie (szanując tradycję ,osiągnięcia itd) Ferrari mnie nie jarają ( oczywiście osiągi piorunujące i z chęcią bym zasiadł za sterami),ale Lambo to dla mnie kosmos :wub: jest cudowne ,a Huracan mnie wizualnie  robi jak cholera :wub:

Na miejscu akurat było stare Maserati i Ferrari F512M - tutaj widać piękno ciutkę starszej i starej motoryzacji,postęp technologiczny i inne mega różnice .,choćby w designie patrząc na 512 i 488 , w tym drugim masa wlotów ,wlocików itd .

Dość powiedzieć ,że w Ferrari (sportowe auto z lat 80-tych) jest z tyłu kapeć jak obecnie w dostawczaku :biglol:

Alpine: kolega jeżdżąc zachwycony , moc  i osiągi rewelka ,bo i masa strasznie niska ,ale tak przyjrzałem się i...za cholere auto do mnie nie trafia ,tym bardziej za 300 tysi .

Pewnie dla tych co im sie podoba ,a i cenią głównie osiagi,prowadzenie  itd ,czyli typowo dla pasjonatów za sterami ,a nie kupuja auta ,aby Mietek zza bramy zazdrościł ;)

 

la1.jpg

la2.jpg

la3.jpg

la4.jpg

la5.jpg

la6.jpg

la7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...